Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian100

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Proszę o pomoc !!! Po wymianie rozrządu radio Beta CC Autoreverse (na kasety) domaga się kodu. Radio jest tylko na kasety więc mała jest jego wartość aby płacić w serwisie za kod. W dokumentach miałem wpisany 1707 ale długopisem który nie działa. Z dostępnego generatora na 1z4 podaje kody 5107 i 1107 ,oczywiście nie działaja bo niepowinny. Cisza w aucie mnie dobija, za skuteczną pomoc stawiam flaszkę 0,5 przelewem lub osobiście. Nr seryjny : AUZ1Z2T4667197
  2. Byłem świadkiem na weselu więc mam dobre usprawiedliwienie. Kurde 2 godziny zmywałem ślady po kwiatkach. Mocowanie na taśme było głupie
  3. Mateo weź mi jedną rameczke na tył jak coś.
  4. A czy ktoś wie jak odkleić naklejke z nr rej. z pękniętej szyby aby ładnie przekleić na nową?
  5. Zapraszam na poświęcenie naszych A4 aby lepiej i bezpieczniej jeździły: ŚRODA GODZ. 18.00 Parafia Świętej Rodziny 81-333 Gdynia-Grabówek ul. Kołłątaja 40 auta ustawiamy za kościołem!!! ma być pare A4
  6. Ja również nie zmieniłem paska od 1,5 roku jak sprowadziłem, ale za to zaglądam co pare miesięcy i mierze szerokość jeżeli ma więcej niż 22mm to można spoko jeździć.
  7. Mapy przed oczami nie miałem to mi się popitoliło Może być Ustka! Mateo może zrzucimy się na wache i pojedziemy jednym
  8. To wszyscy pojedziemy do Zdenia na herbate
  9. Nie ma fotek bo leniucha Mateo nie było. Pewnie robił ognisko
  10. Też mi się wydaje że będzie dobry tylko nie jest dedykowany Turbo dieslom.
  11. Poczytałem i tak niewiem. Chce M1 bo jestem przekonany że będzie dobry, ale niewiem który bo 5W40 TD sytetyczny M1 to nie ma przynajmnie ja niewidziałem. A olej 0W40 TD chyba będzie innej gęstości. ?????????????????????????
  12. Tak ale Mobil 1 Turbo diesel syntetyczny ma wartości 0W 40 więc niewiem co mam lać?
  13. Teraz mam Valvonit 5W 40 syntetyczny ale chce kupić Mobil 1 tylko niewiem jaki ? i czy koniecznie dla turbo diesla?
  14. Czy ktoś posiada jakieś zdanie o oponach Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE ???? Chce w poniedziałek zamówić 4 szt?
  15. Masz racje teraz już w to wierze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.