Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. No problem z tym, ze jak pisalem po odpieciu nagrzewnicy na wolnych obrotach tez nie leci woda.
  2. Kurde ja nie zdecydowalem sie na latanie wtorkowe i teraz zaluje. Ale bez ogrzewania w aucie (>>plyn prawie nie krazy<<) przy -18 słabo sie lata Wylatuje sluzbowo na tydzien to zostawie mechaniorowi, niech szuka igly w stogu siana P.S. Ktos moze odpowiedziec? ->http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_co_ile_wymieniac_swiece_zarowe-t60463.0.html
  3. Komputer nie pokazał błędu, pompa ponoć sprawna (odpięli termostat i wsadzili gdzieś paluch), termostat wymieniony, czujka temp. wymieniona, jak wypieli nagrzewnice i spięli przewody kolankiem to wiele się nie zmieniło. Zasadniczo na wolnych obrotach płyn w ogóle nie sika, na wysokich 2,5-3k obr/min - posikuje. Jak mocno przyspieszam na 1-ce, 2-ce i jak potem puszczam gaz (hamuje silnikiem) słyszę bulgotanie w nagrzewnicy. Sprawdzałem tez tek pajączek co z grubej rury wpada cienka rurka do zbiorniczka. Wsadziłem miedziana rurkę żeby sprawdzić drożność. Nic nie zmieniło się. Załamuje już ręce. jest kurka wodna -18. Auto stoi bo nie da się nim jeździć.
  4. Hej, szukałem, szukałem i nie znalazłem 1)Co ile wymieniać świece żarowe? 2) Kiedy wymienia się dodatkową swiecę grzejącą płyn chłodniczy. Czy ona jest taka sama czy jakaś inna? Przy -5 nie zapalał tak ochoczo, przy -17 ledwo zapalił (stał 1,5 doby). Aku chyba okej bo krecił nim mocno tylko załapać nie chciał. Zarówno aku jak i swiece(beru) wymienione 2lata temu (40kkm)
  5. Ale raczej a3 wtedy nie kupisz
  6. Madagaskar 2 Rulez! Wszystkiego NAJ w nowym roku!
  7. To masz na myśli (nr 5) ? Achas, achaś Wielka dziekówa Ciekawe ile kosztuje w aso :gwizdanie:
  8. Mam pytanie, wiozlem felge w bagazniku i przydazyla mi sie przykra rzecz ;(. MIanowicie w b5 w sedanie jest taka raczka do podniszenia podlogi, i ta raczka mi sie uj***la jak prz ruszaniu trzepnela o nia felga. Pytanie: czy mozna taka raczke jako oddzielna czesc dokupic, chocby w aso, czy trzeba by cala podloge kupowac? Z gory dzieki
  9. Nie no panowie bez kombinowania. Jak chcecie ludzi oklamywac to na prawde nie ma sie czym chwalic
  10. :polew: :polew: To jakis leciwy rycerz byl :polew: :polew:
  11. O! JESTESCIE!!! :dance: No to: po pierwsze d*py po drugie cycki po trzecie siostra pozia po czwarte siksy z targowka. JEDZIEMY!!! Tylko zadnych mi tu OT o samochodach [br] 21 sek. Ma sie sprawna prawice
  12. o! myslalem, ze mi sie poczta popsula i powiadomienia nie dochodza. Cojest?
  13. przy cepeenie
  14. Prohybycja Spoko wina beda juz nie dlugo. Na razie spod lady A na powaznie pracyjemy nad dobra oferta. Mamy nadziej uruchomic jeszce w tym miesiacu.
  15. Hej, jako, że nasza firma ma filię w Krakowie pozwolę sobie na komerchę. Modzie, Adminie, daj żyć Dla tych co lubią zjeść czasem coś co wykracza poza ramy polskiej kuchni otworzyliśmy nowy sklep. Firma stara z wieloletnia tradycją, ale kanał nowy: sklep internetowy (się mi zrymowało). Naszą dewizą zawsze było dostarczanie produktów z najlepszym cena/jakość ratio Prawdopodobnie nic tańszego tej jakości nie dostaniecie, bądź nic lepszego w tej cenie . Przez wszystkie lata istnienia firmy prawie każdy produkt był przez nas sprawdzany organoleptyczne i oceniany czy wart swojej ceny. Nawet jeżeli produkt był dobry a nie wart swojej ceny był przez nas odrzucany i odwrotnie nawet jeżeli produkt był tani, ale nie był w naszym mniemaniu dobry również był odrzucany. Mam nadzieję, że zachęciłem was do zakupów. Każdy kto się zarejestruje do końca roku i będzie chciał dokonać zakupu niech pisze do mnie, poda swój sklepowy login a dostanie rabat na zakupy. Zapraszam! http://www.lamaree.pl
  16. Pozwólcie, że zarzucę trochę komerchy: Dla tych co lubią zjeść czasem coś co wykracza poza ramy polskiej kuchni otworzyliśmy nowy sklep. Firma stara z wieloletnia tradycją, ale kanał nowy: sklep internetowy (się mi zrymowało). Naszą dewizą zawsze było dostarczanie produktów z najlepszym cena/jakość ratio Prawdopodobnie nic tańszego tej jakości nie dostaniecie, bądź nic lepszego w tej cenie . Przez wszystkie lata istnienia firmy prawie każdy produkt był przez nas sprawdzany organoleptyczne i oceniany czy wart swojej ceny. Nawet jeżeli produkt był dobry a nie wart swojej ceny był przez nas odrzucany i odwrotnie nawet jeżeli produkt był tani, ale nie był w naszym mniemaniu dobry również był odrzucany. Mam nadzieję, że zachęciłem was do zakupów. Każdy kto się zarejestruje do końca roku i będzie chciał dokonać zakupu niech pisze do mnie, poda swój sklepowy login a dostanie rabat na zakupy. Zapraszam! http://www.lamaree.pl
  17. a tu cos z innej beczki http://www.youtube.com/watch?v=-cSrX0yiHcA&eurl=http://www.mototube.pl/film/458/audi-reklama/&feature=player_embedded
  18. Okrótnie stare A co do licytacji to moj Skoda felicka 1.3 benzin
  19. prawie jak moj
  20. Dobra koniec jezdzenia po zonach/dziewczynach/starych bo z tego nigdy nic dobrego nie wynika
  21. Taaaaaak... tez widziałem jak D. na mnie pożądliwie patrzy :polew: :polew:
  22. Masz na mysli mnie i boberka mojej zony czy mnie i boberka? :polew: :polew:
  23. Nie no przeciez ja nie startuje Jestem neutralnym obserwartorem
  24. Szczerze mowiac w porownaniu do wiekszosci fotek tu wklejanych to ona jedynie jest "w moim typie". Na prawde ragga trafilo ci sie szczesliwie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.