Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. ej chopy! coś sniegu napadalo... moze by tak cos??
  2. pytaliscie mnie dlaczego nie moge jechac... juz sobie przypomnialem (zajzalem do kalendarza) caly weekend kursy przedmalzenskie ja wiem jak sie TO robi No ale mus to mus
  3. To samo wrazenie mialem Ty to jeszcze masz zawias i chipa
  4. ja telko powiem, ze pierwsz raz jechalem w stereo i... zanim sie zjebalo zabolaly mnie flaczki Strzal z jedynki... booosko... jak orgazm :twisted:
  5. zolw jak zolw... powoli a przypierd....
  6. kurde 3setna strona... to brzmi jak jakies wydazenie.. czy cos. Napisze cos na niej bo czuje, ze to przejdzie to historii. A swoja droga to zamiast chodzic na silke oniacz w swoim rodzinnym kombi moglby zamontowac jakis mini-atlas
  7. no ja jestem, ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia
  8. No tak sie mowi, a brat mojej prawiezezony chlop niby drowy, 195cm wzrostu. Szczuply jak nie chudy a zarl ciagla maca i nie przytyl, ale ma powazne problemy ze zdrowiem. Takze.. nie tylko w tuszy sprawa
  9. ja jeden w domu kupiony rano w krakowie i dwa malutkie w prezencie od dyrekcji PKP Intercity. Maja gest chopaki... nawet niezle byly.
  10. wlasnie a tak a propos schabow... to chwalic sie jaki dzis wynik w pączkach???
  11. ... a kto wezmie Frytke :twisted:
  12. A za pol roku takie schaby bedziemy, ze trzeba sie bedzie na A6stki poprzesiadac bo sie nie pomiescimy.
  13. tak fieldorfa. A jak sie wyjezdza tym "tylem"?? Tam w prawo przy BieMdabylU?? A ta TTetka to sie wlokla tez "co z tego, ze pod macha gwizda jak kierowca pi.."
  14. Tak to ja widzialem jakes niebieskie zolwidlo co wloklo sie potwornie prawym pasem
  15. wyslij mi swoj nr na PW. Kto wie.. moze sie wyrobie
  16. Ja odpalalem swoj 1.9 z corsy 1.2 na wolnych obrotach i powoli, ale zakrecil (opalil mimo, ze jak sie pozniej okazalio swiece byly tak wypalone, ze nawe sie nie robily letnie a na zewnatrz bylo -8 ) . Moze gdzies byly styki brudne, albo po prostu nie stykalo. A moze kalbe z d*py... a moze +/- sie pomieszal lukas: a skad lecisz?
  17. dobra pogrzebim jakos na spocie A co do MotGum to dostalem odpowiedz z dzialu sprzedazy:
  18. A gdzie to sie odgina,zeby sprawdzic? Moze to to jet ten moj zaginiony glosnik z opisu?
  19. lukas: gratki wit.s: nie pamietam za cholere... chyba feuvert.., ale jestem w fiazie szukania wiec jak zajde to dam znak. Kosztuja ok. 20PLN
  20. ono: OK zatem chylę czoła Nie wiedzialem, ze chodzi o prawy fotel. Faktyczni musialo to byc wku.. No ale zdanie jakie na temat pasow mam to mam.
  21. Ja w 100% polecam Polskie MotGum. Takie niebiesko-żóte opakowanko. Rzadki przypadek najtańsze-najlepsze. Testowalem rozne boshe, valeo silencio, ori i wszystko nawet jak dobrze zbieralo to prze trzy miesiace. Ja mam lekkiego swira na punkcie czystych szyb (nota bene to moj pierwsz sedan i cierpie na brak tylnej wycieraczki) i uzywam wycieraczek non-stop. Mot-gumy przetrwaly ponad rok z idealnym zbieraniem a teraz nadal sa dobre tylko lekko juz jedna rozmazuje. MtGum. POLECAM! http://www.motgum.com/o_firmie_p.html
  22. Bo to skrajna glupota jazda bez pasów. Trzeba to piętnować. Wiesz jak jedziesz sam to twoja brocha, ze barbare se rozwalisz na przedniej szybie i polamiesz zebra na kierze przy predkosci 50km/h, ale wozac kogos jestes bezposrednim zagrozeniem jego zycia w przypadku dachu albo strzalu w bok. Ot moja opinia. Nic osobistego :smile: Niestety nowoczesne auta staraja sie sprawiac wrazenie, ze jestesmy niezniszczalni no ale nie do konca tak jest. Ja zaliczylem latarnie i drzewo autem z 4gwiazdkami EuroNCAP i tylko odrobina umiejetnosci i niesamowity fart uratowal mi zycie. A zapiety bylem jak trza.
  23. popieram wit.s'a moim zdaniem postapiles bardzo slusznie a to ze nie zauwazyles no to trudno.. kazdemu sie zdaza A dla reszty: tak zjechac kolege... no naprawde nieladnie
  24. No tak szy siak wymienilem przelaczniki pod kiera i mam do sprzedania modul. O TU: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=165166849 Dla klubowiczow transport gratis!! Albo negocjacja ceny
  25. sprawa sie rozwiazala. Okazalo sie ze przyczyna byl przelacznik pod kierownica. Cos tam sie nadtopilo i bylo zwarcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.