Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. Piero Twoje przeżycia z przekładką naprawde mrożą krew w żyłach dobrze, że wszystko sie udało i jesteś zadowolony
  2. wcześniej był kąt wtrysku poprawiany i dalej była lipa więc żeby nie bulić za pompę kupiłem takie coś i narazie wszystko jest bez zarzutu golfik robi codziennie 50 km - w silnikach AHF i ALH to typowe po przebiegu silnika ponad 150k km aha gutek1777 jeszcze jedno - ściągnij czujnik temperatury cieczy chłodzącej ten co jest w głowicy (chyba w głowicy, w 1.9 jest w głowicy a w 2.5 to nie wiem dokładnie) i spróbuj wtedy odpalić powinien odpalić od kopa bez grzania świec ale nie będzie pokazywać temeartury na wskaźniku
  3. zacznij od zaworka zwrotnego - może zaworek albo te oringi w Golfie mk IV z silnikiem TDI AHF 110 PS dziewczyna miała ten sam problem i załatwiłem go za kwotę 90 zł kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item598393548_zle_odpala_omega_opel_dti_dtl_bmw_tds_td_vw_tdi.html to ustrojstwo po przekręceniu zapłonu oszukuje ECU mówiąc mu że silnik jest zawsze zimny i po odpaleniu i minięciu około 12 sekund urządzonko przestaje działać i jazda... nawet nie trzeba grzać świec
  4. ja też zapłaciłem za kpl. rozrząd z pompą wody, płynem i tymi rolkami wyszło mnie prawie 1400 zł najdroższy był napinacz hydrauliczny ale naszczęście zmiana rozrządu u mnie tak co 3 lata
  5. ja mam CASTROL EDGE Diesel z normą 505.01 5W30 lub 5W40 ale dokładnie nie pamiętam
  6. może było już ale to takie z innej beczki słuchając patrzcie na zdjęcia http://www.youtube.com/watch?v=-POyYKk4b-k
  7. skoro damiancj również ma BLB to niech sprawdzi to co mu powiedziałeś bo może narobić mu się większa kaszanka
  8. tak jak ma kolega audiii a4 mialem radio zamontowane w audi B4 :> ale moim zdaniem jak jest gdzie radyjo schować to lepiej mieć schowane :gwizdanie:
  9. myślę, że nie przeważnie jak auto ma już troszkę przejechane to ludzie leją półsyntetyk mój ojciec do 1.9TDI 110 PS w A6 przy przebiegu 200.000 (nie potwierdzonym) leje półsyntetyk
  10. jak dostaniesz paczkę to spróbuj zaadoptować i wrzuć foty
  11. jakby miał brudne opony to by było lepiej widac jak opadła, moim zdaniem opadła o 2 cm - jak założy większy felunek będzie oki
  12. jop do jutra kolego, będziesz na matarni w środę??
  13. uważaj na głowę ja w sobotę wymieniłem filterki: powietrza, paliwa i kabiny
  14. opadła dobrze, tylko te alu tak robią bo chyba 15"
  15. podoba mi się tył opadł niżej ale to normalka w a4 jak założysz 18" będzie pozdro antonio
  16. wymień też filtr kabiny (będzie świeższe powietrze w szoferce )
  17. Nie myśl o takich strasznych rzeczach kiedyś uczestniczyłem w wypadku jako pasażer i też moje kolana ucierpiały nawet panewka w biodrze mi pekła, więc na uderzenia wynikające w wypadku nie ma rady
  18. antonio odpowiedział(a) na agart temat w 1.9TDI
    najdroższy badziew to ten napinacz hydrauliczny (u mnie był padniety jak kupiłem auto i wymieniałem rozrząd)
  19. antonio odpowiedział(a) na Rako temat w Audi A4/S4 B6
    alu 18" i będzie
  20. weitec dobra firma
  21. dokładnie, potwierdzam to co napisałeś. rano jechałem na zmianę 1BA a po południu wracałem 1BE i stwierdzam, iż nie da się ukryć że komfort trochę zanikł ale wygląd robi swoje
  22. zapodaj foty po zmianie
  23. hmmm, troszkę inaczej wygląda pokrętło od włączania. Aż jestem ciekaw jak to wyjdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.