Treść opublikowana przez antonio
-
[ALL B6] Moja slicznotka. Chlopaki szczerze piszcie
taka standardowa - ale trzeba przyznać zadbana
-
[B5 ABC] Ile obniżyć zawieszenie ?
można jeździć na ori, ja na razie tak jeżdżę i jest całkiem przyjemnie niższe i twardsze sprężyny a zarazem seryjne amorki, taki zestaw też daje radę ja u siebie w B6 mam teraz 1BE (-20mm) i jeżeli chodzi o tył to i sprężyna i amorek była krótsza od zestawu 1BA
-
[ALL B6] Ścinanie opony tył
na tylnej osi B6 w geometrii są do ustawienia 4 punkty napewno trzeba dobrze skorygować zbieżność :gwizdanie:
-
[All B6] Obniżone 1,8 T na pro kit
fajnie, fajnie wrzuć jakieś większe fotki
-
[B6 AVF] Sprężyny -50/-30
wygląd "kozak" ale przyjemności z jazdy "0" chyba na garbach byś już misę zostawił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wybaczam, bo masz sedana Ufff jak miło, cieszę się
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jacy Panowie, ja panem nie jestem :polew: :polew: Upsss, przepraszam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, jak w środę szybko ogarnę robotę to może wpadnę na spocik
-
[B6 Cabrio] zmiana przodu na duży grill
całkiem ciekawie ale szyby przedniej nie masz auto po dzwonie??
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek:) Audi A4 2.0TFSI
wrzuć foty środka
-
[B6 AVF] Poduszka silnika z czujnikiem zastąpiona zwykłą
ja jak dobrze pamiętam chyba też mam ten błąd ale żadnych negatywnych objawów u siebie nie stwierdam
-
[ALL B6] problem po dolaniu oleju
moim zdaniem , może przepływomierz??
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
e ee to nie jest fajne
-
[ALL] Golf vs. Pociąg
szczęście, że tego wysiadającego pasażera drzwi nie popchnęły pod pociąg jak ten wagon zachaczył o tego szrota
-
[B6 Cabrio] zmiana przodu na duży grill
chętnie bym też zobaczył
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
auto jego, (ja tak miałem jak uznali szkodę całkowitą)
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
taa 1be i bedzie cacy ja jutro powinienem dostać felgi i oponki 18 i niedługo zakładam na swoją
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
samochód kupi się drugi, najważniejsze że jesteś cały
-
[B6 ASN] Moja ślicznotka A4-3.0v6 -Manual -Nowe Fotki
moje zdanie to usunąć chrom z klamek, lusterek i grill'a i będzie
-
[B5 AFN] Nowe oczka niuni
4300 zakładaj bo takie są ori a wszystkie "wyższe" powiewają wioską
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
scovroon ładnie poleciałeś z tematem jeszcze zawias 1BE i będzie
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
dokładnie tak jak mówisz, wartośc tylnych sprężyn jest 7 amorki: PRZÓD: 8E0 413 031 CL 8-12 TYŁ: 8EO 513 033 H ??? a moje PRZÓD: 8E0 413 031 DF 2-7 TYŁ: 8E0 413 035 T ??? a sprężyny: PRZÓD: niebieski, zielony, zielony, zielony 7 TYŁ: niebieski, niebieski, niebieski, niebieski 7
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
A jaka jest róznica między twoimi 3M a tymi z allegro 5M właśnie nie wiem, jak podasz numery amorów to porównamy to z danych z tabelki od łukaszr chodzi chyba o weight range
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
cena jest dobra, Boberek chyba tylne sprężyny ma takie same jak te które możesz kupić.
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
Jeździ mi się jak gokartem Nie jest źle W porównaniu z komfortowymn zawiasem różnica jest bardzo odczuwalna springi są napewno 1BE amory pewnie też tylko u mnie na przednich amorkach było 3M niech Ci poda dokładnie numery tych amorów bo na zdjęciu nie widać całego i wrzuć na forum