Treść opublikowana przez Al_Capone
-
[B5 AFN] Problem z nagrzewnica, pilnie prosze o rade!
dzieki man! Nie ma to jak A4 team. Teraz gdzie to sprawnie wymienic. Kolo co mi robil zawias za wymiane nagrzewnicy zaspiewal sobie ze 600PLN
-
[B5 AFN] Problem z nagrzewnica, pilnie prosze o rade!
bo ja myslalem, ze to taskie cos... http://www.allegro.pl/item267023117_1996_2006_audi_volkswagen_nagrzewnica.html ale to czyna jakias czesc od klimy.....
-
[B5 AFN] Problem z nagrzewnica, pilnie prosze o rade!
A dalbys kochaniutki jeszcze link z allegro do jakiejs nagrzewnicy, zebym wiedzial jak to wyglada i najlepiej nr katalogowy!
-
[B5 AFN] Problem z nagrzewnica, pilnie prosze o rade!
ale zeby wyjac stara trza deske rozbierac, nie?
-
[B5 AFN] Problem z nagrzewnica, pilnie prosze o rade!
Moze mi ktos dac linka do allegro jak nagrzewnica wyglada? Bo sa na allegro jako nagrzewnice wystepuja elementy od 50-100PLN i te sa w katalogu jako "heater" oraz takie powyzej 200PLN w katalogu pod nazwa "Evaporator". Jak sprawdzic czy to dziura w nagrzewnicy czy nieszczelność na łączeniu? Czy mozliwe aby dzira sie sama zrobila nagle taka, ze po prostu dymi sie z podszybia na rozgrzanym silniku??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chopaki prosze o pomoc tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19729.msg228973.html#msg228973
-
[B5 AFN] Problem z nagrzewnica, pilnie prosze o rade!
Witam, jechalem sobie mwczoraj wieczorkiem az to z nienacka smrod i nic nie widac. A wiec nagrzewnica dziwne ze tak nagle i bez ostrzezenia chociaz slyszalem, ze takie bulgotanie w desce podczas przyspieszanai to byl jakis tam objaw. Na razie wlalem uszczelniacz do chlodnic i nie wiem czy pomoglo bo nadal paruje ale moze to co juz sie wczesniej wylalo. Rzecz w tym, nie wiem gdzie znajduje sie nagrzewnica a gdzie filtr pp, jak sa od siebie daleko. Informacja jest dla mnie o tyle istotna, ze nie wiem czy: FACET WYMIENIAJAC FILTR MOGL USZKODZIC NAGRZEWNICE. I jezeli tak to dlaczego wyszlo to dopiero nastepnego dnia a nie od razu. Jezeli nagrzewnica to jaki koszt i czy jest sens kupowac uzywke! Moze mi ktos podac kod katalogowy takowej? Z gory dzienks
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"szczytywaliscie" moze byc rownie dobrze "szczytowaliscie" jak "zczytywalisce". samo w sobie nic nie znaczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SZCZYTOWALIŚCIE NA SPOCIE??!!? WOW!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ty nie chodzisz francuski piesku??!!??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
one lezac caly sezon sie odksztalcaja lekko. Staaary te drgania na kierownicy to nie za***iste basy z Audio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A potem sie wywaza... tak "na oko" uzywajac resztek z puszki....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety jestem jakies 1.5 tys km od was ,ale pozdrawiam was żuczki gorąco Z reszta i tak ostatnio ni bywam wiec duzej roznicy nie bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy plec miala jakies znaczenie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pytanie tylko na ile mogl sie prowadzacy na rozmowie skupic Czy moze chodilo o rozmowe przez komorke bez handsfree
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eSka jakas czy co?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale zblokowanie kół sie w renowkach zdaza. Najlepszym przykladem tego jest moja cliowka, ktora mozecie obejzec tutaj:http://moje.extreme.prv.pl/ Mojej mamie w meganie tez sie to przydazylo, na szczescie na postoju i ruszyc po prostu nie mogla :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to widzialem ono . Juz wydalo sie podejzane, ze ruszyla za mna jakas Audica, ale jak zobaczylem w odbiciu te sliczne lusterka to wiedzialem z kim mam do czynienia Tak se jechal za mna, jechal a jak na siekierkowskim wyp.. do przodu.... zginal gdzies za horyzontem! Jednak co 3l gnojowki to nie 2 Pozdro 600
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angele spotkalem w poniedzialek. Przy moscie siekierkowskim. Radosnie zatrabilem a w odpowiedzi dostalem takie spojzenie jakby chciala wyjsc i od razu klepac
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
Dajze namiary na tego dobroczynce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to nie jest dobry pomysl. Jak jakis klub robi tam spoty to wiadomo, ze maja wypasne fury. Moejscowe chopy od razu czaja akcje i nie zdazylo sie jescze, zeby ktorys z klubow w GM po wyjsciu na kawke nie byl okradziony chociaz raz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To sie przeprowadzasz na Wilanow? Uuuu hertzlich wilkommen
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jezeli mowa o gokartach no to te sa zdecydowanie lepsze w BC. Te na woli to juz jezdzace wraki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no z pryciemnianiem to jest pewien probem. Przyciemniac przednich nie che, zeby nie bylo kichy z władza, tylne boczne bez przednich to tez mi sie nie podoba, a sama tylna to tak ni przypial ni wypial, choc chetnie bym to zrobil bo jak zaciagam rolete i w efekcie szyba jest ciemniejsza to mi sie ten widok z tylu bardzo podoba :/ no i taki dylemacik Kredyt mieszkaniowy troche mi dylemat rozwiazal. No cash no fun
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
iOla tortuga!