Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. wlejesz 4 l i powinno być max do 1.9 wchodzi 3,8 l
  2. ja jestem za spotami na Matarni bo wszyscy maja troszke do dojazdu, a pod gajosem czy na skwerze to co niektórzy maja 5 minut a niektórzy godzinę żeby się zjawić :gwizdanie:
  3. na matarnie jest lepszy asfalcik na drodze :gwizdanie:
  4. wjedziesz na parking i nas poszukasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________na matarni na 20
  5. NAJBLIŻSZY SPOT WE WTOREK WYJĄTKOWO
  6. antonio odpowiedział(a) na wojtas-audi temat w Audi A4/S4 B6
    jest strasznie wysoko, zawias -20 musowo :gwizdanie: FELGI
  7. było :gwizdanie:
  8. 8km od Pszczółek na wsi[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________lecę spać bo rano do pracy dzięki za spota
  9. w pewnej mieścinie zwanej tez wioską pomiędzy Pruszczem Gd. a Tczewem :gwizdanie:
  10. ok, będę się starał aby dojechać :>
  11. NASTĘPNE SPOTY TEŻ NA MATARNI ?? :gwizdanie:
  12. na drodze nie można się zagapiać
  13. chłopaki kończy mi się bateria w lapku to do jutra pozdro antonio
  14. taka praca, życie jest cięzkie ale jutro chocby się waliło i paliło przyjadę choćby za pięć 22
  15. skąd wiesz, że kalosze ?? :gwizdanie:
  16. kapiszony tzn ?? będę napewno ale nie wiem czy wyrobię się na 20
  17. GILI, zakład??
  18. Panowie to gdzie jutro i o której?? i jeszcze jedno pytanie, ile mniej więcej trwa spocik bo nie wiem czy na 20stą się wyrobię??
  19. To jak chłopak chce zmienić na Concert'a oznacza to, że paździochem jest jakiś firmowiec :gwizdanie: m_gorek zakładaj CONCERT'a
  20. Ja chyba wole cos firmowego jednak :gwizdanie: Bo te ori to taki pzadzioch Jak nie masz niskotonowego głośnika z tyłu podszybiu to się nie dziwie, że masz paździocha bo słabo Ci gra :laghing2:
  21. tapicer znał się na rzeczy
  22. Trzeniek a co się stało z tylnymi LED'ami ?? Fotograf a właściwie program do obróbki zdjęć PIERWSZA KLASA
  23. o tym, że spala 5,5 litra to mówią handlarze :gwizdanie: nigdy w życiu przy 170 w zwyż nie mniej niz 7 litrów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.