Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Po rozstaniu z moją byłą B5teczką

dsci1368n.jpg

przyszedł czas na B6steczkę :decayed:

Zapomniałbym o "Mojej Pierwszej" A3jeczce 1.9 TDI 90 PS :naughty:

img1816s.jpg

Moja Ex miała niezniszczalne serduszko, czyli 2.5 TDI oznaczenie AFB :naughty:

Wyleczyłem się z tej pojemności :decayed: i w moje ręce wpadło kolejne 2.5 :decayed: chyba leczenie nie odniosło skutku :decayed:

dsci1519.jpg

Z rzeczy Najważniejszych w wyposażeniu

- :quattro:

- :ON:

- Sedan !!

- 2002

- Skórka

- Prawie BOSe :decayed:

- Xenon

- Parktronic

- Troszkę kuni w Bonusie :naughty: po skromnym rezaniu

- Jakieś 18"

Z planów

- Dach BLACK DONE

- Lustra BLACK DONE

- Dociemnić przód bo teraz źle to wygląda z ciemnym tyłem :thumbdown:DONE

- Celuję w jakieś zderzaczki ssss DONE

- Lampy BLACK DONE

- Grill BLACK DONE

- Bliżej ziemi :decayed:DONE

- 19" BLACK DONE

- Ramki wokół okień BLACK DONE

- Tylna dokładka OUT DONE

- Proste zakończenie wydechu z dokładką od 3.0 bądź 1.8 :decayed:DONE

- Znaczek Na klapie BLACK DONE

dsci1523.jpg

img0347av.jpg

dsci1610k.jpg

dsci1525.jpg

dsci1642.jpg

DSCI1678.jpg

dsci169666.jpg

dsci1804.jpg

dsci1807.jpg

DSCI1862.jpg

DSCI1863.jpg

DSCI1870.jpg

DSCI1874.jpg

xxxxx.jpg

5555555.jpg

image.jpg

image.jpg

DSCF0484.jpg

Opublikowano

Bardzo ładne tylko zdjęć nie ma żadnych :doh:

Opublikowano

dach, lustra i inne elementy karoserii proponuje plastdipem, w kazdej chwili bedziesz mogl usunac w momencie kiedy sie znudzi, ale tak jak poprzednik, prosimy fotki. :)

Opublikowano
  • Autor

Wiem Wiem pospieszyłem się a coś mi się zjeba*** z dodawaniem fot :thumbdown:

Opublikowano
Wiem Wiem pospieszyłem się a coś mi się zjeba*** z dodawaniem fot :thumbdown:

link do zdjęcia:wink:

Opublikowano

Siema Bizon! :decayed: pozdro z a3 clubu , też przerzuciłem sie na B6

pozdrawiam - Jakub

Opublikowano
  • Autor

Na razie jedno foto :decayed:

Opublikowano

Nic tylko black edition trzeba rezać.

Fajny białas :kox:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

O jaką dokładkę z 3.0 Ci chodzi? :eusathink:

Opublikowano

co to masz za xenon jak spryskow nie ma :cool1: kolor w pyte :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

ps. chcesz zderzak pod dwururke to mam takowy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Szukam właśnie tylnej dokładki na dwururkę :naughty: Jak ktoś ma to chętnie przyjmę :decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Masz u mnie plusa za kolor auta;)

A Ty u mnie za imię :grin:

Opublikowano

Dlaczego przedni błotnik od strony kierowcy był malowany?

Opublikowano
  • Autor
Dlaczego przedni błotnik od strony kierowcy był malowany?

Bo Było Kuku. Tylko lakiernik amator i będę musiał poprawić :wink:

Opublikowano

Kolorek git! Więcej fotek :cool: Plany... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, jak to jest z tymi listwami dookoła szyb (chrom) mozna to bezinwazyjnie ściągnąć ? Chce puścić je w czarny mat

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

Z tego co zdążyłem wyczytać będzie ciężko

Opublikowano

zapytaj Bartsa on je zmieniał

Opublikowano

Nie wiem jak w sedanie ale w Kombi to dość skomplikowany zabieg. Ja jestem po zabiegu odwrotnym tak jak i Bart-S ale zleciłem to firmie, którą polecił mi właśnie On. :wink:

Opublikowano

i wszystko jasne.

można też okleić folią :decayed:

Opublikowano

No i bardzo dobrze, żeś się nie wyleczył z tej pojemności :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.