Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak jest ciepło to Torwar @Kasia: Widzisz musisz zauwazyc pewną różnicę. Tu sa wklajane damskie dupeczki :drool: a nie rozkraczone wiewiory z jezykiem koleżaniki w środku. Tak samo jakbyś wkleiła zdjęcie przypakowanego strażaka bez koszulki podejrzewam, że zostało by prawdopodobnie zignorowane przez część męską, a damską część byś uradowała. To co wkleiłaś było pełne wyeksponowanych anusów z wiszącym pod nim worem mosznowym i bóg wie co jeszcze bo ja to czem prędzej zamknąłem . Nawiązując do twojego txt o oglądaniu siebie w lustrze to raczej każdy kto to robi prezentuje tors a nie z lusterkiem zagląda se w d*pę a tym bardziej ni pomaga mu żaden kolega. To tyle celem zamknięcia tematu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Ja pierdziu. Az wyskoczyl z butów A ten trugi to nie cohonez zaliczul tylko podbrzuszem. Fak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zakrecony jak sierp twardy jak mlot. sk***iel nie do ubicia http://www.youtube.com/watch?v=1_t3s4QxBTc&feature=player_embedded
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale na glownej stronie bylo widac meski otwor odbytniczy nie wiedzialem, ze lubisz tak ostro Trzeba uprzedzac!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A przy okazji trafilem na za***ista reklame. Stara, ale jara [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 12:54_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TDI power
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A propos tego czerwonego to może i zapierniczał za szybko, ale jeszcze raz powiem to samo. To przegięcie,z e drogi stanowią zagrożenie dla kierowcy. ot co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bobra tylko Boberka. Czy oni sie nigdy nie nauczo A bajdełej: prawda czy fałsz? http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/FIA-F1-Formula-1-WRC-rajdy-5689.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ragga niezle działa Przeludnił już nawet targówek. http://www.zw.com.pl/artykul/2,349011_Zapisy_do_zlobka__czyli_witamy_w_PRL.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Soolaaat szczylu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ironia losu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie symulant tylko stymulant. Jedzie na work-and-travel do Szanghaju :polew: [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 13:32_________________________________________________ Tez mam taka skrzynkę i to jest zmieniarka sidi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz mnie :polew: Nie doczytales, tam jeszce placa ci $30
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sie zrobi piknik http://slamxhype.com/blogs/shanghai-that-extra-mile/ w Szanghaju to by można pomieszkać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Wiosennie to jest na torwarze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a przeciw czemu protestujecie? Dla mnie lepiej, mniejsze kolejki w óżendzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
leciwe ale nadal na czasie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale w standardzie na 20" fele
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mi zajelo 10 minut szukanie bledu jak juz wiedzialem, ze jest :polew: A tak wogole nie mozesz reprezentowac interesow wszystkich klubowiczow bedac radnym dzielnicy. Musisz pogadać z Hanką... niech Cie przygalnie do swojego biula na vice plezydenta. A potem ja wyglyziesz
-
[B5 AEB] Pytanie o felunek
Ja moje miałem 4 za 1600PLN, ale z jeszcze dobrymi oponami. Ale to od kolegi. Na allegro raczej chodzą więcej.
-
[B5 AEB] Pytanie o felunek
no ja bym włozył 215, Ta byedzie chyba optymalnie. Ja fele kupilem juz z oponami, wiec nei wybrzydzam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przesłanie dla ziemian! http://www.youtube.com/watch?v=luIMu3mOxfI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiec w sofii bylem kilka razy ale miałem okazje miętolić tylko naturalsy, po 2kg sztuka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mi sie doda osobiscie nie podoba, ale jak mówi Poziek, nie wygoniłbym z wyra Pobawil bym się tym osiągnięciem chirurgii plastycznej Nigdy nie miętoliłem silikona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na faji