Treść opublikowana przez Al_Capone
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
No problem z tym, ze jak pisalem po odpieciu nagrzewnicy na wolnych obrotach tez nie leci woda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde ja nie zdecydowalem sie na latanie wtorkowe i teraz zaluje. Ale bez ogrzewania w aucie (>>plyn prawie nie krazy<<) przy -18 słabo sie lata Wylatuje sluzbowo na tydzien to zostawie mechaniorowi, niech szuka igly w stogu siana P.S. Ktos moze odpowiedziec? ->http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_co_ile_wymieniac_swiece_zarowe-t60463.0.html
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
Komputer nie pokazał błędu, pompa ponoć sprawna (odpięli termostat i wsadzili gdzieś paluch), termostat wymieniony, czujka temp. wymieniona, jak wypieli nagrzewnice i spięli przewody kolankiem to wiele się nie zmieniło. Zasadniczo na wolnych obrotach płyn w ogóle nie sika, na wysokich 2,5-3k obr/min - posikuje. Jak mocno przyspieszam na 1-ce, 2-ce i jak potem puszczam gaz (hamuje silnikiem) słyszę bulgotanie w nagrzewnicy. Sprawdzałem tez tek pajączek co z grubej rury wpada cienka rurka do zbiorniczka. Wsadziłem miedziana rurkę żeby sprawdzić drożność. Nic nie zmieniło się. Załamuje już ręce. jest kurka wodna -18. Auto stoi bo nie da się nim jeździć.
-
[B5 AFN] Co ile wymieniać świece żarowe ?
Hej, szukałem, szukałem i nie znalazłem 1)Co ile wymieniać świece żarowe? 2) Kiedy wymienia się dodatkową swiecę grzejącą płyn chłodniczy. Czy ona jest taka sama czy jakaś inna? Przy -5 nie zapalał tak ochoczo, przy -17 ledwo zapalił (stał 1,5 doby). Aku chyba okej bo krecił nim mocno tylko załapać nie chciał. Zarówno aku jak i swiece(beru) wymienione 2lata temu (40kkm)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale raczej a3 wtedy nie kupisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Madagaskar 2 Rulez! Wszystkiego NAJ w nowym roku!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To masz na myśli (nr 5) ? Achas, achaś Wielka dziekówa Ciekawe ile kosztuje w aso :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanie, wiozlem felge w bagazniku i przydazyla mi sie przykra rzecz ;(. MIanowicie w b5 w sedanie jest taka raczka do podniszenia podlogi, i ta raczka mi sie uj***la jak prz ruszaniu trzepnela o nia felga. Pytanie: czy mozna taka raczke jako oddzielna czesc dokupic, chocby w aso, czy trzeba by cala podloge kupowac? Z gory dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no panowie bez kombinowania. Jak chcecie ludzi oklamywac to na prawde nie ma sie czym chwalic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: To jakis leciwy rycerz byl :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O! JESTESCIE!!! :dance: No to: po pierwsze d*py po drugie cycki po trzecie siostra pozia po czwarte siksy z targowka. JEDZIEMY!!! Tylko zadnych mi tu OT o samochodach [br] 21 sek. Ma sie sprawna prawice
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o! myslalem, ze mi sie poczta popsula i powiadomienia nie dochodza. Cojest?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przy cepeenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prohybycja Spoko wina beda juz nie dlugo. Na razie spod lady A na powaznie pracyjemy nad dobra oferta. Mamy nadziej uruchomic jeszce w tym miesiacu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, jako, że nasza firma ma filię w Krakowie pozwolę sobie na komerchę. Modzie, Adminie, daj żyć Dla tych co lubią zjeść czasem coś co wykracza poza ramy polskiej kuchni otworzyliśmy nowy sklep. Firma stara z wieloletnia tradycją, ale kanał nowy: sklep internetowy (się mi zrymowało). Naszą dewizą zawsze było dostarczanie produktów z najlepszym cena/jakość ratio Prawdopodobnie nic tańszego tej jakości nie dostaniecie, bądź nic lepszego w tej cenie . Przez wszystkie lata istnienia firmy prawie każdy produkt był przez nas sprawdzany organoleptyczne i oceniany czy wart swojej ceny. Nawet jeżeli produkt był dobry a nie wart swojej ceny był przez nas odrzucany i odwrotnie nawet jeżeli produkt był tani, ale nie był w naszym mniemaniu dobry również był odrzucany. Mam nadzieję, że zachęciłem was do zakupów. Każdy kto się zarejestruje do końca roku i będzie chciał dokonać zakupu niech pisze do mnie, poda swój sklepowy login a dostanie rabat na zakupy. Zapraszam! http://www.lamaree.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozwólcie, że zarzucę trochę komerchy: Dla tych co lubią zjeść czasem coś co wykracza poza ramy polskiej kuchni otworzyliśmy nowy sklep. Firma stara z wieloletnia tradycją, ale kanał nowy: sklep internetowy (się mi zrymowało). Naszą dewizą zawsze było dostarczanie produktów z najlepszym cena/jakość ratio Prawdopodobnie nic tańszego tej jakości nie dostaniecie, bądź nic lepszego w tej cenie . Przez wszystkie lata istnienia firmy prawie każdy produkt był przez nas sprawdzany organoleptyczne i oceniany czy wart swojej ceny. Nawet jeżeli produkt był dobry a nie wart swojej ceny był przez nas odrzucany i odwrotnie nawet jeżeli produkt był tani, ale nie był w naszym mniemaniu dobry również był odrzucany. Mam nadzieję, że zachęciłem was do zakupów. Każdy kto się zarejestruje do końca roku i będzie chciał dokonać zakupu niech pisze do mnie, poda swój sklepowy login a dostanie rabat na zakupy. Zapraszam! http://www.lamaree.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tu cos z innej beczki http://www.youtube.com/watch?v=-cSrX0yiHcA&eurl=http://www.mototube.pl/film/458/audi-reklama/&feature=player_embedded
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Okrótnie stare A co do licytacji to moj Skoda felicka 1.3 benzin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie jak moj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra koniec jezdzenia po zonach/dziewczynach/starych bo z tego nigdy nic dobrego nie wynika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaaaak... tez widziałem jak D. na mnie pożądliwie patrzy :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz na mysli mnie i boberka mojej zony czy mnie i boberka? :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no przeciez ja nie startuje Jestem neutralnym obserwartorem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szczerze mowiac w porownaniu do wiekszosci fotek tu wklejanych to ona jedynie jest "w moim typie". Na prawde ragga trafilo ci sie szczesliwie