Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. moim zdaniem osoba która ma 2.5 TDI 150 PS to osoba która 100-wami podciera się w toalecie i taki wydatek to pikuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________nie no żartuję
  2. łłłłiiiiiiii tam, narazie jeszcze nie czepiają siętego jaki kto ma CB
  3. ja polecam UNIDEN PRO 520 XL na Matarni łepek sprzedaje mam do niego kom, jak chcesz to napisz mi na PW
  4. Przyjedz to zobaczysz hehe dobre jak mi nic nagle nie wypadnie to będę
  5. jeszcze nigdy nie byłem na spociku na Matarni dużo się was tam zjeżdża??
  6. na spociku co drugi będzie chciał Ci pozyczyć, spokojnie
  7. :polew: :polew: czyżby koleżanka miała słabość do alvara
  8. podjedziesz gdzies gdzie stroją radyjka i za banknota ci wystroją
  9. robi sie to takim czymś (ale nie wiem jak to sie nazywa), podłączasz to pomiędzy radio i antenę i stroisz, mi to robił znajomy)
  10. JA MAM MAGNESÓWKE I NIE CHOWAM OD 3 LAT I NIKT DO TEJ PORY JEJ NIE POD......... :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:36_________________________________________________UNIDEN 520 OKOŁO 250 ZETA CHYBA CHODZI TAKIE GADANIE ŻE BĘDĘ UŻYWAŁ SPORADYCZNIE TO BZDURA KILKA RAZY STWIERDZISZ ŻE URATOWAŁO CIE PRZED MANDATEM TO BĘDZIESZ NAŁOGOWO UŻYWAŁ
  11. JA U SIEBIE W W B6 MAM TU RADYJKO ZAMONTOWANE A WŁAŚCIWIE WCIŚNIĘTE I JEST CACY (UNIDEN PRO 520 XL)
  12. ZALEŻY JAKIEGO BATA CHCESZ MIEĆ?? 0,5 METRA CZY 1,5?? JA W SWOIM SEDANIE MAM NA MAGNES WYSOKOŚC 30CM A UNIDEN 520-STKA ZAJE***TA SPRAWA
  13. wyjeżdżam z pracy. jak dojade do domu to zobaczę. dzieki bieniek[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 15:06_________________________________________________Wrzucam zdjęcie mojego klimatronika bo mam pytanie czy jak kupię klimatronik z B7 2005r to będzie mial kolor taki jak panel od Concert'a czy taki jak od klimy?? numer klimatronika z B7 to 8E0 820 043 AJ kolor 5PR zaznaczam że chce przełozyć tylko przyciski i panel concert'a wymieniałem jakiś miesiąc temu (kupiłem go na allegro)
  14. jop, oki jak nic mi nie wyskoczy to jutro się zjawię
  15. mam okrojony komp w samochodzie a chciałbym żeby był pełny chodzi mi o pogadanie na ten temat na live
  16. Mi chodzi o to czy będzie w środe ktoś na Matarni kto zakładał manetkę do pełnego FIS'a. Do Gdańska mam jakieś 40 minut drogi a do Elbląga 2 razy tyle
  17. antonio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    teraz kozak dostojniej wygląda taka przysiadnięta
  18. Czy na spot przyjeżdża ktoś kto zmieniał u siebie w B6 manetkę pod pełny FIS??
  19. malik ja niedawno wymieniałem panel od Concert'a i panel jest jaśniejszy niz ten co był Seryjnie u siebie miałem taki typowo czarny a ten nowy od radia jest troszkę taki jakby szary a klimatronik z B7 bedzie fest czarny czy właśnie taki jaśniejszy?? wieczorem tak o 17 wrzuce fotkę radia i klimatroniku, lukniesz później??
  20. malik a rozebrać go i przełożyć klawisze oraz przednią obudowę z B7 nie będzie problemu??
  21. Koledzy a czy ktos podpowie jak wyciągnąć panel klimatronika z B6??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.