Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wlasnie wybieram letnie gumy dla mej niuni - lubie spokoj cisze i komfort. Wybrałem dwie - Nokian H albo Goodyear Exellance - które sa warte zachodu?? a moze jakies inne propozycje??

Proponuje wybrac 2 oferte :wink:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GoodYear Exellance!! Zdecydowanie polecam!! teraz drugi sezon zaczynam na tym ogumieniu!!

Opublikowano

Jeżeli oryginalna opona do A4 powinna mieć 185/65/15 to szerszy zamniennik 195/60/15 ???

Opublikowano
Jeżeli oryginalna opona do A4 powinna mieć 185/65/15

Rozmiar 195/65 R15 jest fabryczny, co do zamienników to są do tego kalkulatory

Opublikowano

spedyt, podałem tu koledze stronke gdzie jest jeden ;)

Opublikowano
spedyt, podałem tu koledze stronke gdzie jest jeden ;)

Odnośniki są na forum już dawno, podklejone na początku działu, zobacz godzinę posta akurat wysłaliśmy w jednym momencie dlatego mogłem nie zauważyć go :wink:

Opublikowano
Nie kumam mi wychodzi że oryginał Audi A4 to 185/65/15

Sprawdz na klapce od wlewu paliwa tam są fabryczne rozmiary, nie sugeruj się niefabrycznymi danymi

Opublikowano
GoodYear Exellance!! Zdecydowanie polecam!! teraz drugi sezon zaczynam na tym ogumieniu!!

Siemka - jesli polecasz to napisz jeszcze czy masz byc moze doswiadczenie z innymi oponami i jak znajdujesz te goodyeary - glownie chodzi mi o glosnosc - to jest czynnik ktory zawarzy na wyborze goodyear - nokian!!

Opublikowano

sprawdzilem i sa to opony 235/40/17 tak jak pisalem :wink:

Opublikowano
sprawdzilem i sa to opony 235/40/17 tak jak pisalem

Może być taki zamiennik 235/45 i 235/40 mieszczę się w granicach norm

Nie ma między nimi żednego rozmiaru który byłby kompromisem

235/40 Speedometer Difference: 2.378% too fast

235/45 Speedometer Difference: 1.363% too slow

Jedna zaniża drga zawyża

Opublikowano
GoodYear Exellance!! Zdecydowanie polecam!! teraz drugi sezon zaczynam na tym ogumieniu!!

Siemka - jesli polecasz to napisz jeszcze czy masz byc moze doswiadczenie z innymi oponami i jak znajdujesz te goodyeary - glownie chodzi mi o glosnosc - to jest czynnik ktory zawarzy na wyborze goodyear - nokian!!

Porownanie mam z Continentalami Premium Contact.. Continentale i GY w rozmiarze seryjnym ;( 195/65/R15.. Excellence moim zdaniem "pracuja" ciszej.. producent twierdzi ze robione byly z mysla o spelnieniu ostrych norm zawartych w dyrektywie unijnej 2001/43/CE dotyczacej emisji halasu zewnetrznego opon. opona podobno nie przekracza 70dB.

z takich najprostszych i najbardziej zauwazalnych porownan to przede wszystkim GY duzo lepiej sie sprawuje na mokrej nawierzchni niz Continentale zarowno przy pokonywaniu zakretow no i przede wszystkim przy hamowaniu.

Opublikowano

No ja aktualnie mam Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 i super oponki testowałem na deszczu je też teraz jeden dzięn to bomba jak dla :a4fan: mnie :D

Opublikowano

Chłopaki właśnie zaraz chcę kupić te opony, czy to dobry wybór? a moze macie jakieś inne propozycje? Mam felgę 8",45,17". jak macie jakieś sugestie i uwagi to walcie bardzo proszę!!

http://oponeo.pl/producent1.asp?link=&id_produktu=46830&producent=Dunlop&model=SP%20SPORT%20MAXX&f=lista

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-03-2007, 20:44 ]

tu jest już taki temat... kolejny temat, będzie za rok

Opublikowano

Jak najbardziej dobry wybór

Opublikowano

A cena odpowiednia do jakości??

Opublikowano

mam takie są super polecam :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.