-
Kopci na czarno wtryski?
Witam posiadam A4 b7 2.0Tdi 2007r samochód ma 212 tyś zauważyłem ze kopci na czarno ... -moc normalna -rozruch bez problemu -praca na jałowym bez zmian.. -spalanie ok Jakiej firmy szukać bosch? Ile szt mam pod maską 4? Pozdrawiam
-
Zmatowiony,Zrysowany Wyświetlacz RNS
Witam, Co jaka może być przyczna matowienia sie wyswietlacza w moim przypadku RNS Znajomi mają A6,Q7 ja mam A4 i zawsze widze to samo.. Dodam ze nie są to samochody użytkowane od nowości. Ciekawi mnie jak to sie tak niszczy czy moze poprzedni użytkownicy używali złych środków do czyszczenia czy tez od nagrzania się urządzenia tak sie dzieje?? Są jakies preparaty do zniwelowania,ożywienia tego wyświetlacza? Oto mój przykład
-
Mocowanie ISOFIX czy bedzie pasować?
Witajcie Szukam ale nie znajduje odpowiedzi mianowicie Posiadam zwykłe siedzenia w audi chciałbym dokupić mocowania do ISOFIX ale czy to w ogóle sie da? Bo to trzeba przymocować do podłogi ISOFIX AUDI A4 B7 ORYGINAL mocowanie fotelika (3082511268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pozdrawiam
-
Jak podbić książke serwisową? I kontynuować historię
Nie chodzi mi o przegląd tylko pieczątkę aby mieć udokumowany przebieg a auta nie sprzedaje jak kolega myśli ze chodzi mi o kase ze wiecej dostanę
-
Jak podbić książke serwisową? I kontynuować historię
Witajcie Kupiłem w grudniu A4 B7 z Belgi z książką serwisową podbitą do 162.000 samochód ma juz 196.000 jak by mozna bylo kontynuowac podbijanie? Abym miał wiarygodnosc przy sprzedazy a nie koniec na tym wpisie? Musze zrobic przegląd w ASO? Wie ktos jakie to są koszta? Podrawiam !
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
Rozrząd zrobiony oleje filtry paski klinowe wsumie 1800zł
-
Parowanie wnetrza
Samochodowy pochłaniacz wilgoci DumpOff 2sz=1grat (2855183825) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. slyszalem że to pomaga 120 osób kupiło wiec moze cos w tym jest
-
Klejące sie guziki od napoju
Kupilem te Atlas VINET zeby wyciagnąć plastiki musze mieć "wyjmaki". Mam z passata może bedą pasować jak nie to zamówie jak sobie nie poradze z domyciem! Dam znać po świetach jak wyszło
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
ja mam w styropianie miejsce na haka ale w mojej wersji niema haka wiec po co to
-
Klejące sie guziki od napoju
Znalazłem coś takiego : Atas Vinet czyści plastiki SUPER atomizer 750ml (2875753441) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. MOJE AUTO DO CZYSZCZENIA PLASTIKU atomizer 650ml (2836754622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub PLAK pianka do plastików 500ml, Hurtownia Poznań (2819466982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- Zakupiłem Atlas Vinet dam znać po świętach jaki będzie rezultat
-
[B7] FIS WŚWIETLA > NE < lub > E <
Ze tez nie wpadłem na to !
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
Modyfikacja napędu pompy czyli ??
-
[B7] FIS WŚWIETLA > NE < lub > E <
Witam! Co odpalam samochód wyświetla mi na fisie jakby od nawigacji ftp://revelier.home.pl/Desktop.jpg Jakies >NE < lub > E < i nazwe ulicy czy to jest do wyłączenia w opcjach nawigacji ? Za każdym razem klikam do głownego menu bo tego nielubię Posiadam RNS-E Pozdrwiam i WŚ !
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
Witajcie Sprowadziłem samochód z Belgii A4 B7 Avant z kodem silnika BRF Jak juz wiem jest to 136konna wersja z uwagi na jakieś podatki w Belgii. Z uwagi na jego przebieg 190tyś chciałbym zrobić: -Rozrząd I tu moje pytanie czytałem na forum o imbusach (zabierakach)napedzajacych pompe oleju czy mechanik bedzie wiedział czy tez mu napomknąć aby zerknoł czy ów część nie jest juz zmęczona ? Czy to tez normalna procedura aby to wymienić? Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę? ftp://revelier.home.pl/silnik.jpg
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
2007r 192 000
Slyzgy
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta