Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Fimlik który nagrałem jadąc na felerny Air Show. Idiotó nie sieją. Niestety zdążyłem włączyc komórkę pod koniec manewru dopiero. Wyobrazcie sobie, ze wjezdzasz na trasie po luku na luzaka 50km/h i nagle czolowka z idiota... Najlepsze to, ze po nim bylo jeszce czterech naśladowców[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 11:03_________________________________________________ :slina:
  2. Prawie sie obrazilem...
  3. Najważniejsze Kali, że wymieniłeś w nim "Kloski hamulcowe" :polew: :polew:
  4. Np "cześć tempe c**je" albo "siema obwisy"... bardziej swojsko
  5. kurde mam dylemacior jak z tad w piz*u: w niedziele mam: -paintball -piknik firmowy (full alko i zarcia za free plus inne atrakcje ) -ME rally cross -Tatoo fest k**wa wsio na raz! A jak sie w pozostale weekendy nudzilem to nic nie bylo. ech...
  6. Moze sobie poziek na torwarze siedziec ale w promenadzie na parkingu bywa tak: http://www.viddler.com/explore/Magnacki/videos/25/ przec**j
  7. weż se wydrap na masce od spodu a nie dupe zawracasz Przeca nie o to chodzi tylko o to co by mi sie serwis nie swiecilo.
  8. Kompletny OT!!! Wymienili mi olej, ale kompa nie majo. Bedzie mi mogl na spocie ktos przestawic przegląd na następne 15kkm? Z gory dziekowac [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 13:24_________________________________________________A no i zeby byc w temacie
  9. Po co? Wreszcie mam taka, ze wogole moge czytac forum i dobrze płaco Tylko musze jakoś zmienić biurko co by nie być plecami to ołpenszpejsa
  10. a tak powaznie to zgadzam sie z kalim. Jak wrzucacie dupeczki to chociaz iniaturki. Wogole odpada czytanie froum w pracy. P.S. No ale dupeczki pyszne
  11. 1 wrzesnia... no tak... To tlumaczy te wszystkei malolaty odpicowane w krotkie kiecki... Trza dobrze rok zaczac u Pana profesora
  12. no jak sie weżmie i adres obrazka przeklei to widac pyszna dupeczka prosto z fotoszopa
  13. a mię nie działa to zdjęcie ;(
  14. To ze stacjonarnych [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:32_________________________________________________Nie wiem co to za impreza i ktoren to z was ale wygląda jak altana u Poźka
  15. Nie ma problemu, zadzwon do mnie. 9644
  16. dokładnie to pomyślałem. To bardzo zmyślne. Jakby usiadł przy Komorze to by dostał po głowie od brata. Jakby przy wąsaczu, no to by ewidentnie był proPiSowski. Więc sprytnie to wymyślił
  17. http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,6973461,Prezydent_slucha_Mozarta_na_dwoch_krzeslach.html
  18. myjnia reczna to na pory. Niedaleko srodziemnomorskiej a lepsza
  19. było i to dwa razy
  20. no i w piz*u poszła skórzana tapicerka... cała zapaćkana
  21. Na następnym spocie zrobimy tak z tarczą hamulcową zamiast laptopa. Ja mogę rzucać. Kto łapie?
  22. co by sie nie posiusiał sie
  23. A może da się to kupic u moskala?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.