Treść opublikowana przez antonio
-
Spot Tczew
oki; 15:30 na rogu parkingu przy Carrefour'ze bo na maku bedzie pewnie brak miejsc
-
Spot Tczew
mi pasi, ja bede. Kto jeszcze poza Tobą?
-
Spot Tczew
no ja napewno podjadę jak będziemy mieli w końcu coś ustalone
-
Spot Tczew
czy w ogóle ktoś się wybiera? godzina jest do dogadania
-
Spot Tczew
Jaaaa!!!!!!!!! ludziska nie cieniujcie...
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wątpię lepiej zastosuj opcję "wkręt i szmata trzyma lata"
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
aha
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wladi dzwoniłeś do mojego kumpla?
-
Spot Tczew
myślę, że chyba najlepiej na bulwarze
-
Spot Tczew
wstępnie: niedziela 15:30
-
Spot Tczew
no to fajn czekamy na większy odzew
- Spot Tczew
-
Spot Tczew
Ja co niedzielę jestem po południu w Tcz bo żona leci na zakupy więc niedziela mi raczej pasuje
-
Spot Tczew
też będę w Tcz po południu więc jak co to mogę podlecieć
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ok, dzięki:hi:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie jestem w temacie a niechce mi się czytać... 19" sprzedane?
- B7 Crew
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Artur nie dyskutuj. Skoro nie zalecam zalewania Febi albo ew. toleruję go jako jedyny zamiennik to mam swoje powody. Powinno to Wam wystarczyć. Do dziś nie znam producenta a żaden z dostępnych na rynku "odpowiedników" nie jest oryginalnym olejem. ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Gdybyśmy jeszcze się nie zrozumieli... Nie zalewam ori dlatego, że to ori - tylko dlatego, że jest to jedyny pewny środek do skrzyni jaki znam (a dobrze wiecie, że trochę tego widziałem). Gdyby było coś innego, czym mógłbym go zastąpić to już dawno bym to stosował (wiedzielibyście pierwsi). A zastanawiając się czy kupić 5L zamiennika za 200zł czy 5L ori za 400zł - mając na uwadze ile kosztuje remont skrzyni - jestem w stanie dać te 200zł więcej aby mieć pewność, że skrzynia jest zalana tym czym powinna. jestem tego samego zdania bo przecież też kupiłem z ASO biorąc pod uwagę np. to że, następna wymiana za 60kkm , zapytałem tylko z czystej ciekawości czy wiesz kto rozlewa dla ASO najlepszego w Nowym Roku
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartek a wiesz kto rozlewa ATF dla ASO? Moze akurat Febi...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
raczej masz moduł niekompatybilny czyli F
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew