Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 AKN] Rozrząd


artur28

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi Ci o te paręset złotych wydanych teraz ? Czy może kilka tysięcy wydanych ewentualnie później ?

Zastanów się...

Weź sobie tą uwage do serca lepiej wydać więccej teaz niż później JESZCZE więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam problem związany chyba z rozrządem mojego autka . Jechałem sobie aż tu nagle delikatny tak jakby strzał pod maską i samochód zgasł . Nie próbowałem kręcić rozrusznikiem ponieważ mam podejrzenie że pękł pasek rozrządu i nie chcę narobic więcej szkód :confused4: . W jaki sposób mogę sprawdzić czy to rzeczywiście pasek ( oby nie !) ???? Czy wystarczy wpiąć VAG i coś będe wiedział czy muszę się zwrócić do stacji diagnostycznej ???? Zły jestem tym bardziej ponieważ planowałem jego wymianę :disgust: i mam jeszcze pytanko : Co sądzicie o tym zestawie ?? http://www.allegro.pl/item351128084_rozrzad_pompa_audi_a4_a6_passat_b5_b6_2_5_tdi_v6.html Warto ?? Zdaję sobie sprawę że pociągnie mnie to mocno po kieszeni ;( :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) VAG Ci nie pomoze, auto na lawete i do mechanika, albo sam we wlasnym zakresie sciagnij obudowe rozrzadu.

2) Nie kupuj niczego na allegro!. Polecam ASO, albo tansze rozwiazanie - markowe zamienniki np. w InterCarsie.

Powodzenia.

ps. Ile zrobiles KM od ostatniej wymiany rozrzadu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 60 000 tyś. :kwasny: autko ma teraz przejechane 188 000 tyś. . Moim zdaniem napewno padł rozrząd . Masz może jakieś linki do stronek z częściami godnymi zaufania . Nie chcę się pakować w jakieś podruby tylko oryginalny rozrząd . Miałem tez wcześniej problemy z głowicą i jestem juz tak zdesperowany że jak się wku...wie to kupie nowy silnik !! Wiem że było poruszane wcześniej żeby nie pisac o kosztach ale lubie byc przygotowany . Naświetlicie mi koszty +/- ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyerku paski Gates i rolki INA są bardzo ok, nie wprowadzaj kolegi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnosząc się do linku allegro który wcześniej zamieściłem to cena która jest tam widoczna jest atrakcyjna czy może jest to kosmos ?? Nie wiem kompletnie nic o częściach tego rodzaju i nie mam się do czego zabazować aby stwierdzić czy jest to okazja bądz nie . :embarrassed: I biorąc pod uwage wykaz części zamieszczonych na tej stronce w razie kupna będe posiadał juz wszystko czy moze czekaja mnie jeszcze jakies dodatkowe wydatki ?? jeśli tak to czego będzie mi jeszcze brakować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wcześniej było, ale termostat na 100% musisz wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za info . Jak jeszcze coś powinienem wiedziec o rozrządzi proszę o wiadomość . Chcę powoli samodzielnie skompletować części a pózniej przystąpie do szukania fachury który mi to dobrze zrobi . No ale póki co powolutku bo kasa z nieba nie leci ;( . Jeszcze raz dzięki i pozdróffffki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się różni AKN od AFB,rozrząd jest taki sam czy inny..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI, Z tego co mi wiadomo rozrzad jest taki sam, silniki praktycznie nie roznia sie.

Norbi, nie wprowadzalem kolegi w blad, bo Gates i INA to oczywiscie marki godne polecenia.

Odradzalem tylko zakup tych czesci na allegro, bo w razie jakichs przygod moze byc problem z reklamacja, czy zwrotem kosztow...

Lepiej kupic wszystko w porzadnym punkcie jakim niewatpliwie jest IC albo ASO, ktore daja realna gwarancje na czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki Flyer jesteś dobrym duchem tego forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...