Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to po pierwszym spotakiu Wszyscy mili i uczynni Myslalem, ze u mnie w pracy jest niewyszukany jezyk, ale tylu kombinacji ku.rwa i pier**l* to nawet Pasikowski nie wymysli. :diabel: *ony/ona/ole/ić itp.
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
kurde jakbym mialo mial z tym autem wydatkow.... :zly:
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
no ale ladowanie m ana odpowiednim poziomie. I piszczy tylko jak dluzej postoi. A swiruje mi caly czas.
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
no to by tlumaczylo dlaczego przy rozruchu a nie po przekreceniu kluczyka.
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
No zly jakis chyba nie jest. Odpala bez problemu choc nie powiedzialbym, zeby z jakas lekkoscia. Myslalem, ze to sprawa, ze diesel. Nie mialem nigdy diesla.
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
No wiec jezeli pyka przy wlaczonych awaryjnych lub kierunkowskazach to pyka jak trzeba. Jak sa one wylaczone to pyka z 2-3krotna predkoscia a czasem nawet szybciej. Tak jakby wlaczyc awaryjne bez zarowek. Pyka po wlaczeniu zaplonu z tym, ze zauwazylem nowa wlasciwosc, ktora moze wskazywac na zwarcie gdzies na zewnatrz (moze hak?) Jak leje to nap.. bez przerwy. Jak jest sucho to przez wiekszosc czasu sobie... "popykuje". Nowoscia jest ze podczas uruchomiania silnika na komputerze pokazuje sie znaczek ((!)) i pika dwa albo trzy razy. Potem ni widu ni slychu. Hamulce dzialaja OK (nowiutkie) ABS tyz.
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
I co teraz kolega Murzyn powie?? :diabel2:
-
Kody wyposażenia - nietypowe pytanie
Nie taki znowu OT No właśnie czytałem że to grzanie jest non-stop i, że się po prostu wypala. I dlatego moje zastanowienie takie: czy sie wypalily czy tez brak jest grzania. No bo skoro ten kod nie mowi o tym, ze sa regulowane el. to czy nie mogl tez pominac faktu grzania? Niedlugo jade do elektryka w związku z problemem http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=64251#64251 wiec moe od niego cos sie dowiem. A wie ktos dlaczego lustrka sa nebeskie?
-
Kody wyposażenia - nietypowe pytanie
dzieki! Jednakze to rozwiazuje tylko jeden z moich problemow. Jak sprawdzic czy mam grzane czy nie? Dlaczego sa niebeskie? Czy to jest some kind of fotochrom?
-
Kody wyposażenia - nietypowe pytanie
Hej. W poszukiwaniu informacji o tym jakie mam lusterka (grzane i sie wypalily czy tez niegrzane) wzialem w dlon ksiazke serwisowa, witryne http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=complect i czytam: Wszystko sie zgadza, ale jedna rzecz mnie udreczyla. Nie ma opisanych moich lusterek. W kodzie jaki mam jest napisane 5RQ outer right rear view mirror: convex 5SL outer left rear view mirror: non-spherical Ale nie ma napisane czy sa na przyklad manual czy tez powered, a w rzeczywistosci sa sterowane el. Dodatkowo sa niebieskie. Wie ktos co to oznacza? I co oznacza convex? Inne kody na tej stronie wygladaja tak: 3AB outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from outside 3AC outer right rear view mirror: flat, manually adjustable from inside 3AD outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from inside 3AE outer right rear view mirror: flat, powered, heated 3AF outer right rear view mirror: convex, powered, heated 3AG outer right rear view mirror: convex, powered, heated, with special mirror surface (chromium) and US imprint 3AH outer right rear view mirror: flat, manually adjustable from outside 3AJ outer right rear view mirror: flat, powered, heated, electrically foldable 3AK outer right rear view mirror: non-spherical, powered, heated, electrically foldable 3AL outer right rear view mirror: convex, powered, heated, electrically foldable with US imprint 3AM outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from inside, with USimprint 3AN outer right rear view mirror: flat, manually adjustable from inside, with reinforced base 3AP outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from outside, with US imprint 3AQ right outside rear view mirror with brace, convex 3AR outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from inside, according to Japanese regulations 3AS outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from outside (vertical mirror surface) 3AT right outside rear view mirror, convex on large brace 3AU outer right rear view mirror: non-spherical, manually adjustable from inside 3AV outer right rear view mirror: non-spherical, powered, heated 3AW outer right rear view mirror: convex, manually adjustable from inside, with reinforced base 3AX outer right rear view mirror: convex, powered, heated, according to Japanese regulations 3AZ right outside rear view mirror with brace, plane P.S. Przy okazji dowiedzialem sie dlaczego zahaczam czasem o krawezniki 1BE sports suspension/shock absorption
-
[b5 1.9 tdi 1998]
z zewnatrz super! Czarny z chromoem, ale srodek :/ no nic... Mi wszyscy dokuczaja z powodu kolory nadwozia... "Strażacki" k. jego mać :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie lepiej sie zapisac na 13.01 do Chojnackiego? Bedzie zdarma i czas sie zaoszczedzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahhahaha uwielbiam ten tekst w ogłoszeniach.Na zdrowy chłopski rozum to każde Audi jest kupowane w salonie :053: JA kupilem Auto w salonie Audi OSOBISCIE z tabliczka "Gebrauchtswagen" P.S.Extremely funny :|
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobnie sprzedawalem teraz corse '94 67kkm Sprzedalem ja w ciagu jednego dnia od wystawienia na traderze. Moglem cholera wziac za nia wiecej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiec to jest auto klienta, ktory kupowal sobie u nich nowe audi i to zostawil w rozliczeniu. Na auto jest roczna gwarancja. Dobry znajomy ktory ma w tamtej okolicy sam trzy salony opel/VAG/mercedes powiedzial mi, ze nie slyszal o tym salonie zlego slowa. Przebieg chce jeszcze skonfrontowac z baza serwisowa w salonie Audi w polsze ale sie cos nie moge dodzwonic od dwoch dni [ Dodano: 05-01-2007, 10:24 ] P.S.k**ew rzesz trzeba bylo to zrobic zaraz po kupnie. Ponoc od jakiegos miesiaca ta funkcja jest zastrzerzona. Ciekawe dlaczego? :galy: Anyway, auto wyglada na przebieg 130kkm. Fotele niezuzyte, kiera(skora) prawie jak nowa, podwozie idealne. Widzialem tam pare autek z przebiegiem 150kkm i na prawde ygladaly duzo gorzej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kupiony w salonie Audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
latka latkami ale przebieg ma 130kkm co sprawia, ze technicznie jest OK, ale te "10" lat musialo zatem wplynac na elektryke :|
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:584: NoNoNo!!! Tylko nie 10cio letnie :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie taki felerny. Facet po przegladzie powiedzial. Panie widzialem wiele autek sprowadzonych. Ten to złoto. Ale te male pierdoly.... dobijaja. Najgorsza jest elektryka bo to szukanie igly w stogu siana. Mechanicznie jest super sprawny (chyba) I tak rulezzzzz :mikolaj:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe odmulalem go na poprzednim baku troche. Z tym obiecalem sobie zejsc ponizej 7l/100 Ale czasem go trzeba przedmuchac Ostatnio jak wracalem z serwisu Audi to kolega jechal moja Corsa. Super bylo patrzec jak zostaje w chmurze czarnego bąka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nic mi nie wyskoczy (np. jakis wyprysk na twarzy ) to sie pojawie. Chetnie sie podziele moimi bolami z kims kto mnei zrozumie. Mam sinusoidalne uczucia to tego czerwonego MF. Raz go kocham i innym razem jak mi je..ec caly czas pyka http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=64251#64251 albo jak dzisiaj zapala mi sioe z rana lampka z hamulcami to mam ochote go zabic i zrzucic ze skaly. Jezdze nim dopiero niecale 3 tyg. i juz wielokrotnie mi sie narazil. ech... no nie przywyklem. Do tej pory jezdzilem malymi-nowymi autami. A zachcialo mi sie duzego starucha W sumie to ja sie zakochalem w A4 jakos w czasie gdzie ten egzemplaz byl wyprodukowany. :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorki ze sie tak wbijam nie w temat, ale nie chce mi sie przegladac 240 stron Gdzie teraz odbywaja sie spoty. MM jakis? Jezeli tak to ktory? Wtorek 19:00? Dziekowka za odp
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
i to wlasnie jest najgorsze gowno szukanie igly w stogu siana
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
Dostal juz z laczka i z barbary nic nie pomoglo
-
[B5 AFN] Pykające światła awaryjne
Witam, mam mały-duzy problem. Nagle ni stad, ni owąd zglupial mi przelacznik awaryjnych. Poczatkowo dzialo sie to tylko chwile po wlaczeniu kierunkowskazu, ale w ciagu jednego dnia popsulo sie do reszty i pyka na poczatku caly czas a jak sie samochod nagrzeje to sporadycznie. Opisujac dokladnie to mam A4 '98 1.9 TDi 110KM i awaryjne dzialaja ok (pykaja ok) kierunkowskazy pykaja i dzialaja OK. Zarowki mam wszystkie sprawne. Podczas tego pykania nie swieca sie. Wogole to pykanie jest takie szybkie jakby dochodzilo napiecie do ukladu i pomijalo zarowki... albo cos.. no elektronikiem nie jestem. W kazdym razie moj mechanik powiedzial, ze to na pewno ten modul/przelacznik awarynych (8D0941509D) zglupial i se pyka, ale po zakupieniu nowego (no żesz k.mac 80PLN w bloto) okazalo, ze nadal se radosnie pyka. Jak wiadomo nie ma zwrotu czesci el. I teraz pytanie czy ktos mial cos podobnego? Z tego co zauwazylem to ludzie na forum maja raczej problemy, ze cos nie swieci a nie ze nadmiarowo pyka no i zawsze problemem byl przelacznik a ten u mnie OK. I teraz pytanie czy to manetka? A moze jakies zwarcie w instalacji haka? A jesli nikt nie ma dobrego pomyslu to moze zna dobrego elektryka/elektronika co sie na Audi zna i mieszka w Warszawie? Z gory dzieki.