Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jrgbca

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. caly i odzyskalem.. nie ma silnika , stacyjka wylamana (ta tuleja) ;kierownica obracam jak trzymam taka zapadke w tej tulejce.. Czyli rozumiem ze musze kupic stacyjke wraz z kluczami (pozniej pokombinowac ze starymi kluczami ,czyt. po przekladac te groty) no ale co z kompem i immo ?
  2. ok no to wszystko kupic i montowac i tyle.. No komputera tez nie bylo.. Oglnie to szukam silnika prawie kompletnego i deski rozdzielczej
  3. ok dzieki.. to juz wiem co i jak.. Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
  4. ok dzieki.. ale tego numeru nie odczytam z tej wklejki , tego 3litery i 6cyfr co na bloku jest.. ?
  5. ok dzieki.. ale numer tego co jest na bloku silnika tam nie znajde.. czyli d*pa po ksiazce nie dojde jaki tam jest numer ? :/
  6. witam! mam mala prosbe.. mam ksiazke serwisowa przed soba oraz ta wklejke.. Czy ja tam gdzies znajde jaki jest numer silnika ??? Prosze o pomoc bo na juro musze napisac konkretne pismo do Prokuratury.. Slyszalem ze ten numer ma miec 3 litery oraz 6 cyfr.. Znalazlem jakis taki numer : ACV 000374 , to moze byc to ?? AUDI A4 2.0 tdi BPW z gory dzieki wszystkim za odp
  7. 3 miesiace temu ukradli z wrocka.. a jakos ponad miecha temu rozbili dziuple i znlezli moje auto.. Mozna powiedziec nie jest tak zle, brakuje: bloku silnika, polos prawa, deska rozdzielcza, stacyjka (tez nie wiem jak to teraz uruchomic), komputer, 2 felgi 18", galka biegow, i nawigacja.. z tym ze caly przod jest rozebrany a graty byly wrzucone do srodka.. Auto juz sobie przywiozlem ale wczesniej na zdjeciach ktore pokozywal mi policjant widzialem ze jest nawigacja na siedzeniu.. Auto pakowalem na lawete a navi ani slychu ani widu.. Dlatego teraz wlacze zeby to jakos odzyskac bo cos sciemniaja (mam wrazenie ze ktos sobie ja wzial) , silnik ponoc tez gdzies jest, ale mowia ze to jeszcze potrwa.. co mnie troche smieszy i raczej watpie zebym odsyskal, dlatego staram sie juz kupic co trzeba. Ale z ta nawi to nie popuszcze bo widzialem na zdjeciach z akt ,jak rozbili dziuple ze byla w srodku wyciagnieta na siedzeniu.. pozdro ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 14:22 ---------- czy ten numer moze byc taki: ACV 000 374 ? Mam ksiazke serwisowa ale nie wiem gdzie tego szukac, ta wklejke tez mam.. ale zupelnie nie wiem gdzie patrzec za tym numerem silnika
  8. ahaa no dobra,, najwazniejszy numer i do aso ,chociaz tyle.. no i moze wezme jakiegos mechanika , na oko tez cos mozna zobaczyc.. widzialem ze za mniej niz 4 tys to sie nie znajdzie.. droga sprawa no ale cos.. Dzieki
  9. ok dzieki to juz wszystko czaje takze szukam BPW z kompem. Tylko kurde jak rozpoznac czy silnik spoko jak wyciagniety i ktory to rok silnika :/ ale to juz chyba osobny temat zaloze jeszze raz dzieki za opd !
  10. ahaa dzieki. ale to rozumiem ze nie ma problemu jak wrzuce jakis 2.0 i do tego komputer ,bo myslalem o tym BRD ; to podejdzie mi tam wszystko? z ta skrzynia itp.. powiem szczerze nie chce 1.9
  11. siemano.. Mam takie pytanko, tylko zaznaczam z gory ze jestem troche 'amatorem' i moze to i jest banalne pytanie, ale dopiero jutro bede sie widzial z mechanikiem , a chcialem wiedziec co nieco wiecej juz dzis;) Otoż, musze zakupic silnik (auto odzyskalem po kradziezy, komputera tam tez brak, to byl silnik BPW 2.0 tdi 06rok) noooo i mam takie pytanie, czy ja koniecznie teraz musze kupic ten BPW ? skrzynie biegow (manual) tez odzyskalem, mam rowniez caly przod auta(chlodnice wszystko) Jak to teraz wyglada? moge obojetnie jakie 2.0 tdi bo komputera brakuje,, czy jak to jest... sory za amatorszczyzne. i dzieki za odpowiedz ! pozdrawiam
  12. nooo to lepsza propozycja hehe;)
  13. zeby taniej bylo.. no ale zobacze. dzieki za odp
  14. ahaa dzieki.. tylko ze musze je jeszcze troche po skladac.. a jak 1500 to nie jest tak zle, chociaz slyszalem tez ze mozna po prostu wymienic stacyjke na inna z innymi kluczami..
  15. no wlasnie cena mnie tez ciekawi ,,z tego co czytalem mozna tez cos samemu zakombinowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.