Treść opublikowana przez artur28
-
[A6 AKN] Rozrząd
Weź sobie tą uwage do serca lepiej wydać więccej teaz niż później JESZCZE więcej
-
[AKN] 2.5 TDI - dane bloków (Vag-Com)
Panowie moze ktoś z Was ma tabelkę bloków wartości mierzonych silnika dla silnika 2.5 tdi AKN bo jakoś nie moge znaleźć dzięki pozro
-
[A6 AKN] Rozrząd
jeśli chodzi o silnik 2.5 tdi to jak wymienisz sam pasek to musisz rozebrać cały przód zderzak chłodnice wszystkie. Roboty od groma.Jak wymienisz sam pasek i ci walnie napinacz co sie może zdarzyć to znowu musisz rozebrać cały przód i znowu roboty od groma. WYBÓR należy do Ciebie ja bym wymieniał wszystko na twoim miejscu. panowie dziekuje za odpowiedź na moje pytanie i zakładam oryginał pozdro
-
[A6 AKN] Rozrząd
Dzięki pre_pl mogłem też tam zajrzeć a co do zlotu to nie dam rady wpaść do jestem w robocie do 20.00 szlak by to trafił. Jurto będe robił logi po regeneracji turbiny i będe was prosił o ocene bo chyba jeszcze mi nie chodzi tak jak powinien
-
[B5 ADP] Analiza ESI - błędy
Nowłaśnie to nie kody błędów z vag a jakie masz objawy napisz.
-
[A6 AKN] Rozrząd
Witam panowie przymierzam się do wymiany rozrządu w swojej audi przy 210000km. Jakiej firmy polecacie????
-
czy ma ktos VAG'a w Poznaniu??
sorka byłem troche niepzrytomny jak pisałem tego posta nie zajarzyłem co chodzi :redface:
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
Właśnie czemu jeszcze nie ma tu logów???
-
[ALL] N75 działa ?
Przyczyn może być dużo potrzebne są logi z vaga
-
czy ma ktos VAG'a w Poznaniu??
ok okolice 10.00 bo tak ide do roboty
-
czy ma ktos VAG'a w Poznaniu??
CZeść ja mam vaga jak wiesz jak ustawić kąty to nie mam problemu
-
[C5 2.5 tdi] dziwne dźwięki spod maski
OK jak co to sie odezwe do Cibie ja mysle że to nie z silnika tylko z turbiny która wydaje ostatne tchnienie wg vag w czwartek ja oddaje do regeneracji i wtedy bedzie wiadomo
-
[C5 2.5 tdi] dziwne dźwięki spod maski
rozrząd zminiony w niemczech przy 120000 mam tego potwierdzenie z histiri auta w serwisie w niemczech [ Dodano: 20-03-2007, 14:44 ] teraz przy przyspieszaniu tez słychać ten metaliczny dzwiek
-
[C5 2.5 tdi] dziwne dźwięki spod maski
przebieg oryginalny 170000km wydaje mi sie że to jest turbo bo na bank sa zapieczone kierownice w czwartek daje do regeneracji i mam nadzieje że będzie git
-
[2.5 tdi AKN]analiza logów pomocy
zrobiłem tez statycznie 011 praca kierownic i się ledwo ruszają. W czwartek suszarka idzie na stół mam nadzieje że to tylko będą kierownice. [ Dodano: 20-03-2007, 14:36 ] i jeszcze to tego dposzly dziwne metaliczne dżwięki jak schodzi z obrotów.
-
[2.5 tdi AKN]analiza logów pomocy
Witam podpiąłem vag i wyszedł mi blad 00575 08-10 Zrobiłem log 03 i 011 Oto efekty LOG 03 MARKER,STAMP, /min, mg/R, mg/R, %,STAMP, /min, mg/R, mg/R, %,STAMP, /min, mg/R, CF,°C 0.00 1531 270.8 270.8 33.1 0.45 1554 859.6 459.2 95.5 0.93 1647 859.6 565.2 95.5 1.44 1763 859.6 745.8 95.5 1.92 1902 859.6 902.8 95.5 2.37 2042 863.5 989.1 95.5 2.81 2181 875.3 1000.9 95.5 3.26 2320 879.2 1000.9 95.5 3.71 2482 879.2 1000.9 95.5 4.16 2622 879.2 781.1 95.5 4.61 2761 879.2 714.4 95.5 5.05 2923 879.2 718.3 95.5 5.50 3062 879.2 745.8 95.5 5.95 3202 879.2 773.2 95.5 6.40 3341 879.2 777.2 95.5 6.85 3480 879.2 792.9 95.5 7.29 3619 879.2 808.6 95.5 7.74 3758 879.2 812.5 95.5 8.19 3874 879.2 769.3 95.5 8.64 3990 879.2 730.1 95.5 9.08 4106 879.2 710.4 95.5 9.53 4222 879.2 694.7 95.5 log 011 MARKER,STAMP, /min, mbar, mbar, %,STAMP, /min, mg/R, mg/R, %,STAMP, /min, mg/R, CF,°C 0.44 1531 1765 1153 89.6 0.89 1578 1918 1234 88.0 1.34 1670 1928 1418 81.3 1.78 1786 1948 1652 60.4 2.23 1902 1969 1887 51.3 2.68 2042 1989 2132 44.2 3.13 2181 1999 2336 36.3 3.59 2297 2009 2499 34.3 4.10 2436 2020 2540 28.0 4.55 2598 2030 2009 38.3 5.00 2738 2040 1795 46.2 5.45 2877 2050 1785 45.4 5.89 3016 2050 1836 45.8 6.34 3132 2071 1907 45.4 6.81 3271 2091 1969 45.8 7.25 3410 2111 2040 45.8 7.70 3550 2122 2091 47.3 8.15 3666 2122 2122 46.9 8.60 3805 2122 2142 45.8 9.05 3921 2122 2142 45.4 9.49 4014 2122 2142 45.4 9.94 4130 2122 2122 46.9 10.39 4222 2111 2111 43.4 Co o tym sadzicie prosze o pomoc [ [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 20-03-2007, 13:22 ] temat dodany do FAQ
-
[C5 2.5 tdi] dziwne dźwięki spod maski
Raczej nie bo jak wracalem do domu to podczas przyspieszania tez to uslyszalem
-
[C5 2.5 tdi] dziwne dźwięki spod maski
Witam Mam A6 2.5 tdi 1999 problem następujący jak spadają obroty silnika tzn rozpędze sie i wdusze sprzęgło z ponad 2500 do obrotów jałowych to słysze spod maski dziwny metaliczny dzwięk dzieje się to tylko podczas jazdy podczas postoju nic nie słychać jaka może być przyczyna tego zjawiska pomocy
-
[B5 All TDI] Jakie zużycie oleju silnikowego jest w normie.?
ja do swojej po 7000 dolałem 300g olejku
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
Leją mi mobila ale nie pamietam symbolu ale sprawdze zmiana co 10000. Wieczorkiem rozmawialem ze starszym kolega z pracy i zanim mnie zatrudnili we firmie to mieli merca 124 250D 87 rok podobno wytrzymal prawie bańke km to jest dopiero wymik. W audi jedyna przykrość jaka mnie spotkała to na autobanie padła turbina. Reszta była wymieniana według zaleceń fabryki.
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
panowie mam A6 2.5 tdi 1999 wczoraj mi stukneło równe 500000 km. Jeden użytkownik od nowosci czyli ja. autko jest służbowe prcuje jako kierowca.Autko jest serwisowane firma płaci. Głównie robie trasy większość po niemieckich drogach autobanach.Autko jest super ale pod koniec roku musze się z nim pożegnać bo firma zmienia samochody mają kupic nowe a6 jestem tylko ciekaw czy wytrzymają tyle km co ten.Pozdro
-
licznik z fisem
Witam mam audi A6 2.5 tdi bez komputera pokładowego i chce założyć liczniki z pełnym fisem. CZy jak przełoże liczniki to będzie mi wszystko działało czy trzeba będzie coś przerabiać a jak tak to co??
-
Problem z ciągiem w TDI 90KM
Zrób Vagiem blok 011 pod obciążeniem spawdź wtyczki i rurki od podcisnienia ja też miałem ten sam błąd a powodem była nie stykająca wtyczka od N75 a objawy miałem takie same tylko że przy innych obrotach. Mogł ci paść N75 albo przepływka
-
[B5 2.5 tdi] blad 00575
Chodzi dobrze nie przycina się [ Dodano: 14-02-2007, 10:48 ] A czy oporność zaworka n75 którą mam 15.9 ohm jest dobra?? Czy moge zamienić go na chwile z Erg który jest obok czy też nie?? [ Dodano: 16-02-2007, 12:35 ] Chciałem podmienić zawór N75 odłączyłem wtyczke od niego ale musiałem gdzieś jechać i założyłem spowrotem i ku mojemu zdziwieniu Moc powróciła na razie jest wszysko ok czy więc to winna wtyczki która może nie stykać tak mi się wydaje
-
[B5 2.5 tdi] blad 00575
Więc zrobiłem test bloku 011 nz vagu i pokazało mi wartości 959 mbar do 1040 mbar różnica 80 mbar więc chyba jest dobry?? Co jeszcze innego można sprawdzić??