Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. fajna ale mi nie podchodzi ten spojler na klapie zmień alu na 18' pozdro
  2. spot dziś normalnie na 20:00 ???????????
  3. filtr powietrza też wymień i kabiny żeby nie pachniało grzybkiem w kabinie :gwizdanie:
  4. ale z obiadem czy bez?? Taka fest stawka to chyba bez obiadu co?
  5. boicie się choróbska, co? hehe beka, ja o tej grypie sie dowiedziałem dopiero w powrotnym samolocie jak dali do czytania gazety :gwizdanie: Alv będziesz w środe na Matarni??
  6. Alona wróciłem wczoraj i jak narazie chyba jeszcze jestem zdrowy :gwizdanie:
  7. no no ja pamietam tylko koleś teraz ma trasy i od 2 tyg jest za granicą
  8. ciekawe ile kosztują jaką max kwote jesteś w stanie zapłacić za nie jeżeli już je znajdę??
  9. a jakie rzeczy chcesz z Guessa? jakas fajna torbe i buty, a będziesz jechał do outletu?? do kiedy zostajesz ?? o rany, czyli ja mam trafić w Twój gust i wybrać dla Ciebie torebkę i buty?? Widziałem Cię tylko 2 razy Z Las Vegas dzisiaj wyjeżdżam zwiedzać Grand Canyon i jutro z rana wylatuje do Chicago i z tamtąd do Warszawy
  10. a jakie rzeczy chcesz z Guessa?
  11. Gadka szmatka, a ja dalej zostane przy swoim. Jak z tymi żarnikami?? mydlo nie ma takiej mozliwości abym gdzies znalazł sklep moto - w Las Vegas poza sklepami z giftami nie znajdziesz tu innego
  12. heh, nie wyjechałem tu poślubić murzynkę :gwizdanie:
  13. pozdro yyyyyyyyyyyyly to do Kaczy bylo o zdjecia ze spota :polew: :polew: :polew: bieniek zdjęcie udowadnia że to nie "bierki za stodołą" :gwizdanie:
  14. a co niektórzy grają w CASINO w Las Vegas :gwizdanie:
  15. grafi udowadniam niedowiarkom :gwizdanie: Alona a co potrzebujesz???
  16. Witam wszystkich!!!! Siedze sobie w Novotel'u w New York'u u mnie jest godz 21:30 a u was 3:30 w nocy i na forum zaledwie 5 osób :/ Jak sie wyrobie to na spocie będę 28.IV bo wracam 26 Jest zaje''''ie Pozdro antonio Na dokładkę abyście nie powdzieli, że ściemniam wrzucam trzy fotki:gwizdanie:
  17. jaca.13 pisał, że jedyne wolne popołudnie w jego tygodniu pracy to właśnie środa
  18. dla mnie bardziej by odpowiadał wtorek :gwizdanie: czy tak czy siak i tak nie da rady wszystkim dogodzić
  19. ja osobiście nic nie dolewam :gwizdanie:
  20. antonio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ja osobiście iz mieszkam blisko Rafinerii Gdańskiej leję Diesel Dynamic na stacjach LOTOS
  21. ciiiiii wszyscy spią ta, chyba chleją :polew: ja osobiście robiłem dzisiaj pierwszego grilla w 2009r okazją było to, że w niedziele wylatuje do USA :gwizdanie: Miłego środowego spotowania Pozdro antonio
  22. ale dostała kopa w dupkę chcesz jeździć autem 50/50 ??
  23. MySTOry jak chcesz kupić lepszą to sprzedaj swoją i dozbieraj troszkę skoro pracujesz nie kupuj odrazu skoro nie masz tyle kaski TAKIE JEST MOJE ZDANIE :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.