Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na walentynki c**ja zonie mam kupic? Bez sensu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kuźwa... poziek byl na solarce
-
Problem z Windows Mobile 6 - !!! -
Ja wszystkie swoje problemy rozwiazuje tu http://www.xda-developers.com/ W swoim HTC touch dual poprawilem roma, pozdejmowalem blokady i wgralem WM6.1 niesamowita poprawa działania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dośc bezpośrednio.... choc mowia ze jakby sie kot jednej dziury trzymał do by z głodu zdechł :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odpedziałem
-
Problem z Windows Mobile 6 - !!! -
a probowales w settings->phone->more->Broadcast channels->odchaczyc Enable
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajna ta pupa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to sie nie ma czym chwalić. Nie wiem dlaczego nikt nie powstrzymal kolegi Pijani kierowcy wiaza smierc... zwlaszcza majac ponad czysta kóni
-
[B6 AVF] Kopci na niebiesko przy odpalaniu
no dobij człowieka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ale znam kogos kto zna Kuba z Piastowa, jezeli kojazysz cos mi o takim magiku wspominal.
-
[B6 AVF] Kopci na niebiesko przy odpalaniu
No ja mam dodatkowa zagwozdke. Bo tak jak wy po nocce na minusie jak odpalam to nie załapuje odrazu i sie trzęsie i prycha. Po przegazowaniu siwy bąk jak sie patrzy. Jednak jak twa razy przekręce kluczyk do zgaśnięcia sygnału świec i dopiero odpalam to odpala bez krztuszenia sie. Ale nosem czuje jakby przepalony olej choć chmury nie zauważyłem. Można by pomyśleć: świece, ale mam ślady oleju na opasce IC. Ciekawostka... Na ciepło jeżdzi jak trza. Ma dopiero 173kkm... myślicie, że turbina już niewiele pociągnie? ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mnie on jakos nigdy nie smieszyl. W sumei to idiota Moze moja wrodzona empatia mi przeszkadza bo mysle o tych ktorym robi burdel. np. jak robil topuchdown jak wyrwal kanaapke gosciowi, ktory jadl sniadanie i rzucil mu pod nogi... palant
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry panowie! Dzis odpalam autko i ukazało mi sie następujące! To musi być dobry dzień!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm NIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam de ja vu....[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 16:14_________________________________________________ Moja zona na rocznice wystapila w tym http://www.allegro.pl/item519774501_sexi_uczennica_kandy_girl_full_wypas_zobacz.html#gallery fajnie bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wierze http://www.youtube.com/watch?v=TpP9-PaAlSs
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja... nie bede. O!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JEzeli chodzi o romantyczna kolacje w okolicy to Grand Kredens na pl. zawiszy. Najbardziej romantyczna i najbardziej droga z jaka mialem do czynienia to Giancarlo ale tam dostajesz ślad po jedzeniu a nie posilek Spacer? Polecam warszawskie zoo. PRzyjemny spacer z urozmaiceniami. Jak zobaczy małe małpki to sie rozpłynie [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 09:03_________________________________________________ You touch my ding-ding-dong :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pedały... właśnie obejżałem obywatel Milk. To takie nieładne stwierdzenie :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
troche z kupety, troche z porsze troche z b5 troche z b6. Pelna schiza, dla kazdego cos dobrego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yeahbuunnyyyyyy!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajny teledysk. Ale sie musieli napracowac...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam skonczylem PJWSTK(dawno temu ;() i nie dlatego, ze nie dalem rady gdzie indziej, bo na UW sie dostalem, ale dlatego, ze chcialem. I na prawde nie zaluje. Bez teoretyzowania znanego z UW i bez frustracji z PW. Bylo minelo. To tyle do mnie w temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jestem Native zostaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Okład z młodych piersi :polew: :polew: