Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i mnóstwo "pozytywnych komentarzy pod nimi. Laska nie za ładna. Trochę przy kosći, ale cyuszki... ma jak cza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale mym sie w nie zagłębił i zrobił motorówke Bardzo mnie sie one podobają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z paszczy słaba ale cyc fajny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hiena
-
Prośba - hasło reklamowe, slogan
:polew: :polew: Zadzwon po tigera a bedzie wspaniale i po kilku kursach zbierzesz na anale :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja nie wiem czy na to będzie jakis wpływ.. Części można ciagnąc już teraz. Tylko reflektory i deski rożdzielcze nie zabałdzo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak patrząc na te sprawę... to sie cieszę
-
Prośba - hasło reklamowe, slogan
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dla mnie poroniony pomysł. Jeżdziłem w tym miesiącu polskim autem bo GB. I wiem o czym mówię. Wyprzedzanie praktycznie niemożliwe bez ryzyka utraty życia. Poza tym nie ma co sie tak cieszyć bo jak pozwolą jest sprowadzać to z większym popytem wzrosną ceny. Może nadal będą tańsze ale już nie tak.- Prośba - hasło reklamowe, slogan
20% zniszki od naszej telefoniszki "Zamawiając Tiger Taxi, wnet dostaniesz zniżkę maxi. 20% dla klientów zamawiajacych telefonicznie"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Interesting- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w ten pogodny dzień- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzizas k**wa ja pier**le! Też na początku myślałem, że to jaja, ale... SZŁOK!!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ależ ja nie powiedziałem, że mi sie podoba. Jest wręcz przeciwnie, zwłaszcza, że to ta sama. Podoma mi sie karteczka Cofanie sie do tyłu and shit- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo prawdziwe są OK!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Reklamy jak reklamy ale txt nie rozwalil http://www.widelec.pl/widelec/1,99763,7194025,Pan_Nowicki_i_jego_wiatrowka__czyli_150__meskosci.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zza laptopa?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Subwątek p.t. "Komu wjebał Poziek? Nie pytaj dla czego..."- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bierz, podpasuje na pewno!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa gosc jest nie samowity. Nawet sie nie zastanowil przez pol sekundy co sie dzieje. Od razu plomba. Lepiej zeby golota mu nie podpadl... P.S. Czy to nie był poziek? Z ta d*pą? :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Braterstwo miecza... Jakie ro piękne P.S. Czy przybliżyło was... skrzyżowanie miecza? :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ku***a znowu wlałem benzyne! Wsio jasne Siwy dym może być również zbyt bogata mieszanka tytoniu z imporotwanym zielskiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale dlaczego drążysz temat o którym nie masz pojęcia ??? chłopaki..... BOOOOORIIINGG!! Zmieńta płyte Napiszcie może cos w temacie techniczny... dajmy na to siwy dym- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mysli: :polew: Ktos ma jeszcze jakies sugestie? Podtlenek LPG ci szwankuje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mysli: :polew: Ktos ma jeszcze jakies sugestie? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.