Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ty... misowa klata nie moze byc nawoskowana tu nie ma miejsca na wosk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam dosc rozbudowana klate, ale nei wiem czy to go zadowoli Bear hug Nich poprosi D. Ona posiada parę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rowniez gratuluje Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.megavideo.com/?v=5DGKEP25
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Każdy się teraz przez was boi napisać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra kompresja transferowanych danych, ale słaba optymalizacja wykorzystwanego pasma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Ja i Czocher mielismy an grupen chipen jakos we wiosne wczesną
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh, bez przesady. Wcześniej jeździłem B6 TDI i też miałem mnóstwo kumpli Chyba dlatego, że nie miałem nigdy problemu z wkręceniem się w towarzystwo. Każdy w sumie musiał przejść przez tego pierwszego spota. Nie no looz. zartowalem Pamietam jeszce te b6tke. Swoja droga śliczna była. S-ka s-ką, ale jeszcze do poprzedniczki b6ki wizualnie jej brakuje Pracuj chopie w pocie czoła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bym powiedzial, ze czarny Ale grafit brzmi bardziej fancy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no czocher wyluzuj i nie skacz na swiezaka Ja jestem raz na dwa miesiace i tez zawsze czuje sie jak nowy Nawet mi sprawdzali gdzie był bity A z ta RS4 to cos jest. Myslisz, ze skad mailik ma tyle kolegow? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo przytyło nam sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Kochanie, znalazłem pod łóżkiem naszego syna takie pisemko sado-maso, wiesz: związani ludzie, maski, pejcze... - mówi żona do męża - No i co zrobimy? - Nie wiem, ale klaps nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam nadzieje, ze u mnie nie będzie dyskoteki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry Spaliły mi się żaróweczki od rejestracji i w weekend zalozylem biale diody. wyyyyyypaas Mała rzecz a cieszy!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6193659,Jak_strazacy_kota_sciagali_z_dachu__Nieudolnie.html Pofrunal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
flotowy....??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurka, jaka cisza.... myslalem, ze sie poczta popsula czy cos bo powiadomien nie dostaje, a tu na prawde wszyscy pomarli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
17? lepiej 16tki. Wiesz przynaglając net znalazłem bardzo ładne. Takie http://allegro.pl/item534276419_oryginalne_felgi_audi_a4_najladniejszy_wzor_bdb.html Zupelnie przypadkiem na nie wpadłem. :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam ori -20mm i jestem bardzo zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzizas bron cie Panie Boże Ja zartowalem To jest numer rodem z malczersa/poldka Mozesz oszczedzajac an ori amory zalozyc obnizone sprezyny, le nie gra to ze soba najleiej i amory padna szybciuchno. Nietety trzeba kupic caly kit, sprezyny+amory.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to co? Zostawiasz jak jest i bierzesz sciski do sprezyn [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 09:16_________________________________________________Na dobry poczatek dnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Strasznie marudna się robi. Podaj mi to, kup lekarstwa, ty mnie nie kochasz. Chcę herbatę... and stuff
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja niestety nie.... choc to nic nowego Juz sobie zaplanowalem a tu pyk i zona ma wysoka goraczke. No specjalnie to zrobila
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja nie mowie o Phonie Toshiby. NIe wiedzialem ze tak sie tez nazywa Tylko o zwyklym lapku. Oprocz Lenovo R61i, ktory jest niezniszczalnym sk***ielem Mam 10cio letni portege W moim posiadaniu od lat 5ciu. PIII 500mhz, ram 320MB grafa z akceleratorem. Nic wiecej nie trzeba mi XP lata jak ta lala, OpenOffice tez. Corel Photopaint X3 obrabia zdjecia bez problemu. Teraz z duza bateria wazy troche ponad 2kg ale trzyma bez wifi prawie 4h. Wogole ta pogon za megahertzem jest bez sensu jak sie ma xpka. Stacjonarny mam Athlon xp 2500 i 500MB ramu. W sumie jak zaczalem na nim teraz pracowac i ciagnie serwer, baze danych i narzedzai deweloperwkie to ramu zaczelo brakowac. Jedyne co to jest fakt, ze ja nie gram Ale NFS Underground2 zapierdalal jak trzeba Takze chill out kup cos co jest lekkie male, dlugo trzyma. Wszystkie pozostale parametry jak kupisz XP to ci stykną.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Vaio jest po prostu Jazzy i Juicy Dla mnie najlepsiejsza na swiecie jest Toshiba Portege, ale... wykracza poza twoje ramy