Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. A planujesz jeszcze cos narozrabiac?? :twisted:
  2. Normalnie MATRIX. Kunio "the One", ktoremu udalo sie obejscc system
  3. UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! MAM WIELKA PROSBE DO WARSZAWIAKOW LUB/I OKOLIC!! A wiec potrzebuje na majowke (28.04-06.05) belki dachowe do B5 sedan. Ma ktorens pozyczyc? UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!
  4. Lookier skontaktuje sie z toba jak tyko bedzie to mozliwe. Twoj numer w kolejce to: 798. Prosimy oczekiwac cierpliwie. Za utrudnienia przepraszamy.
  5. WSZYSTKIEGO N4J LEPSZEGO CHŁOP4KI!! MOKREGO J4JK4!!!!!
  6. ale MPV!!!! :smile:
  7. Moze na kazdym spocie jest dokladnie czyszczone przez wszystkich Auto jednego lub dwoch klubowiczow. Dwuosobowe spoty sie nie licza
  8. Tego nie kwestionuje bo nie znam. Faktem jest, ze podczas kiedy stalismy obok auta oniaka przez pol godziny nawet nie drgnela :biggrin: Koniec tematu bo sie oniak zdenerwuje i zacznie bić na oślep
  9. Oniak zawsze przywozi ze saoba manekina :biggrin:
  10. no to juz blizej bedzei Sadyba BMalll co sie bedziemy tak bujac. :confused:
  11. ciekawe co to byla za audyna bo niezle im odchodzil. Te Foki policyjne to jakies maja lepsiejsze motorki...
  12. Trace znizki do momentu sciagniecia z PZU. Potem satus quo.
  13. Ja w koncu stwierdzilem ,ze na prawde nie mam czasu sie bic. RObie z AC Allianz a oni se potem zrobia regres. Wtedy dopiero PZU ZABULI!!! :twisted:
  14. co sie odwlecze to nie uciecze. Daj chlopakowi czas na opanowanie sztuki odkurzania
  15. Podkowa od wielbłąda raczej
  16. No widze, ze zakladzik znany
  17. Plus jeden sztuczny mózg
  18. czy ktos widzial Lookiera? Bedzie dzis na spocie? Mam kluczowe pytanie do niego i na odpowiedzi mi pilnie zalezy a jego ani widu ani slychu.Telefon 504*****5 ma wylaczony od wczoraj. Kiedzy mia 7coś ale juz chyba nieaktualny. :confused:
  19. "All you need is love...." no prosze.. a mowia za to ONO :twisted:
  20. wiesz moge do ASO i tak zrobie jak mi sie nie uda (niech bula K-wa 5 kafli!) ale jakbym dostal normalna kase w lape to bylby zenon Malo to eSek sie rozbilo W kazdym razie gadalem z kierownikiem CLS PZU i ten cwok mi wmawial, ze te czesci co oni za 120PLn proponuja sa rownie swietne i zebym zasadniczo nie zawracal d*py bo lampa ma swiecic i tyle! Po prostu bezczelny typ. I negowal fakt, ze jak mi przy sprzedazy ktos zajzy pod maske i zobaczy lampe made in c**jnia to mi spadnie cena auta. Rozwscieczyl mnie. BEDZIE WOJNA KUWA!!!!
  21. JUPPIIIIII!!!!!!!!!!!
  22. Dzieki za odpowiedzi. Bede musial poszukac jakiejs firmy, ktora sie tym zajmie. Poki co moge jezdzic tylko na myjnie nie da rady
  23. Hej mialem majego dzwonka nie z mojej winy. Chce robic z OC sprawcy,a le mam spory problem. Mam skasowana lampe i kierunkowskaz, pogiety blotnik, potrzaskany zdezak i zarysowana maske. Sama ori lampa kosztuje 929PLN. A oni cala naprawe wycenili mi na 1200PLN. Na "rownie dobrych" tanich zamiennikach. Lampa za 120PLN JAJA SE ROBIA!!! Zna ktos jakiegos dobrego figtera w wawie co mi nalezna kaske wywalczy? JAk mam z nimi walczyc? Wiadomo moge pojechac do ASO i niech oni sie martwia, ale nie o to chodzi Jak robie z OC sprawcy to mam swiete prawo dostac oryginaly. Oni chyba na leb upadli!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.