Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Fachowo to ci nie powiem, ale to ma cos wspolnego z tym, ze zuzyta robi sie miekka i ma inna czestotliwosc drgan przez co wpada w rezonans z drganiami silnika. Ale ja sie nie znam
  2. I na dziendobry... mina
  3. Gdzie, kiedy, jak, co, dlaczego? [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:57_________________________________________________ To hiena!!
  4. orzeszku... Dobrze, ze nie miales pasazera! Współczucia chopie!! Moj sasiad skasowal trzy dni temu predludke. Igiełka była, 2.2vti. I c**j igiełke strzelił. Moje clio wygladalo tak: ;( Boberek... pamietosz?
  5. u mnie jest tak. Jak jest zimno na zewnatrz to nawet jak sie rozgrzeje silnik to jest spokój. Ale jak tylko temp zewnatrzna wzrośnie powyżej 15st. To na rozgrzanym silniku telepie mi autem. Jak sie przycisnie nogą końcówke wydechu to auto nagle się uspokaja i nic nie trzęsie. Wymieniłem gumki zawieszenia wydechu, ale poprawa jest nieznaczna. Myślałem, że plecionka, ale... mechanik, który oglądał poduszki mówi, że żadna nie siadła, ale na jednej są lekkie zacieki oleju... Inny z kolei, który przeczyszczał mi kata twierdzi, że plecionka ok... ale moze ogladal ja z zewnatrz... Jest jeszce taki objaw, jak sie stoi na jalowym to telepie buda, ale jak sie hamuje to tuz przed zatrzymaniem czuje mocniejsze telepanie i slysze jak cos sie obija... prawdopodobnie wydech... co to moze byc? Jak plecionka to tanioszka to moze od tego zaczac?
  6. ew. zapieczone kierowniczki... ale wtedy by raczej przeladowywal i wpadal w tryb serwisowy. Chyba,ze tak u ciebie jest. Musisz go "zrestartować" żeby normalnie chodził??
  7. niedomknieta maska?
  8. gdyby to był czujnik temp to takie zachowanie byłoby przy odpalaniu na letnim silniku i nie falowałoby tylko utrzymywało się na na wysokości 1500-2000. Ale zwagować trzeba. Nie da rady inaczej
  9. Ten co stoi nad tym kolesiem?
  10. jajogłowy
  11. ooo chyba nie chcesz wywolac wojny CKM versus Playboy Dla mnie CKM to meska wersja Cosmo :gwizdanie: W playboy procz d*p sa bardzo dobre artykuly, jest co poczytac po akcie autoerotyzmu
  12. A ja wole plaboya... Niech wozy nie przesłonią wam d*p. Wozy to tylko środek do zdobywania d*py. Wszystko wytłumaczone w filmie testosteron
  13. za***ista!
  14. No chłopaki, czas sie troche poruszać http://www.games-cologne.de/en/sport/sports/triathlon
  15. http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,6703879,Krykiecista_zabija_golebia.html Yeah bunny! No trespassing ma cela chopina.
  16. W kim? Wstawił wreszcie lustro do pokoju?
  17. Z paszczy słaba, ale reszta. [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 11:20_________________________________________________Sorry za OT. Znaczy sie nie o d*pach. Mam problem z autkiem. Jak jest ciepło, tak powyżej 15st i auto sie nagrzeje trzesie sie jak stary merc. Kuba od filiposzczaka twierdzi, ze to pompka moze byc (ze zlaczke w wydechu ("dyfuzor") mam ok) i zebym pojechal do jakiegosc goscia co jest obok Chojnackiego ale to ode mnie w ch*j daleko. Nie zna ktoś kogoś kto się na pompce zna a jest troche bardziej w warszawie? Dziekuje za uwage
  18. To bedzie bolalo. Tako twardo desko
  19. Okrętem? Para "buch"?
  20. Nic nie widać
  21. Brzmi dobrze Tryb rozkazujący
  22. :doh1: Chyba żartujesz.. dobry poślad i twardy cyc to podstawa egzystencji ! Zwlaszcza, ze fura to tylko srodek do zdobycia poslada i cyca
  23. To jak ci zostanie tylnia klapa to ja wezme

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.