Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] jaki koszt przegubu i jakiej firmy kupic?


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,poczytałem troche nt.przegubów i smiem twierdzic ze mam do wymiany. na dodatek oprocz stuków nasilajacych sie w momencie wciskania gazu przy skrecie w lewo zauwazyłem że guma oslaniajaca przegub sie urwała.wiem ze to nie błaha sprawa ale ile jeszcze tak mozna jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta guma (marzeta) trzyma smar na przegubie, zabezpiecza przed wodą, brudem, piaskiem itp..

Przegub to koszt ok 150zł - ja kupiłem :mysli: już nie pamiętam :tongue4:

Mozesz zapytać o części kolegi (http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tom77-u10464.html) lub zajrzeć do działu Rabaty/Promocje - jest kilka osób handlujących częściami. :wink4:

Możesz jeździć aż się nie urwie :decayed: Tylk ooszczędzaj auto ! Szczególnie w zakrętach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne odpowiedź wyczerpująca zaraz poszukam części. jeszcze jedno.guma sama by tak nie trzeszczała tak sobie logicznie myśle ?!jak sie urwie to przeje..ane a czeka mnie wycieczka na Sląsk i napewno do tego czasu nie zrobie-f*ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak mocno Ci terkocze..

Jak masakrycznie mego kox to nie jedź.. A jak nie jest tak źle, tzn. nie terkocze przy każdym skręcie, terkotania nie są ciągłe, przy hamowaniu cos nie przeskakuje to jak będziesz uważał to objedziesz.. Tylko ostrożnie :naughty:

Napisałbym Ci ile przejeździłem z pukającym przegubem, ale chce uniknąć szykan ze strony kolegów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki jade ostrożnie bo pewnie Pan Zbyszek mi nie pomoże do środy.stuka puka ale nie przeskakuje przy hamowaniu :> więc jadę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przeskok to tylko takie moje określenie.. Chodzi mi o to, że jak wyhamowujesz do zera to czasem czuć takie puknięcia.. Dobra, ale nie ważne.. trasę przelecisz tylko powoli, bez głupot..

BTW z drugiej strony wymiana przegubu nie trwa zbyt długo i nie jest zbyt kosztowna - może zrób to na szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek bedzie Pan Zbyszek leczył Niunie.jakies dobre marki mozesz polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek bedzie Pan Zbyszek leczył Niunie.jakies dobre marki mozesz polecic?

Dobrej firmy przegub to np. Lobro, tak jak pisał Przemo koszt około 150 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam GKN Lobro bardzo dobra firma

Dzięki grippen.. od dwóch dni staram się sobie przypomnieć co zakładałem ostatnio :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...