-
Ati By gregor :)
Witam wszystkich Przepraszam ze mnie troche nie bylo ale juz nadrabiam straty Audi juz odebrane od blacharza Postaram sie na dniach pokazac fotki z prac ---------- Post dopisany 12-09-2013 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 18:29 ---------- oto kilka fotek na szybko posataram sie zrobic jeszcze kilka aparatem.
-
Ati By gregor :)
no masz racje i uwazam ze w polsce ponizej 20 tys nie kupisz audi ktore nie bylo spawane wiec "po co przepłacac"
-
Ati By gregor :)
juz wyjasniam wszystkim co sie zastanawiaja... mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi..... Kupilem uszkodzone audi z 2 podstawowych powodow... 1- O wiele taniej mnie ono wyjdzie 2 powod najwazniejszy kupilem uszkodzone i wiem ze nie ma przyszczepionego dachu i 2 cwiarek... i nie bede nalezał do grupy " nie swiadomych" posiadaczy audi ktorzy kupili w polsce audi za 20 tys zł ktorym sprzedajacy mowil ze " nigdy nie bita" " ma orginalna ksiazke serwisowa" a w efekcie maja bitka poskladanego z 5 innych... z ksiazka kupiona na allegro za 50zl....... i nie mowcie ze tak nie jest bo pracowałem w komisie przez 3 lata i nie jedno widziałem.... ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- a audi kupilem od szefa brata ktory nia jezdzil od nowosci do czasu wypadku.... wiec przeszlosc znam
-
Ati By gregor :)
Sorry pomyłka ja nie mam Awd tylko FWD
-
Ati By gregor :)
dlaczego jezdziles kiedys 2.0 ? wg mnie ten silnik bije na glowe 2.0 np z opla albo 2.0 115km z passata
-
Ati By gregor :)
antonio nie dziekuje bo sie nie uda chodzilo o to zeby nie zapeszyc a nied ze sie nie da ;p:grin:
-
Ati By gregor :)
Nie dziekuje bo sie nie uda ;p przedstawie pelną relacje z prac nad ati
-
Ati By gregor :)
jak narazie w planach jest b6 juz kapulem Ledy od kolegi z forum szukam jeszcze fajnych zderzaczkow felgi narazie zostana na lato bede chcial zmienic na 18 s-line albo cos innego narazie chcialbym dobrowadzic ja do stanu uzywalnosci
-
Ati By gregor :)
u sasiadow nawet za 1500 euro
-
Ati By gregor :)
Witam wszystkich stałem sie szczesliwym posiadaczem Ati a4 B6 chcialbym sie pochwalic wam moim matem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 b6 2.0 W sedanie od kilku dni Niestety audi jest lekko uszkodzone wiec czeka mnie troche pracy przy nim
GregorWschowa
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta