Treść opublikowana przez antonio
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
ja tez stawiam na termostat
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
S4 niewiele się różni od A4 - to ciekawe, a tak poza tym to myślałem, że 1.6 to kobiety jeżdżą albo emeryci. Nie mam najnowszej fury dlatego nie ładuję kasy, której nigdy nie odzyskam. S4 niewiele się różni od A4 - to ciekawe, a tak poza tym to myślałem, że 1.6 to kobiety jeżdżą albo emeryci. Nie mam najnowszej fury dlatego nie ładuję kasy, której nigdy nie odzyskam. o rany, szybki34 masz 1.8T a on ma 1.6 i dopiekasz mu?
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
ja mam prawie ten sam problem, mam też 70 stopni ale dogrzewa mi czasami do 90-ciu. Jak dogrzeje i troszkę depnę audicy to zaraz spada. Ja myślę że to termostat, bo co ma pompa wody do tego?? pompa tylko pompuje płyn
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek:) Audi A4 2.0TFSI
środek fajnutki tylko jak to w USA kanapy zamiast sportów
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
2 małe dziureczki
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
nie gdybaj tyle kolego bo zanim jakąś kupisz to złapiesz tyle mandatów, że będziesz żałował że tyle zwlekałeś :gwizdanie: Bierz tą co Ci się podoba i gra muzyczka
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
metr to max
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew:
-
[ALL] Golf vs. Pociąg
debile
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
poważny problem skoro nawet jej deszcz szkodzi ja u siebie jak myłem to miałem trochę mokry filtr powietrza i teraz na wiosne jak bedę zmieniał to muszę jakoś to tam uszczelnić
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
cosik niebardzo mu ta aukcja poszła juz się prawie kończy a zero sztuk sprzedane :gwizdanie:
-
[ALL B7] 1.9 TDi vs 2.0 TDi - który wybrać ?
myślę, że 1.9 kolega ma 1.9 TDI 116 PS w B7 i jedzie to całkiem dobrze dodam, że karoseria sedan
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
widzę, że impreza była przednia, bez kitu
-
[ALL B5] Obniżenie przodu - 1BE
skoro tak piszą w aukcji to od Twoejgo stanu jaki masz teraz powinno zejść 20mm
-
[B6 AWX] Potrzebny kod do radia
ja jak odłączyłem kleme to się nie zakodowało - miałem 15 minut zdjętą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a masz automata?? kiedys na radiu się reklamowała firma ze tczewa że robią naprawy automatów. Słyszałem że konkretni szpece tam są. Ale głowy nie daję bo nie miałem z nimi styczności bo mam manuala
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a czego pytasz? chcesz tam coś robi c??
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
wymieniałem sam panel od concerta koszt 49 złotych za klimatronik chłop chce 100zł i chcę go kupic dla przycisków
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
tu jest homologacja http://odsiebie.com/pobierz/1421124---43a3.html
-
[B6 AVJ] Proszę o analizę logów (sprawdzenie przepływomierza)
a ja nie oddawałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U A jednak :gwizdanie: kurcze Cris moze i racja, ale damn Pan Marcin chciał ode mnie dziś jakas zaliczke brac, ale mu nie dałam popytam na technicznym jeszcze PS. TVN turno i "pirat drogowy" dzisiaj rządzi :polew: UUU... jak Pan Marcin na słowo ci nie chciał uwierzyc to chyba przejechał się na własnej Żonie skoro nie ma zaufania do kobiet [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:25_________________________________________________a kiedy będziesz w TVN Turbo??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pan Marcin sprzeda to komuś innemu kto nie będzie wiedział, że w firmie Samli da sie kupić same uszczelki. Ale jak to nie z Twojego portfelika to .... bierz
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
a gdzie mu kazali pokazać homologację?? w 3mieście??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona, GILI kupił kurde o wiele taniej
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
eee tam, uniden to to samo co PRESIDENT tylkoprodukowany bodajże na rynek USA i tam jest bez homologacji