Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie lewarek w audi bez zapasówki


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie gdzie mozna znaleźć lewarek i klucz do kół w audi bez koła zapasowego byl tylko ten płyn do wpuszczania w dziurawą opone

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam żadnych plastikowych pudełek? Po prawej stronie lewarek a po lewej klucz do kół i oczko do holowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw naprawczy i klucz i lewarek są w pudełkach przy tym styropianie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz zdjęcie. po prawej stronie jest podnośnik po lewej zaś klucze ;)

DSC04770.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widocznie ktoś wyciągnął ;)

to jest normalna wersja bez zapasówki.

w takim razie musiałbyś sobie skompletować takie graty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro, w aso, czasem na forum, no kurcze, a gdzie się kupuje graty do samochodu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4062377_1_644x461_audi-a4a6-oslonastyropianlistwy-gryfino.jpg

tych listew u góry nie mam i chyba nie ma w B6, są to ślizgi do bagażnika jak w nowszych modelach??

do tego powinna być jeszcze pokrywa, taka.....

c-10029.jpg

wszystko do kupy trzyma ta plastikowa śruba

$(KGrHqJ,!jIFBe7bNnkWBQp4udKK8!~~48_35.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, zamiast koła masz włożone taki styropian...u mnie też tak było, ale kupiłem sobie zapas...

lewarek i ucho leżą razem z kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem nic, tylko przyklejony (ori) kawałek cienkiej gąbki/pianki żeby się nie ślizgało(chyba).

jutro mogę zrobić zdjęcie mojej wnęki jak chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a takie coś też masz w tym był ten styropian to wieczko i ta śruba czy miałes sam styropian bez tej plastikowej rynienki

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

bede wdzieczny jakbys podesłał mi zdjecia zobacze czy mam tez takie coś u siebie

a jak kupiles zapas to ten styropian wyrzuciłes

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

2830288023.jpg tego nie miałes

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

tez zastanawiam sie czy czasem nie kupic pelnego alusa na zapas piatego tylko nie wiem czy 17 stak wejdzie w tą wneke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie...ten plastik jako zabudowa całości..tak ,na nim się trzyma podłoga..ta łamana

masz na środku wgłębienia dla podtrzymania podłogi jak już złożysz w harmonijkę...

tylko że, tego na zdjęciu nie widać, pod okrągłą pokrywą jest otwór, znaczy nie ma dna tylko jest podłoga auta...

jutro zrobię zdjęcia, jak nikt mnie uprzedzi to wkleję...

styropian mam, leży pod łóżkiem, i sie kurzy...ale ci go nie wyślę (bo chyba do tego zmierzasz) przesyłka będzie droższa od samego styropianu...mieszkam w ES.

mam jako zapas właśnie 17 alusa...kupiłem na szrocie...leży nie ruszana od dwóch lat...przymierzyłem tylko czy pasuje otwór centrujący.

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 23:27 ----------

u mnie to wygląda tak....

dsc0045in.jpg

dsc0042hq.jpg

dsc0044kbr.jpg

dsc0046wm.jpgdsc0047ra.jpg

zauważ wycięcia w styropianie i pokrywie...pokrywają się z przetłoczeniami w wannie, która siedzi w bagażniku.

co do samego koła...nawet 18-19" WEJDZIE, bo rozmiar zewnętrzny się nie zmienia...ja jeżdżę na 18", koło jakie leży to 225/45x17

zawsze przecież zachowujemy obwód koła, max. zmiana ŚREDNICY jaka może być, to 1%

a na dnie jest nie gąbka, tylko filc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewarek czyli podnośnik:grin: leży w kole, na razie w szmatce...trzaska się ale wymyśliłem już sposób jak to wyciszyć :wink:.. po nowym roku mam zamiar styropian lub grubą gąbkę wyciąć tak aby wypełniało mi tę przestrzeń w kole... do tego kompresorek, i podstawowy zestaw kluczy...

jak coś zmodzę, dam znać na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...