Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] A4 B6 sedan po małych zmianach


m_gorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po niemal pół roku!

Poprzednio pokazałem moje pierwsze zdjęcia i zdradziłem, że interesuje mnie wymiana felg i radia na fabryczne.

Oto, co udało się zmienić:

- felgi 17" wzór taki jak chcialem

- zmiana ramion i wycieraczek na system Aero

- obszycie kierownicy i dźwigni hamulca ręczneg w skórze

a nie udalo się:

- wymienić radio na fabryczne

Co prawda zakupiłem Concert II i momo dopasowania radia do roku prod auta niestety wystąpiły problemy.

Elektrycy nie byli w stanie zrobic podświetlenia przycisków, a radio wyłączało sie po godz. Wymieniłem kilkanaście wiadomości i tel ze sprzedającym na temat magistrali CAN, aż wreszcie wróciłem do mojego poczciwego Blaupunkta - i tak juz zostanie

Efekt poniżej:

d162506d5b25ef52m.jpg

cfc6e9c392fa63cdm.jpg

f2b69e900dad3a71m.jpgc25d481782c3902dm.jpg

57747c07ad286f1am.jpg

poprzednio....

4f35f88793a71b46m.jpg851efbb4099156d4m.jpg40f9f73c2aa6feb8m.jpg491c06c805826674m.jpg

Wersja wyposażenia to w zasadzie standard. Kupując auto bardziej zwracałem uwagę na jego stan techniczny oraz zużycie.

To co mam w zupełności mnie satysfakcjonuje, auto jest zadbane a silniczek chodzi super!

Jeżeli chciałbym coś zmienić, to napewno radio na firmowe - w tej chwili Blaupunkt (całe szczęście pasuje kolor podświetlenia)

Poza tym jeżeli finanse pozwolą zmiana felg na większe (wzór od S4)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj dokladki.. :decayed:

No i przy 17' to juz by sie przydala lekka gleba (20mm) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie to wygląda... jak możesz to daj info (może być na PW) ile Cię wyszło ta kierownica i ręczny?

PS: radia rzeczywiście brakuje pod kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie to wygląda... jak możesz to daj info (może być na PW) ile Cię wyszło ta kierownica i ręczny?

PS: radia rzeczywiście brakuje pod kolor...

No Mnie tez Ciekawi bo tez musze obszywac niech napisze moze tu to chyba nie tajemnica jest ?!

I gdzie obszywales??

Ja mysale o samej kierownicy a drazek kupie ten od s3 bo naczytalem sie i zajefajny jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Radia to ja bede za jakis czas gonil swoje.. Mam Concert II na kompakt :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:03_________________________________________________No ale Ty miales te radio..

Ja chyba wole cos firmowego jednak :gwizdanie:

Bo te ori to taki pzadzioch :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wole cos firmowego jednak :gwizdanie:

Bo te ori to taki pzadzioch :decayed:

Jak nie masz niskotonowego głośnika z tyłu podszybiu to się nie dziwie, że masz paździocha bo słabo Ci gra :polew: :laghing2: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz niskotonowego głośnika z tyłu podszybiu to się nie dziwie, że masz paździocha :polew: :laghing2: :nabijasie:

pewnie masz radio Chorus :gwizdanie

Czytaj u gory mam Concert II :tongue4:

W avancie :polew:

Ja mam inny plan na radio i dlatego pazdzioch :gwizdanie:

Jedni wola ori inni chca czegos wiecej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chłopak chce zmienić na Concert'a oznacza to, że paździochem jest jakiś firmowiec :gwizdanie:

m_gorek zakładaj CONCERT'a :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chłopak chce zmienić na Concert'a oznacza to, że paździochem jest jakiś firmowiec :gwizdanie:

m_gorek zakładaj CONCERT'a :good:

Firmowe Blaupunkt :polew:

Jesli safari bylo to pewnie i firmowe :decayed:

A co w tym Concercie takiego czekaj kompakt ?? I co wiecej ??

Wszystko zalezy co kto lubi i chce..

Ty widocznie stawiasz na to by auto bylo 100% oryginalem..

A ja wole aby jednak troszke indywidualne.. Wszystko zalezy wiadome od finansow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie udalo się:

- wymienić radio na fabryczne

Co prawda zakupiłem Concert II i momo dopasowania radia do roku prod auta niestety wystąpiły problemy.

Elektrycy nie byli w stanie zrobic podświetlenia przycisków, a radio wyłączało sie po godz. Wymieniłem kilkanaście wiadomości i tel ze sprzedającym na temat magistrali CAN, aż wreszcie wróciłem do mojego poczciwego Blaupunkta - i tak juz zostanie

Jeszcze nic straconego ! Miałem dokładnie ten sam problem w swoim B6. Wszystkie objawy identyczne. Auto było chyba ze 3x w AutoVivie gdzie nie mogli sobie poradzić z jego podłączeniem. Pojechałem do Szewczyka - 30 minut i samochód był gotowy do odbioru !

Wszystko działa jak w serii - podświetlenie przycisków, komunikaty na desce rozdzielczej itd. Tak więc nie poddawaj się - można to zrobić, tylko jest potrzebny elektryk który zna się na rzeczy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie uwagi (szczególnie na temat radia :naughty:)

Nad pomalowaniem dokładek myślałem ale jakoś mnie nie razi że są czarne, poza tym lakier się nie obija od kamyków - może kiedyś...

Tapicer to oczywiście nie tajemnica - to nasi ludzie z forum.

Zakład mieści sie w Warszawie niedaleko CH Arkadia Tel 889199756

Jak powiecie że jesteście z A4 klub można liczyć na zniżkę.

Kiera wraz z ręcznym wyszła mnie 300zł (za demontaż i montaż trzeba dodatkowo zapłacic mechanikowi, chyba że sami dacie radę)

Pozdrawiam! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...