Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. dzieki man! Nie ma to jak A4 team. Teraz gdzie to sprawnie wymienic. Kolo co mi robil zawias za wymiane nagrzewnicy zaspiewal sobie ze 600PLN
  2. bo ja myslalem, ze to taskie cos... http://www.allegro.pl/item267023117_1996_2006_audi_volkswagen_nagrzewnica.html ale to czyna jakias czesc od klimy.....
  3. A dalbys kochaniutki jeszcze link z allegro do jakiejs nagrzewnicy, zebym wiedzial jak to wyglada i najlepiej nr katalogowy!
  4. ale zeby wyjac stara trza deske rozbierac, nie?
  5. Moze mi ktos dac linka do allegro jak nagrzewnica wyglada? Bo sa na allegro jako nagrzewnice wystepuja elementy od 50-100PLN i te sa w katalogu jako "heater" oraz takie powyzej 200PLN w katalogu pod nazwa "Evaporator". Jak sprawdzic czy to dziura w nagrzewnicy czy nieszczelność na łączeniu? Czy mozliwe aby dzira sie sama zrobila nagle taka, ze po prostu dymi sie z podszybia na rozgrzanym silniku??
  6. chopaki prosze o pomoc tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19729.msg228973.html#msg228973
  7. Witam, jechalem sobie mwczoraj wieczorkiem az to z nienacka smrod i nic nie widac. A wiec nagrzewnica dziwne ze tak nagle i bez ostrzezenia chociaz slyszalem, ze takie bulgotanie w desce podczas przyspieszanai to byl jakis tam objaw. Na razie wlalem uszczelniacz do chlodnic i nie wiem czy pomoglo bo nadal paruje ale moze to co juz sie wczesniej wylalo. Rzecz w tym, nie wiem gdzie znajduje sie nagrzewnica a gdzie filtr pp, jak sa od siebie daleko. Informacja jest dla mnie o tyle istotna, ze nie wiem czy: FACET WYMIENIAJAC FILTR MOGL USZKODZIC NAGRZEWNICE. I jezeli tak to dlaczego wyszlo to dopiero nastepnego dnia a nie od razu. Jezeli nagrzewnica to jaki koszt i czy jest sens kupowac uzywke! Moze mi ktos podac kod katalogowy takowej? Z gory dzienks
  8. "szczytywaliscie" moze byc rownie dobrze "szczytowaliscie" jak "zczytywalisce". samo w sobie nic nie znaczy
  9. SZCZYTOWALIŚCIE NA SPOCIE??!!? WOW!!
  10. A ty nie chodzisz francuski piesku??!!??
  11. one lezac caly sezon sie odksztalcaja lekko. Staaary te drgania na kierownicy to nie za***iste basy z Audio
  12. A potem sie wywaza... tak "na oko" uzywajac resztek z puszki....
  13. Niestety jestem jakies 1.5 tys km od was ,ale pozdrawiam was żuczki gorąco Z reszta i tak ostatnio ni bywam wiec duzej roznicy nie bedzie
  14. czy plec miala jakies znaczenie??
  15. pytanie tylko na ile mogl sie prowadzacy na rozmowie skupic Czy moze chodilo o rozmowe przez komorke bez handsfree
  16. eSka jakas czy co?
  17. ale zblokowanie kół sie w renowkach zdaza. Najlepszym przykladem tego jest moja cliowka, ktora mozecie obejzec tutaj:http://moje.extreme.prv.pl/ Mojej mamie w meganie tez sie to przydazylo, na szczescie na postoju i ruszyc po prostu nie mogla :/
  18. No to widzialem ono . Juz wydalo sie podejzane, ze ruszyla za mna jakas Audica, ale jak zobaczylem w odbiciu te sliczne lusterka to wiedzialem z kim mam do czynienia Tak se jechal za mna, jechal a jak na siekierkowskim wyp.. do przodu.... zginal gdzies za horyzontem! Jednak co 3l gnojowki to nie 2 Pozdro 600
  19. Angele spotkalem w poniedzialek. Przy moscie siekierkowskim. Radosnie zatrabilem a w odpowiedzi dostalem takie spojzenie jakby chciala wyjsc i od razu klepac
  20. Dajze namiary na tego dobroczynce
  21. No to nie jest dobry pomysl. Jak jakis klub robi tam spoty to wiadomo, ze maja wypasne fury. Moejscowe chopy od razu czaja akcje i nie zdazylo sie jescze, zeby ktorys z klubow w GM po wyjsciu na kawke nie byl okradziony chociaz raz.
  22. To sie przeprowadzasz na Wilanow? Uuuu hertzlich wilkommen
  23. A jezeli mowa o gokartach no to te sa zdecydowanie lepsze w BC. Te na woli to juz jezdzace wraki
  24. no z pryciemnianiem to jest pewien probem. Przyciemniac przednich nie che, zeby nie bylo kichy z władza, tylne boczne bez przednich to tez mi sie nie podoba, a sama tylna to tak ni przypial ni wypial, choc chetnie bym to zrobil bo jak zaciagam rolete i w efekcie szyba jest ciemniejsza to mi sie ten widok z tylu bardzo podoba :/ no i taki dylemacik Kredyt mieszkaniowy troche mi dylemat rozwiazal. No cash no fun
  25. iOla tortuga!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.