Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej chopy! coś sniegu napadalo... moze by tak cos??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pytaliscie mnie dlaczego nie moge jechac... juz sobie przypomnialem (zajzalem do kalendarza) caly weekend kursy przedmalzenskie ja wiem jak sie TO robi No ale mus to mus
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To samo wrazenie mialem Ty to jeszcze masz zawias i chipa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja telko powiem, ze pierwsz raz jechalem w stereo i... zanim sie zjebalo zabolaly mnie flaczki Strzal z jedynki... booosko... jak orgazm :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zolw jak zolw... powoli a przypierd....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde 3setna strona... to brzmi jak jakies wydazenie.. czy cos. Napisze cos na niej bo czuje, ze to przejdzie to historii. A swoja droga to zamiast chodzic na silke oniacz w swoim rodzinnym kombi moglby zamontowac jakis mini-atlas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja jestem, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak sie mowi, a brat mojej prawiezezony chlop niby drowy, 195cm wzrostu. Szczuply jak nie chudy a zarl ciagla maca i nie przytyl, ale ma powazne problemy ze zdrowiem. Takze.. nie tylko w tuszy sprawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jeden w domu kupiony rano w krakowie i dwa malutkie w prezencie od dyrekcji PKP Intercity. Maja gest chopaki... nawet niezle byly.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlasnie a tak a propos schabow... to chwalic sie jaki dzis wynik w pączkach???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... a kto wezmie Frytke :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A za pol roku takie schaby bedziemy, ze trzeba sie bedzie na A6stki poprzesiadac bo sie nie pomiescimy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak fieldorfa. A jak sie wyjezdza tym "tylem"?? Tam w prawo przy BieMdabylU?? A ta TTetka to sie wlokla tez "co z tego, ze pod macha gwizda jak kierowca pi.."
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak to ja widzialem jakes niebieskie zolwidlo co wloklo sie potwornie prawym pasem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyslij mi swoj nr na PW. Kto wie.. moze sie wyrobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja odpalalem swoj 1.9 z corsy 1.2 na wolnych obrotach i powoli, ale zakrecil (opalil mimo, ze jak sie pozniej okazalio swiece byly tak wypalone, ze nawe sie nie robily letnie a na zewnatrz bylo -8 ) . Moze gdzies byly styki brudne, albo po prostu nie stykalo. A moze kalbe z d*py... a moze +/- sie pomieszal lukas: a skad lecisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra pogrzebim jakos na spocie A co do MotGum to dostalem odpowiedz z dzialu sprzedazy:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A gdzie to sie odgina,zeby sprawdzic? Moze to to jet ten moj zaginiony glosnik z opisu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas: gratki wit.s: nie pamietam za cholere... chyba feuvert.., ale jestem w fiazie szukania wiec jak zajde to dam znak. Kosztuja ok. 20PLN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono: OK zatem chylę czoła Nie wiedzialem, ze chodzi o prawy fotel. Faktyczni musialo to byc wku.. No ale zdanie jakie na temat pasow mam to mam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja w 100% polecam Polskie MotGum. Takie niebiesko-żóte opakowanko. Rzadki przypadek najtańsze-najlepsze. Testowalem rozne boshe, valeo silencio, ori i wszystko nawet jak dobrze zbieralo to prze trzy miesiace. Ja mam lekkiego swira na punkcie czystych szyb (nota bene to moj pierwsz sedan i cierpie na brak tylnej wycieraczki) i uzywam wycieraczek non-stop. Mot-gumy przetrwaly ponad rok z idealnym zbieraniem a teraz nadal sa dobre tylko lekko juz jedna rozmazuje. MtGum. POLECAM! http://www.motgum.com/o_firmie_p.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo to skrajna glupota jazda bez pasów. Trzeba to piętnować. Wiesz jak jedziesz sam to twoja brocha, ze barbare se rozwalisz na przedniej szybie i polamiesz zebra na kierze przy predkosci 50km/h, ale wozac kogos jestes bezposrednim zagrozeniem jego zycia w przypadku dachu albo strzalu w bok. Ot moja opinia. Nic osobistego :smile: Niestety nowoczesne auta staraja sie sprawiac wrazenie, ze jestesmy niezniszczalni no ale nie do konca tak jest. Ja zaliczylem latarnie i drzewo autem z 4gwiazdkami EuroNCAP i tylko odrobina umiejetnosci i niesamowity fart uratowal mi zycie. A zapiety bylem jak trza.
-
A4 B5 AFN Czym grozi przypalone sprzęgło?
popieram wit.s'a moim zdaniem postapiles bardzo slusznie a to ze nie zauwazyles no to trudno.. kazdemu sie zdaza A dla reszty: tak zjechac kolege... no naprawde nieladnie
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
No tak szy siak wymienilem przelaczniki pod kiera i mam do sprzedania modul. O TU: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=165166849 Dla klubowiczow transport gratis!! Albo negocjacja ceny
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
sprawa sie rozwiazala. Okazalo sie ze przyczyna byl przelacznik pod kierownica. Cos tam sie nadtopilo i bylo zwarcie