Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 AKN] Rozrząd


artur28

Rekomendowane odpowiedzi

oo kolego ja zapłaciłem 900 pare zł za rozrzą w moim AKN paski rolki ale mam znajomego mechanika paski mam GATES a rolki akurat nie pamiętam wpadni dziś o 17 pod stadion lecha będzie stała cała ekipa to sie dowiesz kto jakie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pre_pl mogłem też tam zajrzeć a co do zlotu to nie dam rady wpaść do jestem w robocie do 20.00 szlak by to trafił.

Jurto będe robił logi po regeneracji turbiny i będe was prosił o ocene bo chyba jeszcze mi nie chodzi tak jak powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze od razu wym wałki i popychacze w tych silnikach to obowiązek jak tego nie zrobisz poleci cały rozrząd jak cos mam dostęp do nowych cześci w bardzo dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze od razu wym
, że o pompie wody nie wspomnę.

O rozrzadzie nawet dla 2,5 AKN było sporo - szukaj.

kolego ja zapłaciłem 900 pare
:eek: ile??? to coś mało Ci wyszło. Ja się nie pochwalę ile ja dałem, bo do tej pory mnie kieszeń boli, ale było to znaaaaaaaacznie więcej (może dlatego, że na ori cześciach), zresztą inni też wiecej niż 900 dali.

No, ale ... nie chcę dyskutować tu o cenach. Powiem tylko. AKNy znane są z tego, ze trzeba o nie dbać, coby latały-więc nie waż się potraktować silnika badziewnymi częściami, czy robić u pana Henia w "garażu". Mamy już przykłady niedbale zrobionego rozrządu, to później doprowadzenie do stanu używalności kosztowało 30 czapek pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet wałków około 2600 i popychacze około 280 W serwisie jeden wałek koło 900 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robei u mechanika u którego wszystkie firmowe auta robimy :D więc troszk epo szosztach mi robi :D zresztą jest mi winnien jeszcze troche kasy :a4fan:

[ Dodano: 26-03-2007, 12:39 ]

ale mi literówki wyszły

Mechanik dobry najlepszy w okolicy zresztą kolega z okolicy też u niego robi i jest zadowolony :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robei u mechanika u którego wszystkie firmowe auta robimy
A ty te 900 to za robocizne powiedziałeś??? Noooo to to akurat by się zgadzało :biggrin:

Ale coby się odnośnie cen nie przepychać, bo to sensu nie ma.

Jak nie zapomnę to jutro zeskanuję wydruk z Etki co zostało u mnie w ramach rozrządu wymienione - będzie można wymyślić ile mogło kosztować, chociaż nie chcę żadnych publicznych dyskusji na temat wydanej przeze mnie kasy - i bez tego d*pa mnie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zapomnę to jutro zeskanuję wydruk z Etki co zostało u mnie w ramach rozrządu wymienione - będzie można wymyślić ile mogło kosztować, chociaż nie chcę żadnych publicznych dyskusji na temat wydanej przeze mnie kasy

jak zapomnisz, to ja pozwolę sobie przypomnieć Ci :smile:

Co do ceny, wielu uważa, że najlepszą metodą na rozrząd to oryginały, a to kosztuje sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit.s dałeś chałde kasy to fakt, ale możesz być na 100% pewny co do mechanika i użytych części. Mam nadzieje ze nie zalujesz bo to w koncu ja poleciłem Ci to miejsce, ale znam Andrzejka dobrze i wiem ze potrafi rozebrać motorownie poraz drugi jak mu sie cos chociazby przysni, ze jest w nie cos nie tak :biggrin:

Ja za regeneracje wałeczków do AKN-a u Świątka plus cała nowav hydraulikę płaciłem 1700 zeta. Po około 200-250 tys. km w AKN-ie trzeba sie liczyc z takim wydatkiem niestety :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie zalujesz
W tym temacie żadnych dyskusji. Absolutnie nie żałuję.Cieszę się, ze spiknęliśmy się zanim musiałem zrobic rozrząd. I tyle coby bez sensu nie paplać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam pytanko czy jest możliwość wymiany wyłącznie paska rozrządu czy wskazane jest jednak wymieniać od razu napinacze i rolki.

pytanie pokierowane jest oczywiście względami finansowymi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o silnik 2.5 tdi to jak wymienisz sam pasek to musisz rozebrać cały przód zderzak chłodnice wszystkie. Roboty od groma.Jak wymienisz sam pasek i ci walnie napinacz co sie może zdarzyć to znowu musisz rozebrać cały przód i znowu roboty od groma. WYBÓR należy do Ciebie ja bym wymieniał wszystko na twoim miejscu.

panowie dziekuje za odpowiedź na moje pytanie i zakładam oryginał

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rolki, napinacz i pompa wody to jest absolutne minimum :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jest możliwość wymiany wyłącznie paska rozrządu czy wskazane jest jednak wymieniać od razu napinacze i rolki.

pytanie pokierowane jest oczywiście względami finansowymi

chodzi Ci o te paręset złotych wydanych teraz ? Czy może kilka tysięcy wydanych ewentualnie później ?

Zastanów się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą wklejam spis części, które wymieniłem w ramach wymiany rozrządu po 96 tys. Teraz (zgodnie z moim warunkiem) dyskutujemy wyłącznie o częściach, milczymy na temat kasy.Dzięki z góry.

Rozrzad1_forum.jpg Rozrzad2_forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...