Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moim zdaniem osoba która ma 2.5 TDI 150 PS to osoba która 100-wami podciera się w toalecie i taki wydatek to pikuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________nie no żartuję
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
łłłłiiiiiiii tam, narazie jeszcze nie czepiają siętego jaki kto ma CB
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
a poco Ci ta homologacja
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja polecam UNIDEN PRO 520 XL na Matarni łepek sprzedaje mam do niego kom, jak chcesz to napisz mi na PW
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przyjedz to zobaczysz hehe dobre jak mi nic nagle nie wypadnie to będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeszcze nigdy nie byłem na spociku na Matarni dużo się was tam zjeżdża??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na spociku co drugi będzie chciał Ci pozyczyć, spokojnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: czyżby koleżanka miała słabość do alvara
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
tak jak kolega napisał - 2 dyszki i po sprawie
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
podjedziesz gdzies gdzie stroją radyjka i za banknota ci wystroją
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
robi sie to takim czymś (ale nie wiem jak to sie nazywa), podłączasz to pomiędzy radio i antenę i stroisz, mi to robił znajomy)
-
[B6 AVJ] Proszę o analizę logów (sprawdzenie przepływomierza)
O KURDE, A ILE KOSZTOWAŁ??
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
JA MAM MAGNESÓWKE I NIE CHOWAM OD 3 LAT I NIKT DO TEJ PORY JEJ NIE POD......... :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 18:36_________________________________________________UNIDEN 520 OKOŁO 250 ZETA CHYBA CHODZI TAKIE GADANIE ŻE BĘDĘ UŻYWAŁ SPORADYCZNIE TO BZDURA KILKA RAZY STWIERDZISZ ŻE URATOWAŁO CIE PRZED MANDATEM TO BĘDZIESZ NAŁOGOWO UŻYWAŁ
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
JA U SIEBIE W W B6 MAM TU RADYJKO ZAMONTOWANE A WŁAŚCIWIE WCIŚNIĘTE I JEST CACY (UNIDEN PRO 520 XL)
-
[ALL B5] Lepiej antena do cb Uniden 520 xl magnesówka czy na reling do avanta?
ZALEŻY JAKIEGO BATA CHCESZ MIEĆ?? 0,5 METRA CZY 1,5?? JA W SWOIM SEDANIE MAM NA MAGNES WYSOKOŚC 30CM A UNIDEN 520-STKA ZAJE***TA SPRAWA
-
[B6 AVJ] Proszę o analizę logów (sprawdzenie przepływomierza)
A PRZEPŁYWKA JAKIEJ FIRMY??
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
wyjeżdżam z pracy. jak dojade do domu to zobaczę. dzieki bieniek[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 15:06_________________________________________________Wrzucam zdjęcie mojego klimatronika bo mam pytanie czy jak kupię klimatronik z B7 2005r to będzie mial kolor taki jak panel od Concert'a czy taki jak od klimy?? numer klimatronika z B7 to 8E0 820 043 AJ kolor 5PR zaznaczam że chce przełozyć tylko przyciski i panel concert'a wymieniałem jakiś miesiąc temu (kupiłem go na allegro)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jop, oki jak nic mi nie wyskoczy to jutro się zjawię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam okrojony komp w samochodzie a chciałbym żeby był pełny chodzi mi o pogadanie na ten temat na live
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi chodzi o to czy będzie w środe ktoś na Matarni kto zakładał manetkę do pełnego FIS'a. Do Gdańska mam jakieś 40 minut drogi a do Elbląga 2 razy tyle
-
[All B6] Obniżone 1,8 T na pro kit
teraz kozak dostojniej wygląda taka przysiadnięta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy na spot przyjeżdża ktoś kto zmieniał u siebie w B6 manetkę pod pełny FIS??
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
malik ja niedawno wymieniałem panel od Concert'a i panel jest jaśniejszy niz ten co był Seryjnie u siebie miałem taki typowo czarny a ten nowy od radia jest troszkę taki jakby szary a klimatronik z B7 bedzie fest czarny czy właśnie taki jaśniejszy?? wieczorem tak o 17 wrzuce fotkę radia i klimatroniku, lukniesz później??
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
malik a rozebrać go i przełożyć klawisze oraz przednią obudowę z B7 nie będzie problemu??
-
[ALL B6] Wytarty panel od klimatyzacji
Koledzy a czy ktos podpowie jak wyciągnąć panel klimatronika z B6??