Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam taki OT: Odpadła mi ta kratkozaślepka ze zderzaka po prawej stronie. Na allegro oryginalną używkę ma tylko jeden gość i jakaś zmęczona jest. Czy ktoś wie gdzie takie cuś można kupić? A może w aso nie bardzo drogie? Z 50zyli bym nawet dał...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz... to dla Kasi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to może po tych małolatach i innych kontrowersjach ja wkleję coś stosownego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ja w temacie. Trochę z samochodu ale głownie d*py
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
21 spokojnie jak nie więcej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
drugie też niczego sobie. Miszcz drugiego planu :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A teraz prawdziwy hardkor: Dlaczego Michael Jackson nie jezdzi na rowerze? Bo nie zyje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Caster semenya = a secret man? yes
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rzecz gustu Ale i tak bym brał ją w aucie A wracając do wypadku to trochę mnie ten widok zaniepokoił. Moje clio przy ok 70-80km/h skosiło latarnie i zajebało w drzewo i wyglądało znacznie lepiej. Właściwie do póki z niego nie wysiałem nie wiedziałem co się dzieje. Jednak jest różnica między **** a ** NCAP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mial naklejke, ze do sprzedania No to czekać tylko jak się pojawi na allegro. Bezwypadkowy, emeryt... niepalący... and shit
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak nutka wesołego optymizmu z rana [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 08:19_________________________________________________na poprawienie humoru. Poranny rudzielec Z paszczy słaba ale reszta pychotka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mo pali 7l w mieście. Panie jeżdżę-tylko-na-benzynie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry HAHA DRŻYJ MOSKAL! DRŻYJ KALI!!!! Wygrałem 05:09 beat this!! [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 05:09_________________________________________________Wawa z rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Freak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znalazlem takiego starocia. Po raz kolejny poszczałem się ze smiechu :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale ten sponsor to co ma zasponsorować? Wystarczy otwarta linia w bufecie szkolnym czy coś więcej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no więc: ty, on i jeszcze hiszpan pod spodem. Z drugim batem :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siatex rzondzi!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie... nie z jajem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:slina: :slina:
-
[B5 AFN] Chip u rogala - wyniki
Moja wina, moja wina.... Dobrze, że jeszcze ktoś mnie lubi
-
[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
To z ironia? :mrgreen: No wlasnie kolega tez chcial poprowadzic a mi sie przesiadac nie chcialo [br]Dopisany: 24 Listopad 2006, 10:10_________________________________________________Pierwsza większa ingerencja w niego http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chip_u_rogala_wyniki-t92378.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak wspomniałem wcześniej byłem u rogala w sobote. Wykresik, filmik i opis wrażeń tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chip_u_rogala_wyniki-t92378.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tańszą alternatywą są wyciągi. Jeden pod Lublinem, jeden w Augustowie i pewnie są jeszcze jakieś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten kugar to już dawno temu widzialem. Ale trzeba przyznać, że kawał niezłej roboty. NIe ma wiochy w stylu [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 16:56_________________________________________________ w 100% się zgadzam! Moczenie kija mnie nudzi po 10 min. Ale skuterek moze i fajny na jeioze, ale czy probowales kiedys na morzu przy 2m falach? jest hiper