Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A planujesz jeszcze cos narozrabiac?? :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Normalnie MATRIX. Kunio "the One", ktoremu udalo sie obejscc system
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! MAM WIELKA PROSBE DO WARSZAWIAKOW LUB/I OKOLIC!! A wiec potrzebuje na majowke (28.04-06.05) belki dachowe do B5 sedan. Ma ktorens pozyczyc? UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier skontaktuje sie z toba jak tyko bedzie to mozliwe. Twoj numer w kolejce to: 798. Prosimy oczekiwac cierpliwie. Za utrudnienia przepraszamy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WSZYSTKIEGO N4J LEPSZEGO CHŁOP4KI!! MOKREGO J4JK4!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale MPV!!!! :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze na kazdym spocie jest dokladnie czyszczone przez wszystkich Auto jednego lub dwoch klubowiczow. Dwuosobowe spoty sie nie licza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego nie kwestionuje bo nie znam. Faktem jest, ze podczas kiedy stalismy obok auta oniaka przez pol godziny nawet nie drgnela :biggrin: Koniec tematu bo sie oniak zdenerwuje i zacznie bić na oślep
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak zawsze przywozi ze saoba manekina :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moi oussi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to juz blizej bedzei Sadyba BMalll co sie bedziemy tak bujac. :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak u mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe co to byla za audyna bo niezle im odchodzil. Te Foki policyjne to jakies maja lepsiejsze motorki...
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
Trace znizki do momentu sciagniecia z PZU. Potem satus quo.
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
Ja w koncu stwierdzilem ,ze na prawde nie mam czasu sie bic. RObie z AC Allianz a oni se potem zrobia regres. Wtedy dopiero PZU ZABULI!!! :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co sie odwlecze to nie uciecze. Daj chlopakowi czas na opanowanie sztuki odkurzania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podkowa od wielbłąda raczej
-
warsztat godzien polecenia w Warszawie !!!
No widze, ze zakladzik znany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plus jeden sztuczny mózg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ktos widzial Lookiera? Bedzie dzis na spocie? Mam kluczowe pytanie do niego i na odpowiedzi mi pilnie zalezy a jego ani widu ani slychu.Telefon 504*****5 ma wylaczony od wczoraj. Kiedzy mia 7coś ale juz chyba nieaktualny. :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"All you need is love...." no prosze.. a mowia za to ONO :twisted:
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
wiesz moge do ASO i tak zrobie jak mi sie nie uda (niech bula K-wa 5 kafli!) ale jakbym dostal normalna kase w lape to bylby zenon Malo to eSek sie rozbilo W kazdym razie gadalem z kierownikiem CLS PZU i ten cwok mi wmawial, ze te czesci co oni za 120PLn proponuja sa rownie swietne i zebym zasadniczo nie zawracal d*py bo lampa ma swiecic i tyle! Po prostu bezczelny typ. I negowal fakt, ze jak mi przy sprzedazy ktos zajzy pod maske i zobaczy lampe made in c**jnia to mi spadnie cena auta. Rozwscieczyl mnie. BEDZIE WOJNA KUWA!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JUPPIIIIII!!!!!!!!!!!
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
Dzieki za odpowiedzi. Bede musial poszukac jakiejs firmy, ktora sie tym zajmie. Poki co moge jezdzic tylko na myjnie nie da rady
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
Hej mialem majego dzwonka nie z mojej winy. Chce robic z OC sprawcy,a le mam spory problem. Mam skasowana lampe i kierunkowskaz, pogiety blotnik, potrzaskany zdezak i zarysowana maske. Sama ori lampa kosztuje 929PLN. A oni cala naprawe wycenili mi na 1200PLN. Na "rownie dobrych" tanich zamiennikach. Lampa za 120PLN JAJA SE ROBIA!!! Zna ktos jakiegos dobrego figtera w wawie co mi nalezna kaske wywalczy? JAk mam z nimi walczyc? Wiadomo moge pojechac do ASO i niech oni sie martwia, ale nie o to chodzi Jak robie z OC sprawcy to mam swiete prawo dostac oryginaly. Oni chyba na leb upadli!!