Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jajecznicą Sławeczku... jajecznicą no i wychodzi (na podstawie zeznań antoniego), że jajecznicą na bekonie dosyć długo smażona bo bekon zbrązowiał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z tego co jest tu napisane to tak wzchodzi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
MySTOry kup te lampy i sprzedaj jak najszybciej audi jak bo niedługo ją korniki schrupią z pod nakoli już brązik wychodzi szkoda, że kupiłeś tak bez zastanowienia i zapchałeś cinkciarzowi kieszeń gotówą
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
:kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra, wy tu spamujcie a ja ide spać kolorowych koszarów :gwizdanie:
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
przestań tak dziękować i podskakiwac bo bana dostaniesz :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Faceta,ale Mydlo pierwszy w kolejce :kox: Bieniek, a nie mam?? zawsze sama jesteś :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mialaś obcasy?? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
chlapacze porażka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona a Ty dzisiaj czasami tez nie przeleciałaś zjazdu?? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy można jechać pare km bez płynu chłodniczego ?
dobrze, że wszystko juz OK pozdro antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podziekował Alona zwolnij
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja na 18' z przodu i ztyłu mam 2.2 [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 12:35_________________________________________________jak nie jeździsz załadowany to poco tyle wiatru w kołach a tymbardziej z tyłu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Problem z odbiorem stacji radiowych
tyle tego już było że w B6 słabo ściąga stacje a tu masz - kolejne wątki zakładają i to jeden po drugim
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
miejmy nadzieję, że frekfencja będzie jeszcze bardziej dopisywać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba już wiara wie, że w tym tygodniu spot wyjątkowo jutro
-
[B6 AYM] Avant 2.5 tdi multitronik
ładna i jeszcze raz ładna ale nie obyło się bez tekstu o dokładkach
-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
ładna ciekawe tylko dlaczego nikt nie napisał: brak Bix i sprysków :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy można jechać pare km bez płynu chłodniczego ?
nie można a tymbardziej jak piszesz, że kilka km
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja raczej dojadę chyba, że praca mnie zatrzyma MOKREGO PONIEDZIAŁKOWEGO LANIA
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołego jajka wszystkim
-
[ALL B6] Uszkodzone spryskiwacze reflektorów-jaki koszt w ASO
no mnie te mnie też się tak wydaje koszt jaki poniesie obdzwaniając sklepy będzie się równał z jednym spryskiem w ASO więc lepiej odrazu zamówić :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Jaki jest numer katalogowy sprężarki klimatyzacji ?
w takim razie drugi PrtSc
-
[B6 AWX] Jaki jest numer katalogowy sprężarki klimatyzacji ?
ja mam tak samo jak Łukasz ale wrzucę PrtSc
-
[ALL B6] Uszkodzone spryskiwacze reflektorów-jaki koszt w ASO
w sklepach motoryzacyjnych może kupisz jakies zamienniki tylko ciekawe jak długo wytrzymają