Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tak wszystko z dużej?! :decayed: co z tą ubezpieczalnią wyszło, zrobiłeś już fure?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po północy już :naughty: Sprawa w trakcie, odwołanie itd.. zobaczymy :kwasny:

---------- Post dopisany 23-01-2013 at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 00:10 ----------

Po małej przerwie wpadły

1. Czarne Lampy Przód

2. Nowe Ikony Otwierania/Zamykania Szyb :decayed: Model 2013 :naughty:

A wypadło

1. ESP i Wizytownik

:decayed:

---------- Post dopisany 25-01-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 14:24 ----------

dsci1525.jpg

dsci1642.jpg

Zmiana Chyba Na Lepsze :shock3:

Opublikowano

Przesłony też prysnąłeś ?

Jest :kox:

Opublikowano

Lampy mega kocur!

Opublikowano
  • Autor

Przesłon nie ruszałem :decayed:

---------- Post dopisany 29-01-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 19:15 ----------

:kox:

DSCI1661.jpg

Opublikowano

Malowane, czy nuffki?

Opublikowano
  • Autor

Ori W Końcu Będę Miał Miejsce Na Dwie Puszki :decayed:

Opublikowano

Podświetlane chociaż? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak Najbardziej

Opublikowano

pozdrowienia dla kolegi z Żarowa

Opublikowano

działaj

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

33848710002_large.jpg

Opublikowano
  • Autor

S-Line mi jakoś nie leży

Idę W S4

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 11:23 ----------

Coś Się Kroi :slina:

DSCI1664.jpg

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 16:17 ----------

DSCI1672.jpg

DSCI1674.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Jak masz xenon w wyposażeniu bez spryskiwaczy

:wink:

Opublikowano

fajna sztuka:) bezawaryjnosci :) i powodzenia w modzeniu:P

Opublikowano
S-Line mi jakoś nie leży

Idę W S4

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 11:23 ----------

Coś Się Kroi :slina:

http://s7.postimage.org/oivswg61z/DSCI1664.jpg

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 16:17 ----------

http://s11.postimage.org/jniazsl7z/DSCI1672.jpg

http://s11.postimage.org/uodg4tdgv/DSCI1674.jpg

:good:

Opublikowano
  • Autor

DSCI1677.jpg

DSCI1678.jpg

DSCI1679.jpg

DSCI1680.jpg

:slina:

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2013 at 14:36 ----------

dsci169666.jpg

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Troszeczkę Brudna

Opublikowano

Co to za hidy w lampach ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

4300 Były

dsci1804.jpg

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

Wpadł Czarny Daszek i Lustereczka :naughty:

Opublikowano

Jeździsz z takim zderzakiem czornym? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.