Treść opublikowana przez Al_Capone
-
Audi R8, jakie przełożenia?
Wielkie dzieki Swoja droga kawał ze mnie tępego ch. skoro nie pomyślałem, żeby znaleźć filmik Tor był mały (całość 1 mila) więc ok 100 też dobrze. Słabe było to, że to był tor na 2 i 3 bieg a kazali jeździć 3-4. Przyspieszeń więc nie było wiele większych niż w mojej czechosłowackiej audicy Ale zakręty bez porównania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ech ta życzliwość bliźniego
-
Audi R8, jakie przełożenia?
Cześć, miałem ostatnio cudowną okazję zrobienia kilku okrążeń Audi R8 4.2 FSI (manual) na torze. Zabawa przewspaniała. Jedna rzecz mnie zastanawiała, z jaką prędkością jechałem Byłem tak skupiony na jeździe, że widziałem tylko obrotomierz Najszybciej jechałem na 4ce tak do 4tys obr/min. Ma ktoś jakiekolwiek pojęcie jaki rząd wielkości? W moim 1.8TSI to jest chyba jakieś 160km/h ale nie miałem okazji sprawdzić po powrocie. Z góry dzięki!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i uczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
17 sek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nienaturalnie nadmuchane balony... co by giejni nie bylo [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 12:37_________________________________________________Piekne. Az sie lezka w oku kreci Wspomnień czar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam zapisany. Pisac maile na pw kto chce dostac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***iste MILFy!!! Kurde jak sie przyjzec to troche widac po nich wiek, ale... i tak niezłe Dużo fitnessu i pare operacji i daje rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaswędziała cie torba?? Nie rozumim...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie troche podnieciłem....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rożnica w prawym lusterku jest. Przed liftem było kwadratowe a po lifcie podłużne A tak wo góle to giejnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To z faktu juz ten artykul lepszy http://www.efakt.pl/Gwiazdom-wypada-biust,galeria,1067,1.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A na poważnie to najlepsze jest PSP. Ciekawe jakbyście grali z Kierą i Headsetem, z kolegą po drugiej stronie, siedząc na kiblu :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moim zdaniem najlepsza konsola na świecie to... TA: RESZTA TO GIEJNIA!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troche wygląda jak Werner
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Playmate 2009 prosto z kanady. Miętosiłby
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Lubie taki absurd.. "..jak możesz sorzyć jak jesz gdy gotuję Ci zrazy z ośmiornicy.. -Bo wali od nich szczynami Maciusia.. " Uwielbiam te serie. Mam ustawionego RSSa na nich Ale dawno nie bylo nowego odcinak. Polecam zdecydowanie modanasuknie.blox.pl a dla miłośników absurdu: http://www.youtube.com/user/jonlajoie gość zabija i niszczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a swoja droga fajna d*pa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A przygasaja jak wrzucasz kiedunek jak w A5tce?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tytul artukulu wzkazywałby, ze bedzie to o siksach mających mokro w majtach gdy słysza ssssssyyyykkk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: O rzesz Lód!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzgiągnęłaby gdzie indziej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czas na re-mąt Tak, te nie sa naturanle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już niedługo będziesz miał szlaban na forum i wiele innych rzeczy więc korzystaj póki możesz :naughty: :polew: :polew: Eeee tam mi wolno... w pracy :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze sie z nudów poszczała