Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Srebrny avancik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich :notworthy: Przyszła i na mnie kolej, żeby sie pochwalic moja SREBRNA NIUNIĄ.

Jest to :audi::a4fan: Avant 1.9 TDI AFN. Roczek powstania 1997r.

Jak widać na zdjęciach autko narazie zwykła seria.

W planach mody:

- pomalowanie dokladek

- chip

- kiera od S4

Mam nadzieje ze Wam sie podoba, w miare prac związanych z modem bedę wrzucał nowe fotki.

Sorrki za to,że autkotakie brudne,ale pogoda nie sprzyja za oknem.

Pozdrawiam yogi

83958889lq4.th.jpg

10686687wk1.jpg

23763257zm6.jpg

63836321ua0.jpg

41023095ug3.jpg

A teraz to co juz zrobilem :)

1003553bf7.th.jpg

Czarna szybka :naughty:

Zawieszenie -40mm Eibach

Xenon 6000K

Valeo II lift beda juz w srode zalozone :>

1003555lw4.th.jpg

W kwietniu beda dokladki w kolorze wiec stawie nowe foty no i mysle ze na dniach zakupie jakies kox fele 17'

Opublikowano

Plany obiecujace :th: w sumie trudno cos jeszcze Ci jeszcze doradzic.. :)

Pokaz tylko te fele, ktore zakupiles :decayed:

A wiem co mozesz zrobic.. zdejmij hak! Ja wiem ze dobry do jezdzenia po parkingach.. :naughty: ale jakby nie bylo, psuje wyglad..

Opublikowano
  • Autor

hak jest wypinany a przydaje sie do ciagniecia przyczepki z qadem :>

Opublikowano

widziałem niunie na żywo .. daje rade a te zmiany wszystkie na plus :D:D fela też Koxiarska Panie Instruktorze :hi: :hi:

Opublikowano

fajne kolpaki :polew: poka na zywo tego pazdziocha :wink4:

Opublikowano

Lukasz sciagnij te kolpaki bo nie bede Twoim kolega...

Opublikowano

Lukasz sciagnij te kolpaki bo nie bede Twoim kolega...

Dokladnie! Pozatym niby taki sam jak moj ;] Plany ambitne...tez takie mam ale jak cos chce zmienic to musi sie w tym samym czasie cos zepsuc...;/

Opublikowano

mysle ze jak zrobisz co masz w planach to bedzie niezly bajerek na kolkach i zycze powodzenia w dzialanich dalszych :oklaski: :audi::a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe zmiany. W przyszłym tygodniu jade na przyciemnienie szybek (całość).

No i najwiekszy problem nie wiem jakie fele wybrac.

mam na mysli dwa rodzaje

http://allegro.pl/item279812529_alutec_cult_audi_vw_mercedes_seat_8_5x18_5x112.html

lub te

http://allegro.pl/item280837385_super_rabat_audi_vw_mercedes_seat_borbet_5x112.html

jak myslicie?

Opublikowano

http://allegro.pl/item279812529_alutec_cult_audi_vw_mercedes_seat_8_5x18_5x112.html <-- takie mam u siebie wiec jak chcesz mozesz zobaczyc u mnie w profilu jak to wyglada :)

ja jestem bardzo zadowolony wiec polecam ci alutec`i :)

i szyby tez mam wszystkie przyciemnione wiec jak chcesz to sobie obczaj.... :) tez w avancie b5

pozatym narazie ladna seria

czekam na mody :)

( moj profil ) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12919.0.html

( lub tu wiecej fotek auta na felgach i z ciemnymi szybami ) http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/7197

pamietaj zeby jak bedziesz przyciemniac wziac taka folie ktora po zerwaniu ( w razie kontroli ) nie zostawia kleju na szybie :)

Opublikowano
  • Autor

No widze ze te Twoje koła to chyba 17? Ja chce 18 tylko zastanawiam sie jak bede wygladaly na srebrnej budzie

Opublikowano

Te co podales pierwsze sa super :th:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

no no no Yogi zmiany na plus... kiedy rezamy lampiony .. bo zawias już wyrezaliśmy :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

hak jest wypinany a przydaje sie do ciagniecia przyczepki z qadem :>

Można symbol haka na PW. Szukam takiego :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.