Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo tor stegny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mi jest tam zdecydowanie dalej nizeli do MM. Torwar to dla mnie pycha miejsce Tylko jeszcze jest za zimno...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawostka. Kiedys na spotkaniach klubu renault w Arkadii tez jakis sluzbista sie przyjebal i bylk hamowaty. Poszlismy to kierownika tego osrodka ze skarga no i Pan kierownik powiedzial ze wlasnie od tej chwili tamten Pan nie pracuje bo on wyraznie powiedzial, ze tu mozna sie spotykac klubom. Poproslilismy, zeby jednak nie zwalnial go. Jeszcze krasc gdzies pojdzie...
-
wyswietlacz komputera pokladowego traci jasnosc
Gadalem z moim elektrykiem co sie w VAG specjalizuje no i powiedzial, ze kiedys probowal sie tym bawic i po calym dniu roboty.. marny skutek mow, ze najlepiej to kupic cale zegary. Ew. znalezc z uszkodzonym czym innym i probowwac to przelutowywac. Problem mowi jest z tym taki, ze to nie luty puszczaja tylko ta plytka jest akos tam przymocowana do ramki i tak jest sterowane wyswietlanie. Ponoc puszcza jakies spoiwo pomiedzy ramka a szybka. Ja sie nie znam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam -20 i widziales chyba. Jakbym nie wiedzial, ze obnizone to bym nie zauwazyl Jedyne co o tym swiadczy to, ze czasem zachacze o kraweznik
-
[B5 AFN] cicha turbina
A ja mam wrecz przeciwnie. od jakiegos czasu moja cicha nie slyszalna turbinka oprocz cichutkiego gwizdu leciutko wyje. Miał tak ktoś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moj kolega z Klubu Renault. Gonil skubancow clio Sportem lekko "usprawnionym" http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=40&news_id=137666&scroll_article_id=137666&layout=1&page=text&list_position=1 to nie pierwsza taka jego akcja :twisted: oj ciety jest na Plocje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde szkoda chlopaka, ale dobrze,ze juz OK. Gdyby jechal nigdy by do tego nie doszlo ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mysle, zeby go oprawil i postawil w salonie hehe. W tym wieku to taki cipkomagnes :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde ale dzis z d.. pogoda Dzis rano mialem smieszna sytuacje. PAtrze a po Patriotow szaleje jakis koles. Kurde kazdy zakret na rekawie bierze. Tlum zamochodow jak cholera a ten powolutku se jedzie i na rekawie zakret. Zastanawiam sie co kolesiowi odbilo??!!?? w dodatku na drodze nie snieg tylko lod wiec wychodzi mu to bardzo nieumiejetnie i za kazdym razem laduje na poboczu. Podjechalem blizej (na bezpieczna odleglosc) a to siedzi dziadunio z nosen przyklejonym do przedniej szyby i zasowa sobie z zaciagnietym recznym. Ale twardziel niesamowity jedzie dalej Pewnie sobie mysli "ale zima tego roku, no tak slisko to jeszcze nie bylo" Myslalem zeby mu to powiedziec ale nie bylo jak go dogonic juz potem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ma jakis instynkt timingu. 2 razy go widzialem i to dwa razy jak wjezdzal dokladnie w tej sekundzie co ja wyjezdzam. Chyba si czai za brama i czeka az pojade Waga waga a taki schab jak ja 23.06s Anyway karty byly usyfione czyms. Wsiadam dzis rano do autka a tam na mojej jasniutkiej tapicerce draska Dla dociekliwych dodam, ze CZARNA nie brazowa
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
avancik ech.... pieknie :galy:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie spoznilem widzialem tylko ja jak stala. Ale... wyglada na zywo 100x lepiej niz na zdjeciach. Widac, ze ma w sobie to "cos" P.S. "zona mysli, ze malo pali" :diabel:
-
[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)
Panowie!! Ona nie jest biała. Przyjzyjcie sie lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Patrzac na niektorych Ja musialbym zaczac juz pod koniec listopada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko niech wylaczy wspomaganie bo po kartach sie zawsze jakos dziwnie prowadzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne auteczko. Na pewno zap. cudnie, ale.. jakos wyglada zupelnie zwyczajnie. Czarna RS Avant wygladala by lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe, wlasnie wrocilem od Chojnackiego Mam niezly bonus. 117KM i 253Nm. TDI POWER hehe. A adamooo dymi jak stary traktor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kuwa.., mnie moja z kosztami 30k wyszla. Niechby to :galy:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej! Halloooo!!! Jedzie kto jutro na dyno-day, czy nie? Bede taki samotny ... :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wymieniaja mu na GW czyli takie Gowno Warte. Tylko dlaczego on sie cieszy...? :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
karty rzecz nie glupia. Ja co prawda jestem wielki i ciezki i zawsze przegrywam, ale to nie o to chodzi :diabel: Kart macht spass
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba odkryć w sobie kobiecy pierwiastek
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
to pierwsza rzecz sprawdzielm: wszystkie swieca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie mam wogole pamieci do imion/ksyw. Jakby mogl ktoren mnie uzupelnic/dodac: adamoo sklepanym czarnuchem przyjechal ono granatowym avantem adas Zółw niebieskim avantem hhacek - ze zla kierownica Kunio z zadzymi kapciami Norbi - wypas czarnym avantem do sprzedazy al_capone czerwonym superwym max wypas wozem KICHOL Platiniumm brrrruuummmpssssssttt lukas23 ciemnym sedanem stal za mna?? no i jeszcze kojaze tylko srebrny sedan a klubowiczow dwoch do rozdzielenia :diabel: