Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. Moi avec mon szwagier Sobota
  2. Wpisz "E-40" albo "anal"
  3. a tak zupelnie z innej beczki. Polecam TE wyszukiwarke Znacznie ciekawszy interfejs niz w goole
  4. Kurde Kunio twoj avatar jest co najmniej hipnotyzujacy .... P.S.I nie chodzi tu o 50Centa http://moszczak.wrzuta.pl/audio/zOOHmysVAo/mr.big_p_-_i_like_big_butts enjoy
  5. f*ck! no to chyba zostaje legionowo
  6. a tu ciiisza jak makie zasial Kto sie odwazy? Moze zrobimy fundusz na beczke piwa dla pioniera
  7. to dosc ciekawa koncepcja. Moze to nie chodzi o to ze opornosc z temperatura rosnie tylko po prostu pod wplywem temp. blaszka sie lekko wygina vide traci kontakt. Jakby ja tak docisnac......
  8. ja jade sam i wszystko mi jedno. Moze byc jedynka i moze byc dostawka jezeli ktos mnie przygarnie (lepiej, taniej) To wypada na koniec mojego urlopu 3 tyg i duza szansa, ze bede wtedy jakies 25 km na pn od olsztynka sie przejade:P
  9. kto jedzie wozem do mr P i wraca tego samogo dnia??
  10. Ja swoj rejestrowalem w sumie miesiac W kazdym miejscu jakis problem.
  11. wogóle proponuje dodać nową ikonkę DZIK Propozycje:
  12. nie BYKU tylko DZIKU!!!!
  13. Skąd pomysł, że Norbi ma na imie Norbert?? Przeciez widać, że michał WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ!!!!!! Sybkiego Samochodu i Sprawnej turbinki
  14. I nie bierze cie tesknota za matnią jak tą benzyną jeździsz
  15. no i powiedz mi jeszcze, ze ponizej 7l/100 ci pali. TRAKTORY RULEZ
  16. Odczep sie pan od nafty!!!! Zazdrość cie zżera przy dystrybutorze A ONO moze se rurki prostowac ale i tak jak na starcie pusci czarnego bąka to cała maskarada poszla w piz*u
  17. ja sie od dluzszego czasu staram o ramki i nic JO CHCEM RAMKIE. Ma ktoś z wawy zapas?
  18. ech... ta niemiecka tandeta
  19. świeńta prawda życie zweryfikuje, ale wiecie jak to jest... kredyt wiąże bardziej niż miłść
  20. 1.1.11 troche piździ i kac straszliwy 6.6.26 no juz nie taki ladny
  21. Tak czy siak jakas mocna grupa moglaby sie pojawic P.S. Hornet Wiesz te twoje gadki o smyczach...
  22. A TERAZ CHŁOPAKI COŚ Z INNEJ PAKI KONIECZNIE Z DŹWIęKIEM >>TUTU<< P.S. Wiersz tez mojego autorstwa jak i cale zaproszenie wykonanie moje a projekt JA+M P.P.S ONO, HORNET wiem jakie macie na ten temat zdanie
  23. Nie wiem czy bylo bo nie mam ostatnio czasu nawet czytac forum, ale mam cos specjalnie dla POZIA http://youtube.com/watch?v=Z4fmzWbbhKU&mode=related&search= hahahahahahahahahaha :polew:
  24. noooo kolega 10 lat temu mial wypas komorke... SZACUN!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.