Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Holly mother fo christ!! Ale gruszeczka Na twarzy rownie ladnie? A swoja droga co mozna pomyslec o kolezance, ktora takie zdjecie wkleja se na grono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wklej z jedno na forum zatem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wiesz tam bylo wystylizowane wnetrze. LCD by pasowal ja piesc do nosa. Ale zdecydowanie porsciej bylo albo schowac w szafke, albo w ladna ramke i niech udaje obraz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: rzondzisz :polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 13:38_________________________________________________ Altruista prawdziwy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyobrazcie sobie cos takiego: Jedziecie juz 10ta godzine, przez wies, jestescie zmeczeni. Waska nieoswietlona droga miedzy drzewami, gdzies na mazurach. Jest kolo 24:00 unosi sie lekka mgla, ksiezyc ledwo przebija sie przez geste, zlowieszczo schylajace sie drzewa. Gdzies w oddali wala pioruny. Robi sie troche straszno, czasem z krzakow blyskaja slepia. Ze zmeczenia macie lekkie omamy wzrokowe ale jedziecie dalej, zbyt niebezpiecznie zeby sie zatrzymac. Mgla gestnieje... Drzewa sie zageszczaja... I nagle w lusterku pojawia sie cos takiego: http://moto.onet.pl/112215,1,9,0,0,0,galeria_media.html :slina:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czekalem az sie pornus dociagnie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak se siedze w hotelu na delegacji po ciezkim dniu... nadrabiam zaleglosci... Kufa wit.s, ragga. You made my day! Dobranoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łomatko a co tam bylo?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nie ma TP bez DT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obudziles sie zlany zimnym potem... czy po prostu zlany? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za cholere nie pamietam gdzie, ale gdzies taki mam... Kuzwa co ja z nim zrobilem.....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie przyjechalem i sie zawiodlem, ze nikogo nie ma ;( Siersciuch mial wylaczony telefon... Tylko wujek poziek odbieral, ale nie bylo go na placu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Strasznie, strasznie stare
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze mna Dzieki za directions Bylem o 20:00. Bylo super, na parkingu staly tylko 4 auta w sporej odleglosci od siebie wiec mozna bylo driftowac osemki. Niestety ok 20:40 zrobilo sie tloczno wiec sie zawinalem. Miejscowka bylaby lepsza gdyby spadlo sporo swiezego sniegu. Tak to glownie lod byl i z altonena nici. NIe dalo sie zlapac predkosci. Po takim palowaniu nawet w srodku zrobilo sie troche cieplo . Najsmieszniejsi sa pracownicy cargo, ktorzy chyba przyzwyczajeni sa do takich akcji. Stoi na samym srodku placy skoda ludzie wokolniej osemki iinne oberki a koles se spokojnie szyby skrobie
-
[B5 AFN] Co ile wymieniać świece żarowe ?
A nie wiem W przyszłym tyg. mnie nie ma ale w nastepny wt. wpadne na spota to sie zvaguje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuzwa gdzie tam? Miedzy samolotami? Od poleczki czy od 17stycznia?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam de ja vu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wczraj bylem na stegnach i lypa Nie dosc, ze dosc tloczno to jeszce sam lod, zero sniegu. NIe dalo sie natet rozpedzic zeby 360 zrobic. Zawiedzony jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zalecasz marszczenie skóry ? :polew: :polew: :polew: Ale zes z kontekstu wyciagnal co najwazniejsze :> Generalnie jezeli ci to pomoze... Chociaz jak ma ci pomoc na gardlo to musialbys pomarszczyc jakiemus koledze [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 15:19_________________________________________________ k**wa to jakas sciema.. Mam zostac strazakiem? Za móndórem Panny sznórem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na gardlo to lepsza herba z miodem i cytryna. Miodu tyle zeby mdlilo i cytrny zaby skora sie marszczyla za uszami No i cieply cycek obowiazkowo
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
Nie leci woda z węża biegnącego do zbiorniczka. Znaczy się leci ale trochę. Woda w zbiorniczku ledwo ciepła. Znacznie zimniejsza niż gruby przewód. Po mocnym przegazowaniu przewodu do i z nagrzewnicy są cieple, czasem nawet gorące, ale nagrzewnica momentalnie stygnie po włączeniu wiatraka. Czujnik temp jest nowy i wskazuje 90. Elekt jest taki, ze jak się mocno przygazuję to płyn siknie do zbiorniczka ale nie ma mowy o regularnym przepływie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z pogrubieniem "inne" co za brudne mysli chodza jej po glowie
-
[B5 AFN] Co ile wymieniać świece żarowe ?
No jak dwa lata temu byly mrozy to odpalal przy -25 tylko z 10 sek trzeba bylo krecic(tak spieprzylem aku ). Okazalo sie, ze swiece nie byly nawet cieple i mechanior byl w szoku, ze wogole odpalal, stwierdzil, ze musi byc swietna kompresja. Czy mogla az tak pasc po 40kkm??