Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    oki; 15:30 na rogu parkingu przy Carrefour'ze bo na maku bedzie pewnie brak miejsc
  2. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    mi pasi, ja bede. Kto jeszcze poza Tobą?
  3. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    no ja napewno podjadę jak będziemy mieli w końcu coś ustalone
  4. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    czy w ogóle ktoś się wybiera? godzina jest do dogadania
  5. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    Jaaaa!!!!!!!!! ludziska nie cieniujcie...
  6. wątpię lepiej zastosuj opcję "wkręt i szmata trzyma lata"
  7. wladi dzwoniłeś do mojego kumpla?
  8. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    myślę, że chyba najlepiej na bulwarze
  9. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    wstępnie: niedziela 15:30
  10. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    no to fajn czekamy na większy odzew
  11. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    no i temat umarł....
  12. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    Ja co niedzielę jestem po południu w Tcz bo żona leci na zakupy więc niedziela mi raczej pasuje
  13. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    też będę w Tcz po południu więc jak co to mogę podlecieć
  14. nie jestem w temacie a niechce mi się czytać... 19" sprzedane?
  15. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    witam, może ktoś chętny... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/tylne-lampy-led-a6-c6-avant-rezanko-a4-taniocha-310807/
  16. Artur nie dyskutuj. Skoro nie zalecam zalewania Febi albo ew. toleruję go jako jedyny zamiennik to mam swoje powody. Powinno to Wam wystarczyć. Do dziś nie znam producenta a żaden z dostępnych na rynku "odpowiedników" nie jest oryginalnym olejem. ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Gdybyśmy jeszcze się nie zrozumieli... Nie zalewam ori dlatego, że to ori - tylko dlatego, że jest to jedyny pewny środek do skrzyni jaki znam (a dobrze wiecie, że trochę tego widziałem). Gdyby było coś innego, czym mógłbym go zastąpić to już dawno bym to stosował (wiedzielibyście pierwsi). A zastanawiając się czy kupić 5L zamiennika za 200zł czy 5L ori za 400zł - mając na uwadze ile kosztuje remont skrzyni - jestem w stanie dać te 200zł więcej aby mieć pewność, że skrzynia jest zalana tym czym powinna. jestem tego samego zdania bo przecież też kupiłem z ASO biorąc pod uwagę np. to że, następna wymiana za 60kkm , zapytałem tylko z czystej ciekawości czy wiesz kto rozlewa dla ASO najlepszego w Nowym Roku
  17. Bartek a wiesz kto rozlewa ATF dla ASO? Moze akurat Febi...
  18. raczej masz moduł niekompatybilny czyli F
  19. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ok, dzięki
  20. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ma gdzies wystawioną na sprzedaż? ile chce?
  21. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie ma ktoś turbiny w pełni sprawnej i w dobrych pieniążkach do BPW/BLB?
  22. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To w takim razie nic nie robie Tylko lać paliwo i jeździć
  23. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    z boku wygląda tak: PS nie chciałbym chyba zmieniać relingów bo fele na zimę/lato mam 17' te ze zdjęcia więc chyba lepiej będzie jak zostawię tak jak jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.