Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Holly mother fo christ!! Ale gruszeczka Na twarzy rownie ladnie? A swoja droga co mozna pomyslec o kolezance, ktora takie zdjecie wkleja se na grono
  2. wklej z jedno na forum zatem
  3. no wiesz tam bylo wystylizowane wnetrze. LCD by pasowal ja piesc do nosa. Ale zdecydowanie porsciej bylo albo schowac w szafke, albo w ladna ramke i niech udaje obraz
  4. :polew: :polew: rzondzisz :polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 13:38_________________________________________________ Altruista prawdziwy
  5. Wyobrazcie sobie cos takiego: Jedziecie juz 10ta godzine, przez wies, jestescie zmeczeni. Waska nieoswietlona droga miedzy drzewami, gdzies na mazurach. Jest kolo 24:00 unosi sie lekka mgla, ksiezyc ledwo przebija sie przez geste, zlowieszczo schylajace sie drzewa. Gdzies w oddali wala pioruny. Robi sie troche straszno, czasem z krzakow blyskaja slepia. Ze zmeczenia macie lekkie omamy wzrokowe ale jedziecie dalej, zbyt niebezpiecznie zeby sie zatrzymac. Mgla gestnieje... Drzewa sie zageszczaja... I nagle w lusterku pojawia sie cos takiego: http://moto.onet.pl/112215,1,9,0,0,0,galeria_media.html :slina:
  6. A czekalem az sie pornus dociagnie :polew:
  7. Tak se siedze w hotelu na delegacji po ciezkim dniu... nadrabiam zaleglosci... Kufa wit.s, ragga. You made my day! Dobranoc
  8. Łomatko a co tam bylo?
  9. a nie ma TP bez DT
  10. Obudziles sie zlany zimnym potem... czy po prostu zlany? :polew:
  11. Za cholere nie pamietam gdzie, ale gdzies taki mam... Kuzwa co ja z nim zrobilem.....
  12. No wlasnie przyjechalem i sie zawiodlem, ze nikogo nie ma ;( Siersciuch mial wylaczony telefon... Tylko wujek poziek odbieral, ale nie bylo go na placu
  13. Strasznie, strasznie stare
  14. Ze mna Dzieki za directions Bylem o 20:00. Bylo super, na parkingu staly tylko 4 auta w sporej odleglosci od siebie wiec mozna bylo driftowac osemki. Niestety ok 20:40 zrobilo sie tloczno wiec sie zawinalem. Miejscowka bylaby lepsza gdyby spadlo sporo swiezego sniegu. Tak to glownie lod byl i z altonena nici. NIe dalo sie zlapac predkosci. Po takim palowaniu nawet w srodku zrobilo sie troche cieplo . Najsmieszniejsi sa pracownicy cargo, ktorzy chyba przyzwyczajeni sa do takich akcji. Stoi na samym srodku placy skoda ludzie wokolniej osemki iinne oberki a koles se spokojnie szyby skrobie
  15. A nie wiem W przyszłym tyg. mnie nie ma ale w nastepny wt. wpadne na spota to sie zvaguje
  16. Kuzwa gdzie tam? Miedzy samolotami? Od poleczki czy od 17stycznia?
  17. Mam de ja vu
  18. Ja wczraj bylem na stegnach i lypa Nie dosc, ze dosc tloczno to jeszce sam lod, zero sniegu. NIe dalo sie natet rozpedzic zeby 360 zrobic. Zawiedzony jestem
  19. Zalecasz marszczenie skóry ? :polew: :polew: :polew: Ale zes z kontekstu wyciagnal co najwazniejsze :> Generalnie jezeli ci to pomoze... Chociaz jak ma ci pomoc na gardlo to musialbys pomarszczyc jakiemus koledze [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 15:19_________________________________________________ k**wa to jakas sciema.. Mam zostac strazakiem? Za móndórem Panny sznórem
  20. na gardlo to lepsza herba z miodem i cytryna. Miodu tyle zeby mdlilo i cytrny zaby skora sie marszczyla za uszami No i cieply cycek obowiazkowo
  21. Nie leci woda z węża biegnącego do zbiorniczka. Znaczy się leci ale trochę. Woda w zbiorniczku ledwo ciepła. Znacznie zimniejsza niż gruby przewód. Po mocnym przegazowaniu przewodu do i z nagrzewnicy są cieple, czasem nawet gorące, ale nagrzewnica momentalnie stygnie po włączeniu wiatraka. Czujnik temp jest nowy i wskazuje 90. Elekt jest taki, ze jak się mocno przygazuję to płyn siknie do zbiorniczka ale nie ma mowy o regularnym przepływie.
  22. z pogrubieniem "inne" co za brudne mysli chodza jej po glowie
  23. No jak dwa lata temu byly mrozy to odpalal przy -25 tylko z 10 sek trzeba bylo krecic(tak spieprzylem aku ). Okazalo sie, ze swiece nie byly nawet cieple i mechanior byl w szoku, ze wogole odpalal, stwierdzil, ze musi byc swietna kompresja. Czy mogla az tak pasc po 40kkm??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.