Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Twoja obecnosc mnie oniesmiela
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O pardonsik. Niedopatrzenie Poza tym pisałem o 19 letnich jak miałem 16. Oczywiście podkoloryzował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardzo ciekawy filmik naukowy: http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,6267360,Klepanie_tylka_w_zwolnionym_tempie.html mam nadzieje, że wujek Pozier nie znajdzie w tym nic niestosownego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Nie ma to jak oglądać świat przez boczna szybę z rana Bez Q też można
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no paczpan jaki głos ludu A może inni chcą posłuchać :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie tu nie musze przed nikim spowiadac. Co bylo to moje [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 16:47_________________________________________________ No i ja niby wklejam?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo mnie się tu nie wiem co wmawia. Mnie nigdy nie kręciły 16stki nawet jak miałem 16 lat Wtedy spotykałem się z 19-20latkami.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wzial sie i dopier**lil No pokaz mi przyklady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto mi takie kupi? http://allegro.pl/item546414994_zdalnie_sterowane_audi_a4_rs4_super_bryka.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
P.I.M.P mnie rozjebał na łopatki :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pomscili Janka! http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6267645,Pomylkowa_akcja_antyterrorystow.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze łupież? bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale o co chodzi? Miękniesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wybacz jezeli urazilem twoje uczucia Ale szczerze mowiac nie obejzalem tego filmiku bo siedze teraz w pracy i wszyscy widza moj erkan Widzialem tylko screenshot z tylka a po tym sie nie zorintowalem Zacytuj prosze bo nie pamietam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pomyłka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czołem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ukłony
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
Zgadzam się z tobą połowicznie. Mi się od zwarcia cośtam nadtopiło. Ale rada bardzo słuszna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"inaczej"?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzieliscie juz to? To zobaczcie to :polew: :polew: http://i.joemonster.org/i/an/bis_by_Francuz_2.jpg[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 13:15_________________________________________________You never know:) ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie rozmiar a kształt sie liczy a tego nie poznalismy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie dziś na siłce taka piosenka leciała: "wazne, ze potrafisz czynic dobro coś tam coś tam coś tam ogrom" Jakby ło nas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pytanie.... poso?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No powodzenia
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.