Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. jajecznicą Sławeczku... jajecznicą no i wychodzi (na podstawie zeznań antoniego), że jajecznicą na bekonie dosyć długo smażona bo bekon zbrązowiał
  2. z tego co jest tu napisane to tak wzchodzi
  3. MySTOry kup te lampy i sprzedaj jak najszybciej audi jak bo niedługo ją korniki schrupią z pod nakoli już brązik wychodzi szkoda, że kupiłeś tak bez zastanowienia i zapchałeś cinkciarzowi kieszeń gotówą
  4. dobra, wy tu spamujcie a ja ide spać kolorowych koszarów :gwizdanie:
  5. przestań tak dziękować i podskakiwac bo bana dostaniesz :gwizdanie:
  6. Faceta,ale Mydlo pierwszy w kolejce :kox: Bieniek, a nie mam?? zawsze sama jesteś :>
  7. mialaś obcasy?? :gwizdanie:
  8. Alona a Ty dzisiaj czasami tez nie przeleciałaś zjazdu?? :gwizdanie:
  9. dobrze, że wszystko juz OK pozdro antonio
  10. podziekował Alona zwolnij
  11. ja na 18' z przodu i ztyłu mam 2.2 [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 12:35_________________________________________________jak nie jeździsz załadowany to poco tyle wiatru w kołach a tymbardziej z tyłu :gwizdanie:
  12. tyle tego już było że w B6 słabo ściąga stacje a tu masz - kolejne wątki zakładają i to jeden po drugim
  13. miejmy nadzieję, że frekfencja będzie jeszcze bardziej dopisywać
  14. chyba już wiara wie, że w tym tygodniu spot wyjątkowo jutro
  15. ładna i jeszcze raz ładna ale nie obyło się bez tekstu o dokładkach
  16. ładna ciekawe tylko dlaczego nikt nie napisał: brak Bix i sprysków :gwizdanie:
  17. nie można a tymbardziej jak piszesz, że kilka km
  18. ja raczej dojadę chyba, że praca mnie zatrzyma MOKREGO PONIEDZIAŁKOWEGO LANIA
  19. Wesołego jajka wszystkim
  20. no mnie te mnie też się tak wydaje koszt jaki poniesie obdzwaniając sklepy będzie się równał z jednym spryskiem w ASO więc lepiej odrazu zamówić :gwizdanie:
  21. ja mam tak samo jak Łukasz ale wrzucę PrtSc
  22. w sklepach motoryzacyjnych może kupisz jakies zamienniki tylko ciekawe jak długo wytrzymają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.