Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podpowiecie jakim najlepiej olejem zalac moj silnik? Poprzedni wlasciciel jezdzil na castrol edge professional longlife, tyle ze on robil glownie trasy I wymienial co 30 tys, ja bede robil 10-15tys, a wiec wymiany raczej bede robil co rok

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wszystko tylko nie castrol :facepalm: polecam millers albo liqui moly .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie do A4 mi lali castrola, A6 bede tez tam prowadzal bo ogolnie jestem zadowolony a mrchanik z polecenia, ale podejrzewam ze tez jak nic nie powiem to zaleje mi castrola

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie do A4 mi lali castrola, A6 bede tez tam prowadzal bo ogolnie jestem zadowolony a mrchanik z polecenia, ale podejrzewam ze tez jak nic nie powiem to zaleje mi castrola

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mechanik moze dobry ale na olejach to się nie zna .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P21 to taka okrągła a więc na pewno nie, jak patrze przez klosz to bardziej H7 przypomina, długie jednak świeca z tej co krotkie z xenonu. A to fabryka w ogóle coś takiego wypuszczala z martwymi żarówkami? Trochę dziwne, przerabianie raczej nie byly.

Pytanie z innej beczki, nigdzie nie moge znaleźć gałki sline :-( czy pasują moze od jakiegos innego modelu? Do A6 jak szukam to same automaty :-(

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli światła są ori to długie świecą bixenon + H7

Co do gałki jeśli mieszek masz dobry to wystarczy kupić chociaż by taką i wymienić samą gałkę.

Wewnątrz , pod mieszkiem jest plastik który sie ściąga i można wymienić samą gałkę bez konieczności wymiany mieszka.

http://www.ebay.de/itm/NEU-Original-S-Line-S3-Leder-Schaltknauf-6-Gang-AUDI-A3-8L-Schalthebel-Knauf-OVP-/380589479874?fits=Make%3AAudi&hash=item589ce697c2:m:mElV7T07r65-8EVCiEd7N5g

Odnosnie tych lamp, zauwazylen ze te H7 swieca jak np blyskam dlugimi, jak zapalam normalnie dlugie to swieca tylko te w xenonie. Ciekawe czy nie jest tak ze zalaczaja sie te H7 po przekroczeniu np jakiejs predkosci. W kazdym badz razie sa podlaczone :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P21 to taka okrągła a więc na pewno nie, jak patrze przez klosz to bardziej H7 przypomina, długie jednak świeca z tej co krotkie z xenonu. A to fabryka w ogóle coś takiego wypuszczala z martwymi żarówkami? Trochę dziwne, przerabianie raczej nie byly.

Pytanie z innej beczki, nigdzie nie moge znaleźć gałki sline :-( czy pasują moze od jakiegos innego modelu? Do A6 jak szukam to same automaty :-(

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli światła są ori to długie świecą bixenon + H7

Co do gałki jeśli mieszek masz dobry to wystarczy kupić chociaż by taką i wymienić samą gałkę.

Wewnątrz , pod mieszkiem jest plastik który sie ściąga i można wymienić samą gałkę bez konieczności wymiany mieszka.

http://www.ebay.de/itm/NEU-Original-S-Line-S3-Leder-Schaltknauf-6-Gang-AUDI-A3-8L-Schalthebel-Knauf-OVP-/380589479874?fits=Make%3AAudi&hash=item589ce697c2:m:mElV7T07r65-8EVCiEd7N5g

Odnosnie tych lamp, zauwazylen ze te H7 swieca jak np blyskam dlugimi, jak zapalam normalnie dlugie to swieca tylko te w xenonie. Ciekawe czy nie jest tak ze zalaczaja sie te H7 po przekroczeniu np jakiejs predkosci. W kazdym badz razie sa podlaczone :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak właśnie jest.

One mają działać jak mrugasz długimi.

Na stałe włącza się bixenon.

send from my Atari 65xe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiczka juz po serwisie, okazalo sie ze mozna kupic auto bez wkladu :-) zmienilem olej I wszystkie filtry, wybor padl na

a520f0a24312746d4acc97ac4696175b.jpg

Zmienione zostaly odboje w amortzatorach tyl, a tak poza tym nic nie wymagalo naprawy. Przy okazji na poklad wpadlo polskie menu, odblokowane tez DVD podczas jazdy, moze sie przeda dla syna.

63c2beb214ed56bd293e224ac45250a0.jpg

W najblizszym czasie wpadnie oswietlenie led, tablica + wnetrze, chcialbym zmienic zarowki w halogenach gdyz obecnie slabo komponuja sie z ledami (swieca na zolta) , galka sline no I trzeba szukac kola na lato.

Na chwile obecna zastanawiam sie nad kilkoma, aczkolwiek na pierwszym miejscu 19" RS6 II lub Rotory

Tyle ze nie wiem czy kasy wystarczy :-( ma ktos moze jakies doswiadczenia z zamiennikami felg, moze nie koniecznie chinskie ale spotkalem kiedys niemieckie, moze skupic sie nad czyms takim, aczkolwiek na chwile obecna jakos to do mnie nie przemawia

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej dobry wybór.

Co do felg to ja mam już któreś z rzędu zamienniki i nigdy nie miałem problemu.

send from my Atari 65xe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zamienniki nie sa zle, byl;e nie jakas chinska plastelina, sprawdz firme DAWMAC http://dawmac.eu/. Sporo osob tutaj na forum sobie ich chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie :-) o to wlasnie mi chodzilo, aby ktos potwierdzil ze zamienniki nie musza byc zle. A ta firma Dawmac rzeczywiscie wzorow maja od pyty I rowniez takie jak mnie interesuja :-) przyjrze sie tamatowi dokladniej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Olej dobry wybór.

Co do felg to ja mam już któreś z rzędu zamienniki i nigdy nie miałem problemu.

send from my Atari 65xe

Twoje Rotory to zamienniki? Jakie parametry I jak leza na aucie jakis dystans jest czy nie ma potrzeby. A jak wizualnie takie zamienniki prezentuja sie na zywo? Masz jakies porownanie do ori? Bo na zdjeciach to roznicy nie widac, przynajmniej jak dla mnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie :-) o to wlasnie mi chodzilo, aby ktos potwierdzil ze zamienniki nie musza byc zle. A ta firma Dawmac rzeczywiscie wzorow maja od pyty I rowniez takie jak mnie interesuja :-) przyjrze sie tamatowi dokladniej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Olej dobry wybór.

Co do felg to ja mam już któreś z rzędu zamienniki i nigdy nie miałem problemu.

send from my Atari 65xe

Twoje Rotory to zamienniki? Jakie parametry I jak leza na aucie jakis dystans jest czy nie ma potrzeby. A jak wizualnie takie zamienniki prezentuja sie na zywo? Masz jakies porownanie do ori? Bo na zdjeciach to roznicy nie widac, przynajmniej jak dla mnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Różnicy nie ma żadnej. Jeżdżę juz na nich ponad dwa lata i nadal są jak nówki. Co do firmy to na pudlach było jedynie Made in Italy i tyle. Później popatrzę na nie to ci napiszę jeszcze co i jak.

send from my Atari 65xe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, jesli to nie problem to zerknij. Ja pisalem do tego dawmac, odpisal mi tylko ze sprowadza z Angli, I nikt sie nie skarzyl na jakosc. Duzy tam maja wybor ze ciezko sie zdecydowac.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też będę zamawiał od Davmac felgi axe 20 cali 10,5 . Wrc laguna jeździ na jego felgach i miron też już chyba 3 albo 4 komplety brał od niego . Zadnych problemów. A jak masz jeszcze kogos kto ma nip Europejski to płacisz netto za felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale maja felgi roznych firm I rozne przedzialy cenowe, ja biore pod uwage te w granicach 2 tys:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5190629865

Lub:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5871603634

Ktore Waszym zdaniem lepiej beda wygladaly? Obie maja szerokosc 8" roznia sie et, rotor 35 a rs 42, wydaje mi sie ze te rotory bylyby idealne, chcialbym zeby felga nie chowala sie w nadkole a zeby bylo szeroko. Szkoda ze nie maja tam wizualizacji jak ktora felga wyglada na aucie.. przy okazji jaka najlepiej opone do felgi o takich parametrach tz 18" 8J, tak zeby ladnie wygladala

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie są to felgi z tej firmy co ja mam.

U mnie w okolicy wentyla jest odlew nazwy czy logo, cyknę ci fotkę później to wrzuce.

Widzę że szukasz rotorów, może bym ci swoje opchał a sam coś nowego kupił ?

Tyle że mieszkam w NL, podjedziesz obejrzeć :naughty:

Obiecana fotka moich felg, niestety brudne ale nie o to tu chodzi.

dd30a33a89f65eec2465ad950ab26b04.jpg

31120e3ebf227ba8df284a2c5ed7af6b.jpg

send from my Atari 65xe

Edytowane przez tommy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie są to felgi z tej firmy co ja mam.

U mnie w okolicy wentyla jest odlew nazwy czy logo, cyknę ci fotkę później to wrzuce.

Widzę że szukasz rotorów, może bym ci swoje opchał a sam coś nowego kupił ?

Tyle że mieszkam w NL, podjedziesz obejrzeć :naughty:

Obiecana fotka moich felg, niestety brudne ale nie o to tu chodzi.

dd30a33a89f65eec2465ad950ab26b04.jpg

31120e3ebf227ba8df284a2c5ed7af6b.jpg

send from my Atari 65xe

Dzieki, no ciezko powiedziec co to jest raczej nie logo zadne. To sa 18 czy 19", pamietasz moze parametry felgi czy nie bardzo. No zebys mieszkal nieco blizej to moglbym podjechac, z checia bym przymierzyl aby zobaczyc jak by na moim wygladaly

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki klubowe na pokladzie (nie A4 a A6 mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ;-)) + oswietlenie led tablicy, mala rzecz a cieszy :-)

fa621b1590f6a96b2e92ddc46de5d3d0.jpg

Kolo na lato juz sie kompletuje, nie moge juz doczekac sie zmiany ;-) wybor padl na cos takiego

c94db8e282a4e920544e64e913a61529.jpg

Oponki tez juz kupione, Uniroyal Rainsport 3 rozmiar 235/40R18

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...