Treść opublikowana przez Al_Capone
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
Fachowo to ci nie powiem, ale to ma cos wspolnego z tym, ze zuzyta robi sie miekka i ma inna czestotliwosc drgan przez co wpada w rezonans z drganiami silnika. Ale ja sie nie znam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I na dziendobry... mina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie, kiedy, jak, co, dlaczego? [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:57_________________________________________________ To hiena!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
orzeszku... Dobrze, ze nie miales pasazera! Współczucia chopie!! Moj sasiad skasowal trzy dni temu predludke. Igiełka była, 2.2vti. I c**j igiełke strzelił. Moje clio wygladalo tak: ;( Boberek... pamietosz?
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
u mnie jest tak. Jak jest zimno na zewnatrz to nawet jak sie rozgrzeje silnik to jest spokój. Ale jak tylko temp zewnatrzna wzrośnie powyżej 15st. To na rozgrzanym silniku telepie mi autem. Jak sie przycisnie nogą końcówke wydechu to auto nagle się uspokaja i nic nie trzęsie. Wymieniłem gumki zawieszenia wydechu, ale poprawa jest nieznaczna. Myślałem, że plecionka, ale... mechanik, który oglądał poduszki mówi, że żadna nie siadła, ale na jednej są lekkie zacieki oleju... Inny z kolei, który przeczyszczał mi kata twierdzi, że plecionka ok... ale moze ogladal ja z zewnatrz... Jest jeszce taki objaw, jak sie stoi na jalowym to telepie buda, ale jak sie hamuje to tuz przed zatrzymaniem czuje mocniejsze telepanie i slysze jak cos sie obija... prawdopodobnie wydech... co to moze byc? Jak plecionka to tanioszka to moze od tego zaczac?
-
[B5 AJM] Problem z mocą silnika
ew. zapieczone kierowniczki... ale wtedy by raczej przeladowywal i wpadal w tryb serwisowy. Chyba,ze tak u ciebie jest. Musisz go "zrestartować" żeby normalnie chodził??
-
[B5 AFN] Głośny świst powyżej 110 km/h
niedomknieta maska?
-
[B5 AFN] Bardzo skaczące obroty obroty. Co to może być ?
gdyby to był czujnik temp to takie zachowanie byłoby przy odpalaniu na letnim silniku i nie falowałoby tylko utrzymywało się na na wysokości 1500-2000. Ale zwagować trzeba. Nie da rady inaczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten co stoi nad tym kolesiem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jajogłowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo chyba nie chcesz wywolac wojny CKM versus Playboy Dla mnie CKM to meska wersja Cosmo :gwizdanie: W playboy procz d*p sa bardzo dobre artykuly, jest co poczytac po akcie autoerotyzmu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja wole plaboya... Niech wozy nie przesłonią wam d*p. Wozy to tylko środek do zdobywania d*py. Wszystko wytłumaczone w filmie testosteron
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***ista!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzienkuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chłopaki, czas sie troche poruszać http://www.games-cologne.de/en/sport/sports/triathlon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,6703879,Krykiecista_zabija_golebia.html Yeah bunny! No trespassing ma cela chopina.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W kim? Wstawił wreszcie lustro do pokoju?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z paszczy słaba, ale reszta. [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 11:20_________________________________________________Sorry za OT. Znaczy sie nie o d*pach. Mam problem z autkiem. Jak jest ciepło, tak powyżej 15st i auto sie nagrzeje trzesie sie jak stary merc. Kuba od filiposzczaka twierdzi, ze to pompka moze byc (ze zlaczke w wydechu ("dyfuzor") mam ok) i zebym pojechal do jakiegosc goscia co jest obok Chojnackiego ale to ode mnie w ch*j daleko. Nie zna ktoś kogoś kto się na pompce zna a jest troche bardziej w warszawie? Dziekuje za uwage- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To bedzie bolalo. Tako twardo desko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Okrętem? Para "buch"?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic nie widać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brzmi dobrze Tryb rozkazujący- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1: Chyba żartujesz.. dobry poślad i twardy cyc to podstawa egzystencji ! Zwlaszcza, ze fura to tylko srodek do zdobycia poslada i cyca- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jak ci zostanie tylnia klapa to ja wezme - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.