Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fimlik który nagrałem jadąc na felerny Air Show. Idiotó nie sieją. Niestety zdążyłem włączyc komórkę pod koniec manewru dopiero. Wyobrazcie sobie, ze wjezdzasz na trasie po luku na luzaka 50km/h i nagle czolowka z idiota... Najlepsze to, ze po nim bylo jeszce czterech naśladowców[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 11:03_________________________________________________ :slina:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prawie sie obrazilem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najważniejsze Kali, że wymieniłeś w nim "Kloski hamulcowe" :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Np "cześć tempe c**je" albo "siema obwisy"... bardziej swojsko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde mam dylemacior jak z tad w piz*u: w niedziele mam: -paintball -piknik firmowy (full alko i zarcia za free plus inne atrakcje ) -ME rally cross -Tatoo fest k**wa wsio na raz! A jak sie w pozostale weekendy nudzilem to nic nie bylo. ech...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze sobie poziek na torwarze siedziec ale w promenadzie na parkingu bywa tak: http://www.viddler.com/explore/Magnacki/videos/25/ przec**j
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
weż se wydrap na masce od spodu a nie dupe zawracasz Przeca nie o to chodzi tylko o to co by mi sie serwis nie swiecilo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kompletny OT!!! Wymienili mi olej, ale kompa nie majo. Bedzie mi mogl na spocie ktos przestawic przegląd na następne 15kkm? Z gory dziekowac [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 13:24_________________________________________________A no i zeby byc w temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po co? Wreszcie mam taka, ze wogole moge czytac forum i dobrze płaco Tylko musze jakoś zmienić biurko co by nie być plecami to ołpenszpejsa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tak powaznie to zgadzam sie z kalim. Jak wrzucacie dupeczki to chociaz iniaturki. Wogole odpada czytanie froum w pracy. P.S. No ale dupeczki pyszne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
1 wrzesnia... no tak... To tlumaczy te wszystkei malolaty odpicowane w krotkie kiecki... Trza dobrze rok zaczac u Pana profesora
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak sie weżmie i adres obrazka przeklei to widac pyszna dupeczka prosto z fotoszopa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mię nie działa to zdjęcie ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ze stacjonarnych [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:32_________________________________________________Nie wiem co to za impreza i ktoren to z was ale wygląda jak altana u Poźka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma problemu, zadzwon do mnie. 9644
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie to pomyślałem. To bardzo zmyślne. Jakby usiadł przy Komorze to by dostał po głowie od brata. Jakby przy wąsaczu, no to by ewidentnie był proPiSowski. Więc sprytnie to wymyślił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,6973461,Prezydent_slucha_Mozarta_na_dwoch_krzeslach.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myjnia reczna to na pory. Niedaleko srodziemnomorskiej a lepsza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było i to dwa razy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
klikash?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i w piz*u poszła skórzana tapicerka... cała zapaćkana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na następnym spocie zrobimy tak z tarczą hamulcową zamiast laptopa. Ja mogę rzucać. Kto łapie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co by sie nie posiusiał sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może da się to kupic u moskala?