Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artur28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez artur28

  1. Szkoda drobna w Ptu jest rozliczana tylko gotówkowo.
  2. Co do odmy to powinieneś ją wymienić, w AKN jest stary typ odmy (szmaciany) i sie zapycha co ma przełożenie też na wałki podobno. Mój braciszek też ma AKN (którym ja wcześniej jeździłem) jak ostatnio zmienialiśmy odme (2 dni temu) to pochodziła z 98 roku.Przy okazji sprawdziliśmy wałki (myśleliśmy że będą do roboty) a tu okazało się że są w barzdo dobrym stanie, mogłem zrobić zdjecia byłoby co podziwiać. Przebieg ma licznikowy 230tys a ile jest naprawde to wie jego poprzedni właściciel któey jeździł sobie po niemieckich autobach, ale na pewno jest dużo wyższy a wałeczki git
  3. Ok po weekendzie zaślepie. MAm nadzieje że będzie chodził normalnie. Czy jest prawdą że po zaślepieniu ERG silnik pracuje głośniej?
  4. Możesz mi obrazowo napisać jak to mam zrobić. Spróbuje i zobaczę jak będzie wtedy chodził
  5. Ale z tego co wnioskuje z różnych wypowiedzi nie jest zalecane zaślepienie ERG
  6. uszkodzona jest plecionka między koloektorem ssącym a erg
  7. Panowie mam uwaloną lewą strone silnika. Wyciek jest tak przynajmniej myśle w pokrywie silnika, leje w miejscu gdzie wtryskiwacze wchodzą do kapy. Teraz czy można to jakoś uszczelnić, bo nie wiem czy te uszczelki można kupić osobno czy są ziintegrowana z kapą. Pozdro
  8. Chodzi mi o tę plecionke własnie. Ona łączy dolot z erg. To że jest tam niesczelność ma wpływ na prace silnika
  9. Zdjąłem dzisiaj osłonę silnik i zobaczyłem dolot cały od sadzy. Chodzi mi o ten dolot co jest juz na silniku. Podczas przegazowania silnika okazuje sie że ten czarny pył który osadza się na kolektorze wylatuje właśnie z tego węża co idzie od dolotu do erg (taki stalowy). Wiem że trzeba go będzie wymienić, dostane go tylko w serwisie? i czy to ma jakiś wpływ na prace silnika. Pozdro
  10. Piotruś Ci już napisał co o nich sądzi a on się trochę zna na tym.
  11. Oprócz klekotu słuchać takie charakterystyczne cykanie silnika. Jeśli chcesz wiedzieć na 100% jakie masz walki to należy zciągnąć dekle i wtedy masz wszystko na talerzu.
  12. Wytarte wałki i 3 dzwigienki które leżaly na boku, dlatego to poszło do wymiany
  13. Ja płaciłem za wszystko 5300 wałki hydraulika rozrząd i pare dupereli
  14. Zrobiłem logi tylko to moje pierwsze do oceny 003 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25b589ddb6ce754a.html 004 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78a572c6d1d1198c.html 011 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/890e8f515d667ab4.html Statyczne 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab835fade384de1d.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc58ad478646dc7f.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ff5063287436663.html 007 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5be5905a1a438002.html 013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c14c2311f94a8a48.html 014 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94aa28e583dd0854.html 018 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abc52ac90b2f5771.html Na razie nie moglem zrobić dynamicznych bo sam nie dam rady Prosze o analize
  15. Do tego potrzebujesz laptopa i vaga. To jest test turbiny podczas jazdy
  16. Vag nie pokazał żadnego błędu a co do logów to nie wiem które kanały zrobić
  17. Oczywiście że vagowane ale nic nie pokazał
  18. W grudniu miałem zmieniany rozrząd wałki i całą hudraulike. Na początku silnik chodził bardzo ladnie ale od pewnego czasu chodzi jak traktor dosyć glośno na wolnych obrotach. dodatkowo jak silnik jest przy 2000 obr/min ale tylko podczas jazdy słychać jeszcze glośniejszy klekot powyżej jak odpuszcze gazu to ten klekot ustaje. Macie może jakieś propozycje dlaczego tak hałasuje?
  19. U mnie było podobnie zastosowali mi zamienniki zamiast oryginalnych części. Ja wynajolem firme która się zajmuje takimi sprawami. Sprawa trwała rok czasu a wyrok był na moją kożyść. Ubezpieczalnia musiała zapłacić koszty sądowe wszystkie koszty poniesione prze zemnie adwokat koszt niezaleznego rzeczoznawcy itp. plus odsetki ustawowe. Widze że u Ciebie też się nie obędzie bez sądu ale warto się z nimi procesować ale trwa to troche czasu
  20. A skąd wiedzą co jest uszkodzone? Jasnowidz jakiś czy co
  21. Ja wygrałem z ubezpieczlnią w sądzie.
  22. Ja jak kupiłem 2.5 na drugi dzień byłem u mechanika na wymiane wszystkich pasków i rolek jakie są z przodu silnika pompy wody termostatu i teraz spie spokojnie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 09:03_________________________________________________na fakturze było 16 pozycji
  23. A świeczki w jakim masz stanie też mi ciężko odpalał bo miałem 5 sfajczonych po wymianie pali da dotyk
  24. Ja jakiś rok temu jak jeszcze miałem 2.5 AKN kupowalem oryginał w intercarsie za 400 zeta
  25. Ubezpieczalnia to Compensa. W wycenie uznali wszytko tylko chodzi o części gdzie mogli powkładali zamienniki maska 300 zł lapy po 120 itp. A gdzie nie mogli dali oryginalne z amortyzacją stąd ta różnica

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.