Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trza sprawdzic samemu. Nowy zawsze musi dać fanta: radio, kolo zapspasowe, lewarek... Smialo przyjezdzaj!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potem mala chirurgia a'la PRL: wysunieczie czlonka z ramienia na czolo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierwsz raz sie podniecilem patrzac na siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak wszyscy to wszyscy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to nie... to sie zupelnie nada.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm rzecz gustu, ale mi sie nie podoba Z lozka bym nie wygonil, ale nie moj styl kompletnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sensie haslo nr 2??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
EDIT: HOTEL PREMIERE CLASSE w miarę tani i samo centrum. http://www.campanile.com.pl/waw_pc.html
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
thx. ale tak jak mowilem woda w zbiorniczku jest chlodna
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
No silnicze cieplo-zimno tez chodzi. WIec albo pompa, albo termostat albo bog wie gdzie jeszce cos sie przytkalo... Tak jak napisalem woda ledwo leci do zbiorniczka wyrownawczego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wejdzie do avanta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szczesciaz z ciebie. Ja kliknalem poprzenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oszfak, lubie dojzale kobiety, ale... za***iste!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Biere rurzowom!!! [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 12:27_________________________________________________ A dziekuje... Dorotka wie o twoim afekcie? :polew:
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
No wiec dolalem plynu i jest lepiej. NIewiel ale lepiej Juz nie przymarzaja rece do kiry jedynie caly dygoce Silniczek sprawdzony. Wina w przeplywie wody. Jak stoi na wolnych obrotak brak jakiejkolwiek cyrkulacji jak przygazuje tak 2500 obr./min to z tej rurki wlotowej wryska jak z emeryta z rakiem prostaty. Takie trysk, nic, trysk,nic, trysk, nic, nic, nic, nic, trysk Myslalem, ze moze sie zapowietrzylo cosik ale machalem ta gruba rura na gorze co jest, co z niej ta mala wlotowa to zbiornika wychodzi. Nawet wykrecilem zbiorniczek i podnioslem go powyzej poziomu nagrzewnicy. Nic! Czy mozliwe, ze pompa padla po roku? Moze termostat swiruje?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorry za OT. Mam nadzieje, ze nie przewie to ciaglosci blogu raggamana: Spodobaly mi sie te nowe smycze. Ktos ma moze na zbyciu z jedna sztuke?
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
Hej. moze zle szukam, ale ni znalazlem odpowiedzi na moj problem. A wiec silnik nagrzewa się normalnie więc termostat odpada. Czujnik temp. we wnetrzu tez odpada bo jak tylko woda zlapie temp. 60st. to klimatronik dmucha jak goopi przy nastawie 22st. Silniczek tez chyba nie bo sprawnie przerzuca nogi-szyba-pysk Nagrzewnica, byc moze, ale nie sadze. Byla rok temu wymieniana. Z drugiej jednak strony te wezyki gumowe pod karbowanym profilem (po prawej stronie od aku) sa gorace. Pompa wody ma rok. Auto przjechalo mniej niz 20kkm Jak sie dobrze nagrzeje auto to dmucha takim powietrzem z 10-15st. Letnim. Czy możliwe aby nagrzewnica zapchała się po roku? Po przyjzdzie do pracy zauwazylem, ze plyn jest 3 cm ponizej minimum. Nie wiem jak sie ma to do poziomu na zimnym. Jak wyjde z pracy to sprawdze. Czy mozliwe, ze przez to grzeje slabiej mimo, ze przewody obydwa od nagrzewnicy sa gorace?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To juz nie mogles dolozyc 6,60 ?? P.S. Ciesze sie, ze moglem brac udzial w czyms wielkim A dla Wicia szacun, tyle kasy zebral na miescie a nikomu nie przypierdolil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeeenooo w pierwsze czydzeistce jestem Choc do "czola" to mi jeszce 10 razy brakuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokladnie Ja niestety jestem w sytuacji, ze musze na jednej pensji dwa miechy przezyc a zona nie zarabia. W tej chwili moge dac skromnie, a w przyszlym misiacu dolozyc na konto. W sumie przy hasle "kazda zlotowka sie liczy" zapisywanie kto ile dal jest troche nie namiejscu.... ot co Albo dam dwa zyle i powiem, ze jestem boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kufa pietrek! Rozpuszczasz jakas plote, ktora wymyslil Adaś bo mu bylo przykro, ze on chcial ja nie No co ja poradze Ale dla wszystkich niezdecydowanych:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ech... fajnie by bylo gdyby
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co ty mi tu karwa fa za siare robisz [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 15:51_________________________________________________ Taki miałem Boberek ciagnal w nim rure :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://vimeo.com/2236890 Sory jezeli bylo Nagroda darwina byla blisko niezly hardcoreowiec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja na razie sukcesywnie popuszcza. Ciekawe kiedy rozpedze sie na tyle ze fikne do tylu jak jamnik na koncu smyczy automatycznej