Treść opublikowana przez yogi_sc
-
Tuba bassowa czy skrzynia blaupunkt
Siedzialem a car audi juz troszke czasu i powiem wam ze taki tam jest dziwny wobec mnie. Wybor skrzynia czy tuba. Podstawa to jest wlożyc sprzet do auta i zrobic odsluch. W jednym aucie lepiej gra tuba w dugim skrzynia. Sa jeszcze inne czynniki odpowiedzialne za odpowiedni dzwiek jak jednostka sterujaca, okablowanie i piecyk. Tak ze moim zdaniem polecam Ci jechac do odpowiedniego zakladu car audi i przetestowania sprzetu no chyba ze zalezy Ci tylko na dudnieniu basu i zeby wszyscy w kolo slyszeli ze twoja dziewczyna jedzie
-
[B5 ADP] Problem z centralnym zamkiem
rozlacz na chwile akumulator i ponownie sprawdz. Powinno pomoc
-
[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta
moze macie jakies inne propozycje to prosze o linka
-
[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta
I znowu mały dylemat. Zbliza sie wiosna i nadal nie wiem jakie koła zakupic. Jest pare typów moze pomozecie?? 1. http://moto.allegro.pl/item311044177_hit_toora_t560_5x112_nowe_audi_vw_mercedes.html - Toora 2. http://moto.allegro.pl/item317482932_rewelacyjne_nowe_felgi_17_5x112_audi_nowosc_.html tutaj mam pytanie o ich jakosc?? 3. http://moto.allegro.pl/item315270352_5x112_chromlok_nowe_firmy_toora.html - Toora 4. http://moto.allegro.pl/item319593665_toora_t560_t570_t580_t670_nowe_.html - model T 675 "Cromolook" Pomocy koledzy. Jesli cos wybierzecie to jeszcze napiszcie dlaczego te. Aha zaznaczam ze jest to srebrny avant w czarnej szybie (całość)
-
[B5 AFN] Jakie zawieszenie obniżajace ?
Mam pewien problem. Chciałbym obnizyc autko A4 B5 AFN Avant jakies 40-60mm mysle ze do felg 17 bedzie w sam raz. Problem jest w tym ze nie wiem jaki rodzaj zawieszenie wybrac. Czy same spreżyny 40mm czy zestawspringi plus amory czy gwinta. Jedna jest pewne nie chce wydac na to majatku. Pomozecie mi jakos w wyborze. Gdybyscie znalezli jakies ciekawe oferty to przeslijcie linka. Pozdrawiam
-
[B5 1.8T Quattro] a oto moja laleczka
Zmien te lampy kup sobie ori Valeoalbo chociaz Depo a jesli chcesz coz z ringami to FK. Co do grila to jednym sie podoba drugim nie ale dla mnie jakos to nie wyglada wstydzisz sie znaczka ?
-
[B5 AFN] Moja niunia 1.9 TDI 110 PS 97r. ładna
Autko Gitt tylko mała gleba by sie przydała
-
[B5 AVG] Podświetlenie liczników
Sam sobie to zrobisz nie trzeba nikomu placic. tylko uwazaj jak bedziesz wyciagal licznik zebys nie urwal kabla dochodzacego do zarowki od swiecy zarowej, nie wiem dlaczego tak ona jest podlaczona w diesel'u ale trzeba na to uwazac. Caly zabieg zajmie ci pare minut.
-
[ALL B7] Jak zgasić świecące stale kierunkowskazy przednie (wersja QT USA) ?
Swiatła odbysowe kolega musza miec barwe z przodu biała a z tylu czerwona wiec jak zauwazyles zadne z tych dwóch kolorów nie pasuje do koloru kierunkowskazów.....
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
Lampy juz zakupiłem wiec temat mozna zamknac. Dzieki wszystkim za naswietlenie tematu
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
W Twoim przypadku to normalne. Masz stara lampe ktora jest na H4 a po liftowe maja juz H7 wiec prosty wynik inne mocowanie i musisz zmieniac caly hid, aczkolwiek wydaje mi sie ze kupisz tylkosam zarnik H7 i bedzie gitt. tutaj Keżor kupował same żarniki H7 zobacz http://www.allegro.pl/item285808785_z...n_hid_h7_tylko_99_00_za_2_sztuki.html
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
Dla mnie najlepszy styl do Germany Tuning. Czyli ładna fekga, gleba i szybka i bez zadnych zbednych plastyków, swiecidelek i innych pier**l....
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
wiesz jak ja to nazywam??? Chłopski filozof. Sam sie gubisz w tym co piszesz...
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
bo z tego co wiem to sa tez lampy d2s/h7
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
Panowie jest zima a wiec zderzak z przodu jest idealny na odsniezanie wieskich dróżek. Sa tylko jedna rzecz ktora mi sie podoba lampy z przodu, reszta do WT plus dudniaca muzyka z wewnatrza zespołu Boy's
-
[B5 AFN] Róznica miedzy lampami
Mam pytanko, che kupic lampki valeo po 99r i mam do kupienia jedna zwykła valeo i jedna xenon tez valoe. Czy bedzie miedzy nimi jakas roznica??
-
[B5 AFN] Srebrny avancik
No widze ze te Twoje koła to chyba 17? Ja chce 18 tylko zastanawiam sie jak bede wygladaly na srebrnej budzie
-
[B5 AFN] Srebrny avancik
Nowe zmiany. W przyszłym tygodniu jade na przyciemnienie szybek (całość). No i najwiekszy problem nie wiem jakie fele wybrac. mam na mysli dwa rodzaje http://allegro.pl/item279812529_alutec_cult_audi_vw_mercedes_seat_8_5x18_5x112.html lub te http://allegro.pl/item280837385_super_rabat_audi_vw_mercedes_seat_borbet_5x112.html jak myslicie?
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych felgach?
Co sadzicie o tych felgach?? http://moto.allegro.pl/item281999180_nowe_felgi_mam_z_oponami_audi_vw_rs_8.html Beda pasowały do mojego avanta??
-
[B5 AFN] Srebrny avancik
hak jest wypinany a przydaje sie do ciagniecia przyczepki z qadem :>
-
[B5 AFN] Srebrny avancik
Witam Wszystkich Przyszła i na mnie kolej, żeby sie pochwalic moja SREBRNA NIUNIĄ. Jest to Avant 1.9 TDI AFN. Roczek powstania 1997r. Jak widać na zdjęciach autko narazie zwykła seria. W planach mody: - pomalowanie dokladek - chip - kiera od S4 Mam nadzieje ze Wam sie podoba, w miare prac związanych z modem bedę wrzucał nowe fotki. Sorrki za to,że autkotakie brudne,ale pogoda nie sprzyja za oknem. Pozdrawiam yogi A teraz to co juz zrobilem Czarna szybka Zawieszenie -40mm Eibach Xenon 6000K Valeo II lift beda juz w srode zalozone :> W kwietniu beda dokladki w kolorze wiec stawie nowe foty no i mysle ze na dniach zakupie jakies kox fele 17'
-
[B6 AKE] Podłączenie nowego wzmacniacza pod istniejącą instalację audio (?)
tak zdecywowanie, tylko pamietaj o zalozeniu bezpiecznika na kabel pradowy. Pozdrawiam
-
[B6 AKE] Podłączenie nowego wzmacniacza pod istniejącą instalację audio (?)
te pierwsze 8 kabli to sa glosnikowe, nie pamietam jak to idzie, ale 4 srodkowe to tyl a zewnetrzne to przednie lub odwotnie, jesli chodzi o pradowe to brazowy to minus, zielony plus a ktorys z tych 2 pozostalych to remont ( wlancza wzmacniacz kiedy wlaczysz radio. wez sobie miernik lub probowke i sprawdz ktory pradowy, a ktory remont (probowka przy remoncie zaswieci tylko wtedy kiedy wlaczysz radio) jak by dalej byly problemy to pisz
-
[B6 AKE] Podłączenie nowego wzmacniacza pod istniejącą instalację audio (?)
wstaw fote wyjsc i wejsc wzmacniacza tego co masz w audi i powiem ci jak podlaczyc to
-
[B5 AFN] Lampy z B6
czyli rozumiem ze tylko orginal wygląd to jedno, a jakość wykonania i świecenie to drugie