Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To wie kazdy, ale Poziek napisal, ze lukas bedzie cos szalal z "czekoladkami"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
beda jakies mulatki? :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz no.... pozycja zobowiazuje. W koncu to salon VAG a nie FSO
-
Polecane opony letnie
no ja zamowilem Dunlop SP Sport 01. ZObaczymy jak sie bedzie jezdzilo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no z tego co pamietam to adas jedna mial dla mnei zamowic, ale czy to zrobil....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nikt sie nie przyzna to ja przejme chetnie!
-
[1.9 AFN]Łącznik stabilizatora. Dziwna sprawa.
Auto jezdzone w niemczech wiec to pewnie oryginal 9-cio letni czyli nie bedzie problemu, ze jest trocche inny? Zdobyc srobe i montowac?
-
[1.9 AFN]Łącznik stabilizatora. Dziwna sprawa.
Heja! dziwna sprawa z tymi łącznikami. A więc zdobyłem łącznik stabilizatora mniej wiecej taki a jak zabrałem się za wymiane okazało się, że mam zamontowany taki: i teraz pytanie: czy jak zdobędę odpowiednie śruby to tego co mam w zapasie to czy moge z powodzeniem go zamontować czy szukać dobrego zamiennika takiego samogo jak jest aktualnie zamontowany.
-
Polecane opony letnie
podłączam sie do pytania. W sumie cena na promoxji swietna, tak wiec jezeli maxx jest lepsze, ale niewiele do cywilnych aut a SP 01 jest spoko to mozna wziac. W sumie mi bardzo (glownie) zalezy na trzymaniu na mokrym a porownujac zimowki to Dunlopy Wintersporty na mokrym wychodzily najgorzej
-
Polecane opony letnie
No ale to cena za 195/65R15 cena za moj rozmiar to 276 ale i tak za***ista. Zastanawiam sie czy to dobra gumka w porownaniu do moich poprzednich Uniroyal Rainsport1. Jezeli rownie dobra to cenka za***ista!
-
Polecane opony letnie
Dzizas k..wa ja pi..le!!! Tell me how!
-
Polecane opony letnie
Dobra to ja zupełnie inne pytanie bo ja w przyszłym roku zmieniam fele na wieksze wiec kupie tylko dwie sztuki (dwie daja jeszcze rade). I teraz tak: -Uniroyal Rainsport mialem u siebie w poprzednim aucie (195/45R16) i bylem super zadowolony. Duzo lepsze niz Continental PremiumContact -Goodyear EAGLE F1 GSD3 -Dunlop SP Sport 9000 -Dunlop Sport Maxx -Dunlop SP SPORT 01 (BARDZO TANIE NA PROMOCJI) I jezelio nie sa gorsze to ponizesz bo sa znacznie tansze a ja sie zenie i kasy nie mam:) -BFGoodrich PROFILER 2 -BFGoodrich G - FORCE PROFILER Wszystkie one sa do ok 330PLN i wiecej nie chce wydac. Mam dieselka co sie laczy ze sporym momentem (a bedzei jeszce wirusowany) wiec nie chce sie slizgac za kazdym raziem jak dodam wiecej gazu. Wazne jest dla mnie bardzo trzymanie na mokrym. duzo bardziej niz halas i zuzycie (np Uniroyale schodza w oczach)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze i ja bym sie z Panami blizej zapoznal :ikonkaNaKrecenieSuta: [ Dodano: 08-03-2007, 10:12 ] Dobra panowie wielcy znawcy Poprosze o pomoc w temacie: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=95979#95979 dziekuje pieknie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ANGELINA??? A mialy cie dzieci pilnowac... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja mam nowy avatar!!! Ale, ale!! Przyjzyjcie sie mu a potem odswiezcie strone (F5 ) A teraz zazdroscic!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PRzepraszam kolego z wiosly ale tu sa spociki warszawskie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i to jest moze rozsadne rozwiazanie... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No widzisz Matura z religii Kursy sa obowiazkowe i jedna nieobecnosc nie przejdzei bo zajecia sa tylko jedne trwaja cala sobote a potem ide na impreze. Wogole mam dosc wszystkiego slubu i wesela Tyle z tym jeb..nia. Moze by tak per...nąc to wszystko isc do USC i jechac a te kase na hawaje...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No moj, moj ale nie slub jako taki tylko obowiazkowe kursy... cala sobota w pelcy :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde coraz bardzie mnie dreczy, ze nie moge.... A moze p... ten caly slub i jechac... :twisted:
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
Dziwne te fele... na nich twoje auto przypomina BMW :twisted:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
z zewnatrz sliczna ! Srodek.... kurde nie lapie dlaczego Audi stosowalo te niebieskie srodki... w polaczeniu z czarnym.. kupa!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zdaze to i ja sie pojawie....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze czasem jakis matiz przeleci chociaz oni maja w BC we czwartki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe dokladnie to samo z tym, ze ja spalilem... dwie :frown: Szkoda, ze sie nikt z A4Q nie pojawil przed 22 :frown: ja musialem juz leciec. Ale zabawa przednia. Cwiczylem altonena ale jakos A4ka nie potrafie :frown: robie jakies 240st nie wiem co robie zle...