Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osłony podszybia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

jak to w końcu jest, bo nie wiem czy mi brakuje osłon w podszybiu (osłony akumulatora, serwa) czy nie, czy była seria b7 w których niewystępowały???

u mnie wygląda to tak:

osłony podszybia.jpg | platinum2008 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

czy brakuje osłon akumulatora, serwa??

Opublikowano

w std ich nie było

przestali je montować seryjnie w 2004 roku

Opublikowano
Witam

jak to w końcu jest, bo nie wiem czy mi brakuje osłon w podszybiu (osłony akumulatora, serwa) czy nie, czy była seria b7 w których niewystępowały???

u mnie wygląda to tak:

osłony podszybia.jpg | platinum2008 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

czy brakuje osłon akumulatora, serwa??

Tak jak wyżej kolega napisał-osłon których Ci brakuje nie montowano w standardzie-serii.

Za te osłonki trzeba było dopłacić więc można powiedzieć,że są wypasem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, a już myślałem że coś nie tak.

A czy teraz mogę dokupić brakujące elementy (oslony) w tym standardzie co teraz mam ?? czy bede musiał już całość kupować??

jak np tutaj

NOWE ORYGINA PODSZYBIE KPL ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (2885277314) - motoAllegro

Opublikowano
Rozumiem, a już myślałem że coś nie tak.

A czy teraz mogę dokupić brakujące elementy (oslony) w tym standardzie co teraz mam ?? czy bede musiał już całość kupować??

jak np tutaj

NOWE ORYGINA PODSZYBIE KPL ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (2885277314) - motoAllegro

tak muszisz kupic całość, bo te małą osłonke nad filtrem kabinowym sie wyrzuca bo przychodzi całe długie nowe :) rarytas zero liści i innych zanieczyszczeń wiec warto

Opublikowano
  • Autor
Rozumiem, a już myślałem że coś nie tak.

A czy teraz mogę dokupić brakujące elementy (oslony) w tym standardzie co teraz mam ?? czy bede musiał już całość kupować??

jak np tutaj

NOWE ORYGINA PODSZYBIE KPL ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (2885277314) - motoAllegro

tak muszisz kupic całość, bo te małą osłonke nad filtrem kabinowym sie wyrzuca bo przychodzi całe długie nowe :) rarytas zero liści i innych zanieczyszczeń wiec warto

Więc taka osłona jak podałem wyżej w linku załatwia sprawę?? i wówczas mam kompletne podszybie

Opublikowano
Rozumiem, a już myślałem że coś nie tak.

A czy teraz mogę dokupić brakujące elementy (oslony) w tym standardzie co teraz mam ?? czy bede musiał już całość kupować??

jak np tutaj

NOWE ORYGINA PODSZYBIE KPL ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (2885277314) - motoAllegro

tak muszisz kupic całość, bo te małą osłonke nad filtrem kabinowym sie wyrzuca bo przychodzi całe długie nowe :) rarytas zero liści i innych zanieczyszczeń wiec warto

Więc taka osłona jak podałem wyżej w linku załatwia sprawę?? i wówczas mam kompletne podszybie

Tak-kupujesz taką osłonę i masz full wypas -podszybie:wink:

Opublikowano

podobnie wychodzi w aso jak masz możliwość to sprawdź cenę bo może okaże się że będzie taniej:wink:

Opublikowano

8E1819447 01C nakładka na rynnę podszybia 72,99PLN brutto

8E1819422A 01C kapa 29,89PLN brutto

no i od tego jak Ci się uda to jakiś rabat, ale mimo wszystko jeżeli masz ASO w swoim mieście to taniej wyjdzie z ASO bez zniżek niż z allegro + przesyłka

Opublikowano

dokładnie w aso najtańsze plastiki nieraz sie przekonałem

Opublikowano
  • Autor

Mam w pobliżu siebie ASO, może góra gdzieś 10 min drogi:), po nowym roku się do nich wybieram na płukanie i wymianę oleju w układzie wspomagania więc się odrazu popytam o osłonę podszybia

dzięki za info chłopaki :-)

Może odrazu się spytam, bo szukałem błotochronów, czy chlapaczy do a4 wersji b7, ciężko dostać orginalne, czy w aso dostane??

Opublikowano

w aso dostaniesz wszystko tylko sprawdź cenę też na aukcjach ori używki chodzą po ok 100

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.