Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. No i mnóstwo "pozytywnych komentarzy pod nimi. Laska nie za ładna. Trochę przy kosći, ale cyuszki... ma jak cza
  2. Ale mym sie w nie zagłębił i zrobił motorówke Bardzo mnie sie one podobają
  3. Z paszczy słaba ale cyc fajny
  4. :polew: :polew: Zadzwon po tigera a bedzie wspaniale i po kilku kursach zbierzesz na anale :polew:
  5. A ja nie wiem czy na to będzie jakis wpływ.. Części można ciagnąc już teraz. Tylko reflektory i deski rożdzielcze nie zabałdzo
  6. Tak patrząc na te sprawę... to sie cieszę
  7. Jak dla mnie poroniony pomysł. Jeżdziłem w tym miesiącu polskim autem bo GB. I wiem o czym mówię. Wyprzedzanie praktycznie niemożliwe bez ryzyka utraty życia. Poza tym nie ma co sie tak cieszyć bo jak pozwolą jest sprowadzać to z większym popytem wzrosną ceny. Może nadal będą tańsze ale już nie tak.
  8. 20% zniszki od naszej telefoniszki "Zamawiając Tiger Taxi, wnet dostaniesz zniżkę maxi. 20% dla klientów zamawiajacych telefonicznie"
  9. w ten pogodny dzień
  10. dzizas k**wa ja pier**le! Też na początku myślałem, że to jaja, ale... SZŁOK!!!
  11. Ależ ja nie powiedziałem, że mi sie podoba. Jest wręcz przeciwnie, zwłaszcza, że to ta sama. Podoma mi sie karteczka Cofanie sie do tyłu and shit
  12. Bo prawdziwe są OK!
  13. Reklamy jak reklamy ale txt nie rozwalil http://www.widelec.pl/widelec/1,99763,7194025,Pan_Nowicki_i_jego_wiatrowka__czyli_150__meskosci.html
  14. Subwątek p.t. "Komu wjebał Poziek? Nie pytaj dla czego..."
  15. Bierz, podpasuje na pewno!
  16. k**wa gosc jest nie samowity. Nawet sie nie zastanowil przez pol sekundy co sie dzieje. Od razu plomba. Lepiej zeby golota mu nie podpadl... P.S. Czy to nie był poziek? Z ta d*pą? :polew:
  17. Braterstwo miecza... Jakie ro piękne P.S. Czy przybliżyło was... skrzyżowanie miecza? :polew: :polew:
  18. ku***a znowu wlałem benzyne! Wsio jasne Siwy dym może być również zbyt bogata mieszanka tytoniu z imporotwanym zielskiem
  19. ale dlaczego drążysz temat o którym nie masz pojęcia ??? chłopaki..... BOOOOORIIINGG!! Zmieńta płyte Napiszcie może cos w temacie techniczny... dajmy na to siwy dym
  20. :mysli: :polew: Ktos ma jeszcze jakies sugestie? Podtlenek LPG ci szwankuje
  21. :mysli: :polew: Ktos ma jeszcze jakies sugestie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.