Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Na walentynki c**ja zonie mam kupic? Bez sensu
  2. O kuźwa... poziek byl na solarce
  3. Ja wszystkie swoje problemy rozwiazuje tu http://www.xda-developers.com/ W swoim HTC touch dual poprawilem roma, pozdejmowalem blokady i wgralem WM6.1 niesamowita poprawa działania
  4. dośc bezpośrednio.... choc mowia ze jakby sie kot jednej dziury trzymał do by z głodu zdechł :>
  5. Odpedziałem
  6. a probowales w settings->phone->more->Broadcast channels->odchaczyc Enable
  7. fajna ta pupa
  8. A to sie nie ma czym chwalić. Nie wiem dlaczego nikt nie powstrzymal kolegi Pijani kierowcy wiaza smierc... zwlaszcza majac ponad czysta kóni
  9. no dobij człowieka
  10. Nie ale znam kogos kto zna Kuba z Piastowa, jezeli kojazysz cos mi o takim magiku wspominal.
  11. No ja mam dodatkowa zagwozdke. Bo tak jak wy po nocce na minusie jak odpalam to nie załapuje odrazu i sie trzęsie i prycha. Po przegazowaniu siwy bąk jak sie patrzy. Jednak jak twa razy przekręce kluczyk do zgaśnięcia sygnału świec i dopiero odpalam to odpala bez krztuszenia sie. Ale nosem czuje jakby przepalony olej choć chmury nie zauważyłem. Można by pomyśleć: świece, ale mam ślady oleju na opasce IC. Ciekawostka... Na ciepło jeżdzi jak trza. Ma dopiero 173kkm... myślicie, że turbina już niewiele pociągnie? ;(
  12. A mnie on jakos nigdy nie smieszyl. W sumei to idiota Moze moja wrodzona empatia mi przeszkadza bo mysle o tych ktorym robi burdel. np. jak robil topuchdown jak wyrwal kanaapke gosciowi, ktory jadl sniadanie i rzucil mu pod nogi... palant
  13. bry panowie! Dzis odpalam autko i ukazało mi sie następujące! To musi być dobry dzień!!
  14. mam de ja vu....[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 16:14_________________________________________________ Moja zona na rocznice wystapila w tym http://www.allegro.pl/item519774501_sexi_uczennica_kandy_girl_full_wypas_zobacz.html#gallery fajnie bylo
  15. Nie wierze http://www.youtube.com/watch?v=TpP9-PaAlSs
  16. a ja... nie bede. O!
  17. JEzeli chodzi o romantyczna kolacje w okolicy to Grand Kredens na pl. zawiszy. Najbardziej romantyczna i najbardziej droga z jaka mialem do czynienia to Giancarlo ale tam dostajesz ślad po jedzeniu a nie posilek Spacer? Polecam warszawskie zoo. PRzyjemny spacer z urozmaiceniami. Jak zobaczy małe małpki to sie rozpłynie [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 09:03_________________________________________________ You touch my ding-ding-dong :polew:
  18. pedały... właśnie obejżałem obywatel Milk. To takie nieładne stwierdzenie :polew: :polew:
  19. troche z kupety, troche z porsze troche z b5 troche z b6. Pelna schiza, dla kazdego cos dobrego
  20. Yeahbuunnyyyyyy!!!
  21. Fajny teledysk. Ale sie musieli napracowac...
  22. Ja tam skonczylem PJWSTK(dawno temu ;() i nie dlatego, ze nie dalem rady gdzie indziej, bo na UW sie dostalem, ale dlatego, ze chcialem. I na prawde nie zaluje. Bez teoretyzowania znanego z UW i bez frustracji z PW. Bylo minelo. To tyle do mnie w temacie
  23. ja jestem Native zostaje
  24. Okład z młodych piersi :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.