Treść opublikowana przez tommi88
-
[B5 AJL] Kilka pytań od "świeżaka"
na bank masz pasek bo mam ten sam silnik i też wymieniałem (następna wymiana za jakieś 60 tyś) ,do silnika leje castrola magnatec 10w40 co do anteny to nie wiem bo mam avanta i jest na dachu
-
[ALL B5] Jaką rurę kupić do mojego silnika zamiast katalizatora ?
dzisiaj przymierzałem się do wycięcia kata i jak szybko zacząłem tak szybko skończyłem dojście żeby odkręcić kat zerowe trzeba rozebrać z pół auta żeby go wyciągnąć i zostawię to sobie na cieplejsze dni. A widzę ze kolega Grzesiek tez ma z tym problem
-
[ALL B5] Jaką rurę kupić do mojego silnika zamiast katalizatora ?
jak już wywalisz kata to napisz jak się autko sprawuje czy jest głośniej i czy lepiej chodzi.To samo planuję zrobić u mnie a nie wiem czy warto.
-
[B5 AJL] Po wymianie przepływomierza nadal brak mocy
Ok podpięcie vaga wykasowanie błędów i po przegazowaniu błąd:brak sygnału na wejściu zaworu n75.Urwany kabelek przy zaworku.2min roboty i auto hula jak należy
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
ja tak miałem kiedy był walnięty DV w aso z boscha 110 zl.A przy okazji wymień sobie przewód podciśnienia.Najprościej chyba sprawdzić czy to DV dmuchając w przewód podciśnienia jak membranka chodzi powinien być dobry u mnie nie chodziła.
-
[B5 AJL] Po wymianie przepływomierza nadal brak mocy
przepływomierz ori boscha na vaga jestem umówiony ale dopiero w sobotę
-
[B5 AJL] Po wymianie przepływomierza nadal brak mocy
Witam. Niedawno padł mi przepływomierz,więc go odłączyłem bo i tak nie działał.Dziś założyłem nowy,obroty nie falują więc działa ale niestety turbo jakby nie istnieje.Auto idzie cały czas jednakowo. DV też wymieniłem więc nie jest zawieszony. Czy mogły zostać jakieś błędy w kompie, jaka może być przyczyna?
-
[B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?
tarcze kupiłem w zwykłym motoryzacyjnym.Ale mogę Ci polecić kolegę tom77 zobacz sobie w dziale promocje.Podobno ma dobre ceny i dobierze Ci do twojego auta.
-
[B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?
Witam. Kupiłem klocki ferodo premier ,tarcze niestety albo stety też ferodo.Powoli zaczyna to jakoś hamować,póki co nic nie bije. Z tego co wiem to lukas do mojego autka nie podchodzi mam system ate a to podobno różnica.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ok uznaje ale dla ścisłości chodziło o mazde rx2
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
blisko ale to nie nissan
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niestety panowie
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
Wiem że z lampami po lifcie wyglądał by o niebo lepiej ale to na razie musi poczekać.Brak funduszy kryzys idzie.Ale może z czasem coś się wykombinuje
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mercury sable- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:oklaski: SC100- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale jaki model?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ok to i ja sie przyłącze do zabawy Lotec c1000- [B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?
Dzięki już kupione Ferodo.Pojezdzimy zobaczymy- [B5 AHU] Co powiecie na to ?
Jak już pomalujesz siatex na czarno i założysz sprężynki to ściągnij jeszcze tą listę zakupów z drzwi i kup białe kierunki na boki i będzie jakoś wyglądało.- [B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?
Dzięki tak tez myślałem gość ate mi odradził (bo ich nie ma) a to mu pewnie leży na magazynie.Czyli nie będę eksperymentował i poszukam coś z ate albo ferodo- [B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?
Witam!zabieram się do wymiany klocków i tarcz przód,sprzedawca polecił mi firme road house ze niby dobre.Czy ktoś wie coś na temat tych hamulcy i czy warto koszt 470zl?- [B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
Końcowy wydech niedawno zmieniłem,przedtem miałem 2 końcówki od ultera owale ale mi się znudziły.Może znowu kiedyś zmienie- [B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
Włoszka,włoszka nad lampkami się zastanowię ,póki co inny zawias - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili