Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adik1983

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adik1983

  1. Witam demontowal ktos poszycie progu plstikowe jakoes wskzowki trzeba specjalnych zdolnosci czy smialo sobie poradze sam
  2. Witam czy nontowal ktos nowy zamiennik lusterka zewnetrznego a4 b6. Moze jakies foty nie odbiegaja od orygonalu?
  3. adik1983 odpowiedział(a) na adik1983 temat w Audi A4 B6
    a ktore miejsce uszczelniałeś regulacja
  4. adik1983 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam poda ktoś namiar na adapter i pierscien centrujacy do przerobienia bixa z b6 na b8.
  5. adik1983 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam mam pytanie odnośnie parowania bixenonów. Chodzi o uszczelnienie regulacji jest jakis zestaw serwisowy czy trzeba samemu kombinować. Podacie namiary co trzeba kupić jakie oringi?
  6. kupiłem ori tylko ten odbój w pasie przenim z lemfordera tylko pytanie jak sie za ta wymiane zabrać jak wymienic ta gume w pasie przednim
  7. Poduszki kupione jak sprawdziłem przy gaszeniu telepie a i przy jednej zauważyłem ze jest na łapie kolor taki jakby różowy w koło. Znajomy mówił że to płyn z poduszki się ulał .
  8. Witam jest może jakaś instrukcja jak wymienić poduszki pod silnikiem w a4 b6 1.9 avf i tą w pasie przednim gume odbijak. Będe wdzięczny za informacje na ten temat.
  9. Pytanie czy ktoś z was dokładał moduł na światła do jazdy dziennej. Może ktoś coś poleci, mam u siebie w audi funkcje comming home i czujnik zmierzchu.
  10. Panowie podłącze się do tematu jak sprawnie wymienić obie poduszki w 1,9 AVF z kanału. Może ktoś poda jakieś wskazówki
  11. Witam mam pytanie kto z województwa lubuskiego grzebie się w mechanice i podejmie się wymiany uszczelniaczy na pompkach jak cos priv
  12. a jak rozebrac ten przełącznik dwie srubki odkrecone ale nie moge sioe dostac mimo to do środka rozebralem przycisk i okazuje sei ze to cos w tym mikrostyku nie funkcjonuje ale na moje okote styczniki sa nierozbieralne tzn lipa jedynie mozna przelutowac jak cos al o przelozyc z innego
  13. ok i czym zastapiles ten ulamany bolec rolki
  14. a odlaczales moze aku przed odpieciem air bagu
  15. aha a ciezko jest sie do tego dobrac
  16. witam czy moze ktos naprawial przyciski multifunkcji w kierze u mnie jeden nie klika tak jakby cos sie wewnatrz wyrobilo
  17. to jak uniknac montqzu szyby z taka wada
  18. sekurit saintt-gobain ale moze tak ma byc widac jak sie przyjże bliżej z daleko niezauwazalne to jest czy szyba ma dokladnie dolegac do deski przy czole czy ma byc minimalna spara na wentylacje
  19. rece opadaja panowie mam pytanko nowa szyba wstawiona czy u was tez widac na dole otwory od nawiewu wzfluz czola szyby na desce czy to wina szyby taka wada nie zwrocilem uwagi jak powinno byc
  20. witam panowie jestem po wymianie szyby w swoim malyszu jak zwykle nie obeszło sie bez komplikacji zamowilem szybe bez senora deszczu tłumaczylem ze mam w lusterku czujnik zmierzchu przyjechalem na wymiane a tu zonk wycieli szybe przyszlo do wklejania a facet mowi ze nie powiedzialem ze nie mam sensora i zamowili z seonsorem ale przykleił uchwyt z tej mojej starej ale caly sie zagotowałem zostalismy przy szybie pod sensor nie wiem jak to bedzie wygladac pewnie jak kupa
  21. witam czy ktos zna forme z lubuskiego ktora zamjuje sie obszywaniem eleme tow wnetrza auta z woj lubuskiego albo okolic
  22. kolego tez mam do wymiany dwa blotniki pochwal sie jak przyjda te blotniki pow jak z pasowaniem i tym pelnym ocynkiem
  23. Witam mam pytanie jak sciągnąć dekielek gałki biegów a4 b6 gałka owalna multifuncja, Może ktoś już się bawił i pomoże
  24. adik1983 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam czy ktos pomoze rozkodowac symbol 4GH óznaczenie szyb czy to szyba zwykla zielona czy solar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.