Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Na forum A4 już od pewnego czasu ale bardziej jako obserwator. Wcześniej miałem A4 B7 Avant obecnie w dziale sprzedaż, teraz wspomniana A6.

Pochwalę się swoim nowym nabytkiem :-)

Audi A6C6 2010r

2.0 TDI 170 CR

przebieg 230 tys

Salon Polska

Wyposażenie tak z grubsza bo wszystkiego jeszcze nie rozgryzlem :-)

To na czym najbardziej mi zależało:

Skóra + alcantara

Navi MMI 3G z dyskiem twardym

Nagłośnienie BOSE

Pozostałe:

Bixenon

Pełna elektryka szyb i lusterek

Elektryka siedzeń

Pakiet schowkow

Kierownica multifunkcyjna

Podgrzewane siedzenia

i pewnie wiele innych o których zapomniałem z pamięci.

Ogólnie z przesiadki jestem mega zadowolony :-) ilość miejsca, komfort i ilość bajerów...

Plany:

Narazie budżet na wiele nie pozwala, ale będę chciał coś po trochu robić:

- wymiana żarówek halogenow, żółte światło z ledami słabo wygląda

- oświetlenie led ( wnętrze + tablica)

- koło 18 na lato ( te co obecnie na auto zostawie na zime, aczkolwiek marzy mi sie 19 rs6 )

- ściema szybek

- polskie menu w navi ( najchetnej z aktualizacją map )

- gałka zmany biegów od sline

- chciałbym tez ustawić test zegarów, przy odpalaniu wskazówki idą do końca i wracają

- tylny zderzak sline z dyfuzorem

Poniżej kilka fotek z zakupu, narazie nie mam czasu pobawic sie autem, muszę poczekać aż Zonka ochlonie bo przekroczylem nieco planowany budżet wolę jej nie denerwowac :-)

312bbd7a19cff382e53b12f2769dac31.jpgc628e679a4eafc112e12ff4c2238c560.jpg2129f060ccc0e3d85b431aaf414d2491.jpg

Zapraszam do komentowania, podsuwania pomysłów itd.

Pzdr

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł z grubej rury :-) pw

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co??? Fajna, oby służyła :)

kiera 3-ramienna + zawias jakiś minimum s-line + s-line zewnętrzny i wozić d*pę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie się zastanawiam jak wsadze 18 czy na tym zawiasie nie będzie za wysoko. Ogólnie chciałbym coś takiego:

e81d106b9e7763b64c478a42c54ad064.jpg

Panowie a już gdzieś pytałem ale cisza, nie macie naprawdę nikogo do polecenia w Wawie ewentualnie okolice do spolszczenia tej navi?

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, 18" to może jeszcze ujdzie na ori zawiasie aczkolwiek jak by poszla w dół będzie lepiej. Pomyślimy na wiosnę z tym

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie macie naprawdę nikogo do polecenia w Wawie ewentualnie okolice do spolszczenia tej navi?

VNS Media w Józefowie powinno sobie z tym poradzić... albo gość z forum A5, z samej Wawy - firma Corling.

ładne A6, coraz więcej A6tek na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie naprawdę nikogo do polecenia w Wawie ewentualnie okolice do spolszczenia tej navi?

VNS Media w Józefowie powinno sobie z tym poradzić... albo gość z forum A5, z samej Wawy - firma Corling.

ładne A6, coraz więcej A6tek na forum :naughty:

Dzięki za namiary, dzwoniłem faktycznie są w stanie to ogarnąć

piękna a6 c6 po lifcie :) , bezawaryjność życzę

P.S zabrałbym Ci nagłośnienie BOSE :D:hi:

ładne A6, coraz więcej A6tek na forum :naughty:

coś w tym jest :D:naughty:
Na forum A6 sie zalogowalem jak szukałem auta, ale jakoś tamto forum nie przypadło mi do gustu i postanowiłem pozostać na tym;-) nagłośnienie faktycznie zajebi.... jest :-)

Ładna, fajnie że polift...ja bym zaczął zmiany od gałki i kierownicy

Kierownica na żywo nie wygląda tak źle jak na zdjęciach a więc póki co skupie się na czymś innym. Gałka faktycznie do wymiany :-)

Jestem po dłuższej trasie, spalanie 8,5l ale prędkość 160-180km/h, w środku cichutko :-) w porównaniu do A4 przyjemniej :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko ale obowiazkowo w dół ;) eibach by ogarnal sprawę ;D do a6 nie bierz 18 bo to małe! ja mam 18 w b7 i mi sie male wydaja..a co dopiero w takiej krowie ;) chyba, ze na zime 18 to tak ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu ''będzie pan zadowolony'' Fajnie że już poliftowy.

Test zegarów zrobisz bo masz juz zegary po lifcie wiec nie będzie problemu.

Xenon to tylko światła dzienne, bixenon to dzienne i długie.Ty masz bixenona.

Oświetlenie tablicy Led pasuje z A5 P&P.

Forum A6 to padaka całkowita,szkoda na nie czasu.

Kierownica do wymiany bo ta słabo sie prezentuje.Ja ostatnio robiłem u siebie tego moda.

Trochę rzezania ale da sie zrobić.Jak chcesz to mam kiere S-line z nowego modelu na zbyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też myślę że będę zadowolony i nie żałuj ze wydałem nieco więcej PLN na polift :-) ledy zamówie u kolegi Tommik, mam w A4 i jestem zadowolony a do A6 też ma, ale to po świętach. Kiera narazie musi zostać ta co jest, muszę w pierwszej kolejności na koło na lato zbjerac, coraz bardziej skłaniam sie ku tej 19" zgodnie z sugestiami.

Może tez w miedzyczasie jakieś końcówki na wydech założę, może te Ultery jak u kolegi slavko87, w sumie nie duży koszt a znacznie poprawia wygląd

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto się orientuje, chodzi o lampy posiadam bixenon po co są żarówki od wewnątrz? Te od strony grila, w zaden sposób się nie zapalają. W przed liftach w tym miejscu są na ogół do jazdy dziennej, no ale ja mam ledy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto się orientuje, chodzi o lampy posiadam bixenon po co są żarówki od wewnątrz? Te od strony grila, w zaden sposób się nie zapalają. W przed liftach w tym miejscu są na ogół do jazdy dziennej, no ale ja mam ledy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli masz tam żarówkę H7 to są to żarówki do świateł długich.Tak jest w oryginale z tego co sie orientuje .

Jeśli jednak masz tam żarówkę P21 to lampy są przerobione i żarówki pozostaną martwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P21 to taka okrągła a więc na pewno nie, jak patrze przez klosz to bardziej H7 przypomina, długie jednak świeca z tej co krotkie z xenonu. A to fabryka w ogóle coś takiego wypuszczala z martwymi żarówkami? Trochę dziwne, przerabianie raczej nie byly.

Pytanie z innej beczki, nigdzie nie moge znaleźć gałki sline :-( czy pasują moze od jakiegos innego modelu? Do A6 jak szukam to same automaty :-(

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P21 to taka okrągła a więc na pewno nie, jak patrze przez klosz to bardziej H7 przypomina, długie jednak świeca z tej co krotkie z xenonu. A to fabryka w ogóle coś takiego wypuszczala z martwymi żarówkami? Trochę dziwne, przerabianie raczej nie byly.

Pytanie z innej beczki, nigdzie nie moge znaleźć gałki sline :-( czy pasują moze od jakiegos innego modelu? Do A6 jak szukam to same automaty :-(

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli światła są ori to długie świecą bixenon + H7

Co do gałki jeśli mieszek masz dobry to wystarczy kupić chociaż by taką i wymienić samą gałkę.

Wewnątrz , pod mieszkiem jest plastik który sie ściąga i można wymienić samą gałkę bez konieczności wymiany mieszka.

http://www.ebay.de/itm/NEU-Original-S-Line-S3-Leder-Schaltknauf-6-Gang-AUDI-A3-8L-Schalthebel-Knauf-OVP-/380589479874?fits=Make%3AAudi&hash=item589ce697c2:m:mElV7T07r65-8EVCiEd7N5g

Edytowane przez tommy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiecie jakim najlepiej olejem zalac moj silnik? Poprzedni wlasciciel jezdzil na castrol edge professional longlife, tyle ze on robil glownie trasy I wymienial co 30 tys, ja bede robil 10-15tys, a wiec wymiany raczej bede robil co rok

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...