Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. od BRD Q to mam ale BPW niestety nie
  2. antonio odpowiedział(a) na seniu001 temat w Audi A4/S4 B6
    dobra baza do modów dawaj foto wnętrza
  3. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja mam 17" bo takie były na aucie
  4. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    aaa wg tego co przeczytałem to przyspawania
  5. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    one są przykręcane?
  6. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    + przesyłka
  7. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    karolek o nie ma Ulterów tylko te od TDI
  8. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to poszukaj, jak bym nie znalazł wydechu od TDI z B7 a bym znalazł od B6 ale od Pb to może bym odpalił migomat
  9. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    gicio, podobają mnie się też te od TDI z B7 co idą w dół
  10. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    heh ja zamiast szukac wydechu bym chętnie zmienił auto ale ile teraz można wziąć za B7??? Pewnie tyle, że się sprzedać nie będzie opłacało
  11. fajna jest ale gałkę ktoś zmienił
  12. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no nic, hugo z tym od Pb poczekam na wydech od TurboDiesla
  13. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chyba trochę za skromne są, co? przydałaby się większa średnica
  14. w manualu się chyba nie da - bynajmniej o czymś takim nie słyszałem
  15. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jak słabe te końcówki to później trzeba rezać ultery fi 90 a to już kolejne 250 PLN
  16. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    oki i zrób foto jak to wygląda bo nie wiem czy brać wydech od TFSI czy poczekać aż się trafi od 2.7 lub 2.0 [bRD] FWD
  17. torx gwiazdeczka T8 chyba długość minimum 7cm ja w B6 miałem chyba na śrubokręcik krzyżowy:decayed:
  18. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jaką średnicę mają końcówki wydechu od 2.0TFSI?
  19. za takim małym CPN
  20. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja ostatnio kupiłem Kagera za 240 zybli 74Ah
  21. kolego a czy jak idziesz do sklepu i dzwoni telefon to sprzedawca najpierw odbiera tel czy najpierw obsługuje Ciebie??? Skoro Olek ma od zaj3bania roboty/klientów na placu to musi najpierw poogarniać to przed czym stoi a jeżeli miałby oddzwaniać pod każdynumer który do niego dzwoni to było by to w pełni bezsensowne
  22. tylko narzekasz i narzekasz - sprzedaj w piz*u
  23. ...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45 lepiej sprzedaj to auto bo masz same wydatki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.