Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie jak w ciagu 5 minut ktoś sie zglosi to doladuje jak nie to przepadlo, jutro wylatuje do CPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta... trza sie pozbyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sie chłopak napracował UWAGA MOGE KOMUŚ DOŁADOWAĆ Oragnge MIX bądż POPa za 50PLN jeżeli mie szybko poda nr kom na priv. Kto pierwszy ten lepszy!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To piosenka Poźka jak czeka na spot na torwarze: "czekam juz od godziny... gdzie sie podzialy wszystkie sk..." :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zainwestuj w środki i rób sam Żadna myjka i w tej cenie nie zrobi. Wiem jednakże, że moój kumple para się praniem z dojazdem do klienta. Ma własny sprzęt i ponoć nieźle to robi. Jakby co to wal na Priv
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Niech wpadnie na spota i da się "karnąć"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I ttoche niewile z nij zostalo tego co natura dała I nie nazwałbym jej "ładna"... ładna to jest Tymoszenko To jest gorąca sucz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pacz pan jak sie można na rzucie oszczepem wyrobić Troche za żylasta ale pupa w sam raz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najbardziej mi sie podoba jak te geteery i kurwety drą się niemiłosiernie w rs6 milusio i przyjemnie, muzyczki można posłuchac, z żono porozmawiać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SZŁOK!!! :shocked: :shocked: No ja mam też cos fajnego zza buga http://www.dragtimes.info/en/gallery/video/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szacuneczek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chociaz w jednej rzeczy sie zgadzamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dział techniczny?? łał. Nie wiedziałem... tam co sie właściwie robi?[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________To ja zaproponuje naturalsy. Zero photoshopa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O to to ten [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 10:00_________________________________________________ prosz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzies na zoliorzu jest koleś co ładnie to robi. Jak cos moge poszukać namiarów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz... aż tak się wstydzisz? :polew: Nie ma podstaw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łatwo ci gadać... szczylu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko trzy lata różnicy a taka przepaść :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 09:46_________________________________________________Właśnie se uświadomiłem, że dwa lata. ku***a :wallbash: A za miesiąc już tylko roczek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najprawdziwszy BLACK METAL!! Myślałem, że numer z majtami na spodnie to domena supermana ale...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry ode mnie i od Ewki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A objawy odstawienne? :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo! Wklejanie laseczek to jedno. Ale prosze nie wklejajcie rozkraczonych c*p bo ja na prawde w pracy forum przegladam P.S. Nie nie zmienie pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe czy obiżone opory toczenia = obniżone opory hamowania Ale z tą mocą to i tak se nie poszaleje. Dodatkowo śmieszy mnie to bo przecież jak one się zuzyją to niekoniecznie ktoś musi kupowac nowe w aso. Kupi se dembice i co? Ble motion ch*j strzeli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz przeginają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a propos gorących lasek to mój brat zrobił w autobusie następujące zdjęcie: :polew: :polew: